Zadaný kolega, hraje si semnou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
9.8.19 12:08

@botl tak si znovu prectete puvodni prispevek a otazku, kdyz se tak hloupe ptate :nevim: neptam se na sve chovani ani na rozbor moji osobnosti.

  • Citovat
  • Upravit
8397
9.8.19 12:32
@Anonymní píše:
@botl tak si znovu prectete puvodni prispevek a otazku, kdyz se tak hloupe ptate :nevim: neptam se na sve chovani ani na rozbor moji osobnosti.

No, četla jsem všechno, nejen původní příspěvek a ze všeho vyplývá, že si s ním hraješ ty, proto vůbec nechápu tvoji otázku.

Co přesně chceš slyšet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.19 12:52

@botl nazory ostatnich na jeho chovani. Ja to nevidim tak, ze si s nim hraju. Jeho chovani ve me zacina vzbuzovat city. Proto se bojim, ze si on hraje semnou jen pro zabavu a z rozmaru a nezalezi mu na me :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
30164
9.8.19 12:54
@Anonymní píše:
@botl nazory ostatnich na jeho chovani. Ja to nevidim tak, ze si s nim hraju. Jeho chovani ve me zacina vzbuzovat city. Proto se bojim, ze si on hraje semnou jen pro zabavu a z rozmaru a nezalezi mu na me :nevim:

Tak se na to vyprdni a najdi si nějakýho pořádnýho chlapa. Tak těžký to není. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8397
9.8.19 13:03
@Anonymní píše:
@botl nazory ostatnich na jeho chovani. Ja to nevidim tak, ze si s nim hraju. Jeho chovani ve me zacina vzbuzovat city. Proto se bojim, ze si on hraje semnou jen pro zabavu a z rozmaru a nezalezi mu na me :nevim:

Z čeho pramení ty obavy? Ty přece nic neriskuješ.
Nenapsala jsi tu, co od něho chceš.
Chceš ho na sex? V tom případě no problem, to ho asi dostaneš.

Nebo ho chceš jako partnera a máš obavy, že jeho rodinné pouto s partnerkou a dítětem bude silnější a neopustí je kvůli tobě? V tom případě jsou tvoje obavy na místě a opravdu doufám, že s partnerkou a dítětem zůstane. Neboť v této variantě bude víc lidí šťastných než nešťastných.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7375
9.8.19 13:05
@Anonymní píše:
@botl nazory ostatnich na jeho chovani. Ja to nevidim tak, ze si s nim hraju. Jeho chovani ve me zacina vzbuzovat city. Proto se bojim, ze si on hraje semnou jen pro zabavu a z rozmaru a nezalezi mu na me :nevim:

Samozřejmě, že si s tebou hraje. Snad jsi od zadaného nečekala víc?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8876
9.8.19 13:09

@botl přesně tak. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.19 13:19

@Akinee asi ano, cekala :think:

@botl nemam jasne dane a rozmyslene co od neho chci, proo se do niceho aktivne nepoustim.

Stejne je zvlastni, ze kdyz je chlap neverny, jak fyzicky tak citove, tak je ten, ktery se rozmysli, jestli zustane s partnerkou. Pritom vetsi pravo ma partnerka se rozmyslet, jestli chce zustat s nevernikem. :think: jen premyslim “nahlas”, kdyz uz se na tohle tena diskutuje.

  • Citovat
  • Upravit
30164
9.8.19 13:32
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8397
9.8.19 13:33
@Anonymní píše:
@Akinee asi ano, cekala :think:

@botl nemam jasne dane a rozmyslene co od neho chci, proo se do niceho aktivne nepoustim.

Stejne je zvlastni, ze kdyz je chlap neverny, jak fyzicky tak citove, tak je ten, ktery se rozmysli, jestli zustane s partnerkou. Pritom vetsi pravo ma partnerka se rozmyslet, jestli chce zustat s nevernikem. :think: jen premyslim “nahlas”, kdyz uz se na tohle tena diskutuje.

Tak partnerka nemá o čem přemýšlet, když o nevěře neví.

Každopádně je vidět, že jsi bezdětná a nechápeš co to znamená děti mít. To je jeden z nejdůležitějších faktorů, který působí na rozhodování zda nechat vztah rozpadnout nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.19 13:35

@Honza 12 tak tady se vseobecne diskutuje o nevere, nepatrilo to konkretne k tehle situaci :lol: tak me nechytejte za slovo zase

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.8.19 13:38

@botl vlastni dite nemam, to je pravda, jen jsem zila s muzem, ktery ma 7 leteho syna ve stridave peci, takze zodpovednost za dite znam ;) mozna ten nazor nekdy zmenim, az budu vlastni dite mit, to nepopiram, ale i dite jednou dospeje a rodice uz nebude potrebovat, a i ty rodice si zaslouzi byt stastni, a kdyz toho stesti nedokazi dosahnout spolecne, tak i oni maji sanci na to to zkusit jinde. Ale opet nemluvim konkretne o tehle situaci, ale obecne, tak to na to neprevadejte prosim :)

  • Citovat
  • Upravit
30164
9.8.19 13:44
@botl píše:
Tak partnerka nemá o čem přemýšlet, když o nevěře neví.Každopádně je vidět, že jsi bezdětná a nechápeš co to znamená děti mít. To je jeden z nejdůležitějších faktorů, který působí na rozhodování zda nechat vztah rozpadnout nebo ne.

K tomu je ještě hrozně daleko, nejdřív se musí rozhodnout vůbec do toho sexu jít. Na to musí zbořit ty hranice co v sobě má, něco jako zastřelit svého nejmilejšího mazlíčka, když to tak přirovnám. Pak by to musel tím sexem a intimnostmi extra zblbnout, aby došlo na odchod. Jestli vůbec tu myšlenku že podvedl dokáže vstřebat, nebo bude hned po všem. Jinak každej nevěrník doufá, že to nepraskne, že to ustojí, že to doma utají. Že nebude muset doma platit účet. I tak chlapec bruslí na tenkým ledu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30164
9.8.19 13:49
@Anonymní píše:
@botl vlastni dite nemam, to je pravda, jen jsem zila s muzem, ktery ma 7 leteho syna ve stridave peci, takze zodpovednost za dite znam ;) mozna ten nazor nekdy zmenim, az budu vlastni dite mit, to nepopiram, ale i dite jednou dospeje a rodice uz nebude potrebovat, a i ty rodice si zaslouzi byt stastni, a kdyz toho stesti nedokazi dosahnout spolecne, tak i oni maji sanci na to to zkusit jinde. Ale opet nemluvim konkretne o tehle situaci, ale obecne, tak to na to neprevadejte prosim :)

Dobře, tak když obecně, tak obecně. Obecně často partneři nedokáží dosáhnout štěstí společně, protože on, nebo ona poslechnou přirozenou chuť na jiné samičky, samečky. A díky tomu se jim to rozpadne. Né že by doma nebyly šťastní a hledali svoje štěstí jinde. Právě že je to naopak, to že hledají jinde, jim naruší domácí štěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.19 13:56

@Honza 12 to je taky moznost :) ale tohle jsem spis myslela, kdyz se dva rozchazi i pres to, ze maji deti a treba v tom ani nikdo treti roli nehraje :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová