Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@truelly píše:
A nebo naopak přijde mladá neokoukaná a řekne si, toho dostanu, třeba i jen ze sportu. Já mám právo na lásku a na štěstí, co je mi po druhých. Tomu čelí manželka, utahaná dětmi, prací, domacností…velmi těžko.
To jo, no. Potom je to na tom chlapovi. Aby se udržel a vykašlal se na to. Protože mezi prvním setkáním a myšlenkou „tvl, to je kost, tu bych někde sjel“ a uskutečněním té myšlenky je většinou dost času na to, aby se proplesknul a neudělal to. Bohužel si spousta lidí neumí odepřít některé věci (i v jiných oblastech) a jedou na okamžitém uspokojení, aniž by mysleli na následky.
Tak chtela jsem nazory ostatnich na situaci, je fajn si tyhle rizika uvedomovat, ale nepochopim odsuzovani me osoby a urazky jako bych neco provedla
nic se stale nestalo a ani jeden podle me nejsme rozhodnuti nekam to aktivne posouvat. Aspon tedy ja ne.
@Margit. Tomanova probiram i se dvema duvernymi kamaradkami, ale je fajn obcas si pocist ruzne nazory na situaci od nezaujatych.
jen jsem necekala takovy rozbor tady domacich psycholozek ![]()
@Anonymní píše:
Tak chtela jsem nazory ostatnich na situaci, je fajn si tyhle rizika uvedomovat, ale nepochopim odsuzovani me osoby a urazky jako bych neco provedlanic se stale nestalo a ani jeden podle me nejsme rozhodnuti nekam to aktivne posouvat. Aspon tedy ja ne.
Ale ano, ty ano. Ty v tom lítáš docela dost. Znovu jsem si přečetla tvůj 1. příspěvek. Od svádění pres SMSky jste přešli k dotykum. A určitě nechcete přestat.
Ostatně, pochlubíš se, cos mu odepisovala ty? A neříkej, že jsi cudně mlčela…
@Anonymní píše:
Tak chtela jsem nazory ostatnich na situaci, je fajn si tyhle rizika uvedomovat, ale nepochopim odsuzovani me osoby a urazky jako bych neco provedlanic se stale nestalo a ani jeden podle me nejsme rozhodnuti nekam to aktivne posouvat. Aspon tedy ja ne.
Mno na posunutí musejí být dva, jeden co začne, a ten který se nechá. Obojí je aktivní vědomý akt. fifty fifty. ![]()
@Anonymní píše:
@radúna to nerikam, ze jsem mlcela. Ale sama nejsem iniciator
To je irelevantní, jestli jsi nebo nejsi iniciátor. Ty vlastně jsi iniciátor už tím, že se necháš. Takže je otázka, jestli se necháš? Nepřipadáš mě jako nějaká nesvéprávná duševně nemocná, která by nevěděla o co jde.
a kam ten tobogán jede.
@Anonymní píše:
@radúna to nerikam, ze jsem mlcela. Ale sama nejsem iniciator
Ale pochlubit se evidentně nechceš, vid? Když jsi byla tak detailní ohledně jeho SMSek.
@radúna píše:
Ale ano, ty ano. Ty v tom lítáš docela dost. Znovu jsem si přečetla tvůj 1. příspěvek. Od svádění pres SMSky jste přešli k dotykum. A určitě nechcete přestat.
Ostatně, pochlubíš se, cos mu odepisovala ty? A neříkej, že jsi cudně mlčela…
Máš bod, absolutní souhlas. ![]()
@Honza 12 píše:
- To je irelevantní, jestli jsi nebo nejsi iniciátor. Ty vlastně jsi iniciátor už tím, že se necháš. Takže je otázka, jestli se necháš? Nepřipadáš mě jako nějaká nesvéprávná duševně nemocná, která by nevěděla o co jde.
a kam ten tobogán jede.
Super příspěvek ![]()
@truelly ona totiž tahle diskuze má působit dojmem, že ona tiše přihlíží jeho svádění. Ona nic nedělá, nic nepíše, ničím a nijak se nesnaží. To on. Ona jen čeká. A je tak nevinná, že absolutně netuší, kam on míří… ![]()
Tak slovo iniciator ma trochu jiny vyznam, ale dobre. Nerikam, ze jsem v tom nevinne a jen prihlizim, opet utocite na moji osobu a soudite, ale ja se ptala na nazor na situaci a na chovani kolegy, ne na nazor jaka asi jsem, kdyz me nikdo neznate ![]()
V jeho případě jsi tak zdrženlivá nebyla. Charakter jeho SMSek jsi nám tu osvětlila, ale co se týče tebe, to radši budeš tichoučko?
@radúna k tomu, abyste mi odpovedeli na puvodni otazku, to neni potreba
jeste bych se dockala dalsiho rozboru moji osobnosti, a to uz jsem si tady pocetla dost, vcetne priserne rodiny
dekuji, nechci