Pozve mě jako doprovod na svatbu svých kamarádů?

Anonymní
25.5.20 15:27

Šli by jste s novým partnerem na svatbu jeho kamaradu?

Ahoj holky, jsme s partnerem 2 měsíce a jeho kamarádů mají svatbu za 14 dní. Nevím, jak to chodí po rak krátký době vztahu, ale leží mi v hlavě jestli bude chtít abych s ním šla na svatbu. Nevím jak bych se ho na to měla zeptat, třeba s tím počítá automaticky, ale zatím nic neříkal, že by chtěl abych šla s ním. Zase chápu, že je to na novomanzelich, jestli mu řeknou, ať mě vezme sebou…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.20 15:35

Možná bych počkala až se tě zeptá nebo mu to zkusila nějak nenápadně naznacit :) otazka je jestli tě chce brát sebou po tak kratke dobe, kdyz preci jen fotky ze svatby zustanou porad :-) :)

• Citovat
  • Nahlásit
4404
25.5.20 15:35

No jestli mají svatbu za 14 dní. Mají rozvrh na počet osob včetně jídla atp. Tak bych spíš nepočítala, že tam pro tebe bude prostor. Ono jít na svatbu neznamená prostě přijít, ale může to být také spousta věcí okolo od jmenovek, míst k sezení, počtu obědů, zákusků a já nevím čeho všeho ještě. Moje kámoška měla svatbu před 5ti lety a kdo nebyl a seznamu rok předem jako by nebyl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
25.5.20 15:36

Já nešel na svatbu bratra mé přítelkyně a to jsme spolu byli půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
25.5.20 15:38

Se ho zeptej, ne? Treba: „Hele, vis, jak maji ti tvoji kamosi svatbu, planujes me tam vzit s sebou, nebo ne? Jen abych vedela, jestli mam resit co na sebe.“
Mne to prijde celkem normalni dotaz. Ja se asi po mesici vztahu podobne ptala na pohreb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
25.5.20 15:38

A ty nonomanžele znáš, jsou tvý kamarádi?

Pokud je neznáš, tak z mého pohledu je brzo na to, aby si šla na tak význomnou akci.

Pokud je znáš dobře, tak se ho zeptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
25.5.20 15:39
@Anonymní píše:
Možná bych počkala až se tě zeptá nebo mu to zkusila nějak nenápadně naznacit :) otazka je jestli tě chce brát sebou po tak kratke dobe, kdyz preci jen fotky ze svatby zustanou porad :-) :)

Presne jako v HIMYM uplne jsem si na to vzpomnela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
25.5.20 15:39

Na svatbu jsem pozvala kolegu z práce, který si 14dnů před svatbou našel novou známost. Pozvala jsem ho i s přítelkyní, přijde mi to jako slušnost, i když jsem jí neznala a byl s ní chvilku, ale jsou pár. Normálně bych se zeptala, nevidím na tom nic špatného, alespoň si můžeš podle toho naplánovat program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10795
25.5.20 15:51

Já jsem si našla současného manžela když měla moje sestra 14 dní před svatbou. Vzala jsem ho na odpolední zábavu, oběd už samozřejmě nešel kvůli zasedacimu pořádku. Chudák po tak krátké době, byl hozeny mezi celou naši rodinu. Jestli je ti trapný se ptát přímo, tak zkus třeba něco jako hele za 14 dní je tady ve městě, nějaká akce (něco si najdi) nepůjdeme? A uvidíš jestli ti řekne, že nemůže že jde na svatbu, nebo že jdete na svatbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4160
25.5.20 15:52

Já bych řekla třeba něco jako… že jak půjdeš na tu svatbu svému kámošovi, tak já půjdu s kámoškou ven na kafíčko. tak se pak v neděli uvidíme. a třeba ti řekne, že s tebou počítá, že s ním půjdeš. A budeš mít vyřešeno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 16:09

Jeho kamarády jsem poznala na grilovacce, ale viděli jsme se jen jednou, ale dělám jim trička na rozlučku.

• Citovat
  • Nahlásit
Pet32
25.5.20 16:23

V této době bych s tím moc nepočítala, sice se situace uvolňuje, není tam náhodou jen omezený počet osob, na hostině? Záleží kde to mají

• Citovat
  • Nahlásit
21954
25.5.20 16:24

Pokud je partner zván s doprovodem, tak ano. Zeptej se ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8592
25.5.20 16:34

Zakladatelko-asi je i důležitý, jaký váš vztah je. Pokud se jen navštěvujete, nebo spolu bydlíte? Zda partner míval partnerky, se kterými se třeba za rok rozešel? Že jich v jeho životě prošlo víc…Pokud je váš vztah zatím takový poznávací, oťukávací, tak bych se na svatbu nehrnula.Za měsíc může být vše jinak. Pokud se znáte dlouho a nyní spolu dva měsíce žijete, cítíš, že je to ten pravý, osudový, tak bych se zeptala, jak to vidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
25.5.20 17:02

Tak se třeba zeptej, jak budou mít velkou svatbu, kolik zvou lidí a jak to celý pojímají. Pokud to bude menší svatba, tak asi zvaná nebudeš. Jestli to pojímají nějak ve velkým, tak by tam mohlo být místo i pro plus jedna. Já osobně bych v situaci, kdy ty snoubence prakticky neznám, spíš nešla. Oni taky nebudou mít radost z toho, že mají na svatbě cizí lidi. Jen asi kdyby tam partner nikoho neznal a vyloženě by mě přemlouval, abych šla s ním, což tady, zdá se, tak není;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat