Zítra mají rodiče zabijačku a mě je z toho smutno

Napsat příspěvek
Velikost písma:
80298
20.11.21 15:15

@My Melody kravička ve velkochovu mluví za všechno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
20.11.21 15:22
@ka2ka píše:
hmmm tak tohle je zlatý bludišťák týdne :potlesk:

Mně je zas líto zelí, jak ho nemilosrdně necháme mačkat se pod kamenem a necháme ho kvasit, abychom ho pak sežrali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80298
20.11.21 15:24

@Russet co zelí, ale jak musí být takové mrkvi, která taky cítí. Zažívá ji oškrábeš a nakrajis! Anebo sníš, fuj. Kdyby aspoň člověk věděl, odkud začít. Ale já třeba jdu od nejtenčího konce, od nohou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
20.11.21 15:26
@inkakřivák píše:
@Russet co zelí, ale jak musí být takové mrkvi, která taky cítí. Zažívá ji oškrábeš a nakrajis! Anebo sníš, fuj.

Mě by zajímalo, jestli ten citlivý lev na prérii před doběhnutím nějaké antilopy přemýšlí, jak ji citlivě zbavit života…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27754
20.11.21 15:27
@Russet píše:
Mně je zas líto zelí, jak ho nemilosrdně necháme mačkat se pod kamenem a necháme ho kvasit, abychom ho pak sežrali.

no jo zelí chudák :mrgreen: tchán dělá zabijačku i to zelí a myslím že fakt víc trpí zelí když po něm tchýně chodí a šlape ho než to prase co to má po pár vteřinách za sebou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
20.11.21 15:27
@inkakřivák píše:
@Russet co zelí, ale jak musí být takové mrkvi, která taky cítí. Zažívá ji oškrábeš a nakrajis! Anebo sníš, fuj. Kdyby aspoň člověk věděl, odkud začít. Ale já třeba jdu od nejtenčího konce, od nohou.

Já ji i nemilosrdně dusím, protože prý tepelně upravená je zdravější. A jinak ji sadisticky ukusujeme. Hlavně na výletě. To ji mučivě zavřeme do plastové krabičky a vláčíme cestou necestou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Parninas
20.11.21 15:29

@Russet @inkakřivák Cítíte se líp, když si děláte takhle hloupou srandu z někoho, koho bolí bolest zvířat? Ty kecy o bolesti zeleniny jsou fakt trapas. Co příště? Ať jdou jíst trávu a kameny?
Já vegetarián ani vegan nejsem, ale ani nejsem tak přízemní abych z jejich pocitů dělala nedůležité věci.

  • Citovat
  • Upravit
67
20.11.21 15:31

@Russet Lev určitě ne, ale taky ty antilopy uměle nepěstuje, uměle neoplodnuje, a prostě, když má hlad, tak si něco uloví. Taky proto nejsou obézní lvi například.

Příspěvek upraven 20.11.21 v 15:31

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
20.11.21 15:31
@Parninas píše:
@Russet @inkakřivák Cítíte se líp, když si děláte takhle hloupou srandu z někoho, koho bolí bolest zvířat? Ty kecy o bolesti zeleniny jsou fakt trapas. Co příště? Ať jdou jíst trávu a kameny?
Já vegetarián ani vegan nejsem, ale ani nejsem tak přízemní abych z jejich pocitů dělala nedůležité věci.

Neumím citlivě zabít zvíře. Přenechám to jiným. Umím zase jiné věci. Nežijeme ve středověku, kdy byli lidé soběstační a nechodili do supermarketu. K tomu se těžko vrátíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80298
20.11.21 15:31

Abych si nedělala srandu. Asi takhle. Maso jim, mlíko piju. Nemyslím si, že současné velkochovy jsou takový děs bes, pár jsem jich viděla. A když se zvíře zabije rychle a v klidu, nemám problém. Nesnáším bití zvířat, převozy živých zvířat přes celou Evropu a týrání. Nevadí mi normální chovy, nevadí mi dostihy a nevadí mi zoo. Nemám ráda cirkusy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Parninas
20.11.21 15:31
@Russet píše:
Neumím citlivě zabít zvíře. Přenechám to jiným. Umím zase jiné věci. Nežijeme ve středověku, kdy byli lidé soběstační a nechodili do supermarketu. K tomu se těžko vrátíme.

Jak to souvisí s tím co píšu?

  • Citovat
  • Upravit
53518
20.11.21 15:34
@Galateeia píše:
@Russet Lev určitě ne, ale taky ty antilopy uměle nepěstuje, uměle neoplodnuje, a prostě, když má hlad, tak si něco uloví. Taky proto nejsou obézní lvy například.

A jak by ten lev dokázal? Toho jsou schopní jen lidé. A antilopy se chovají. Nepěstují…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Parninas
20.11.21 15:35
@inkakřivák píše:
Abych si nedělala srandu. Asi takhle. Maso jim, mlíko piju. Nemyslím si, že současné velkochovy jsou takový děs bes, pár jsem jich viděla. A když se zvíře zabije rychle a v klidu, nemám problém. Nesnáším bití zvířat, převozy živých zvířat přes celou Evropu a týrání. Nevadí mi normální chovy, nevadí mi dostihy a nevadí mi zoo. Nemám ráda cirkusy.

Prostě máš tu hranici cítění v tomhle ohledu posunutou jinam. Není nutné si dělat srandu z lidí, co jsou na tyto věci citlivější.

  • Citovat
  • Upravit
53518
20.11.21 15:35
@Parninas píše:
Jak to souvisí s tím co píšu?
Že holt musím jíst to maso z toho hrozného velkochovu.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80298
20.11.21 15:36

@Parninas jaká bolest zvířat? Vidělas někdy zabíjet prase doma! Vyvedou ho na dvorek, dostane jednu mezi oči, dranzirak do krku a je to. A víš co? Jde většinou v klidu, když ho vede ta babka, co ho celý jeho život krmila. Poškrábe go pod krkem, a prase chrochta v naději, že dostane kývl žrádla. A ta krev? Lepší, když se chytí a spotřebuje. Čím víc se z prasete sní, tím míň prasat se musí zabít.
@Galateeia víš, že lev neloví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová