Zklamání z dárků

Anonymní
24.12.19 21:46

Zklamání z dárků

Už je tu diskuze o dárcích - pochlubte se, co jste dostali. Jenže co když se není čím chlubit? Třeba já. Nakupuju pro všechny a dostávám jen peníze. Partner se neobtezuje, nesnáší to. Kdybych si nekoupila něco sama, tak tam nic nemám. Ale radost z toho nemám. :-( Mrzí mě to. A další věc. Dárky od tchýně. Partner dostane hromadu věcí za hodně peněz. A pak dostaneme peníze, které jsou jako pro rodinu. Nikdy se jich ani nedotknu. A já letos taky něco dostala. Nechci to přímo napsat co. Poukaz na něco, co nevyuziju. Teda asi budu muset využít, ale nechci. Přijde mi, že mi to dali schválně, aby mě nastvali. Je to každý rok stejne. Vždy dají svému synovi hromadu dárků. Já nic. A mi rodiče dárky nekupuji a dávají nám peníze. Pokud něco kupují, tak nedělají rozdíly, že by mne nakoupili a partnerovi ne. Připadám si, že nikomu za to nestojím, aby se mi snažili udělat radost. A já bych ráda překvapení. Stačila by mi drobnost. Je mi to líto.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3145
24.12.19 21:53

Zrovna dneska jsem rikala holkam, at se nesoustredi na to, co by chtely od Jeziska, ale na to, co maji. Maji 7 a 8 let, seply ruce a dekovaly za zdravi, teply dum, sestricku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
24.12.19 21:54

Vykasli se na to. Vzdyt dnes si kazdy koupi co chce a potrebuje, Vanoce jsou zbytecne. Jediny smysl maji pro deti, ktere jeste veri na jeziska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53004
24.12.19 21:55

A partner to ví že máš ráda překvapení? On Tě taky dává obálku? Taky by mne to mrzelo, já si vždy píšu dopis, ale manžel ví že jsem stále jako malé dítě a miluji překvapení takže tam vždy najdu i něco o čem nevím :lol: Tchán nám taky dává obálku a lepší než aby kupoval blbosti. předám mu tašku aby měl co dát dětem a co je v obálce se vydělí kolik je na osobu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
24.12.19 21:56

:,( :think: určitě to zamrzí, ale co s tím? Já taky miluji dělat dárky a překvapení. Dneska třeba, když jsem viděla tu radost, co měla neteř, když ji Ježíšek přinesl velkého draka, co pouští z pusy páru, tak mi srdce skákalo radostí :-)

Vánoce jsou tu asi pro děti a ne pro dospělé. Je mi 32, svoje děti ještě stále nemám, ale až je budu mít, tak určitě budou největším dárkem ty jejich tvářičky šťastné :-)

A kolik je Vám let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 21:57

Tak nejsem na tom tak strašně, ale podobně, manžel je na dárky úplně tupý a nebo se na to rovnou vykašle, od mých rodičů většinou oblečení, tj. ležáky z výprodeje, matka si to ospravedlňuje tím, že když to nesedí nebo nelíbí tak není škoda peněz a tcháni většinou peníze a nějaký nesmysl (to co sami od někoho dostali a k ničemu nevyužijí). Taky nakupuju celé rodině, snažím se, aby to mělo nějaký smysl (i když vždycky se taky člověk netrefí, to je jasné). No nic v lednu projdu obchody, projedu internet a udělám si radost sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Snih10
24.12.19 22:03

To dárkaření, to je větší neštěstí, než propršená dovolená…peníze néé, tohle né, támhleto je špatně a tak furt dokola…dárky by se měly dávat dětem do 10 let, později je to hovadina, stresování a vyhazování peněz za nesmysly!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 22:04

Jsem letos na vánoce sama bez parnera a věř, že bych dala cokoliv za dárky, které bych si sama koupila, ale někdo mi je zaplatil. Takhle jsem tam měla jen ty dárky, co jsem si koupila sama za své. Ale abych byla upřímná, ještě jsem dostala dárek od dítěte a zítra dostanu od mámy. Ale chápu tě, mě hrozně chybí ten dárek od partnera, který by si dal tu práci si nade mnou lámat hlavu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 22:08

Co si nekoupím a nezabalim, to nemám. Ale je to super, protože tam mám jen to, co chci.
Moje máma mi dává praktické dárky jako potah na křeslo, koupelnovou předložku a tak podobně.
Tchýně mi nedává nic. Tchán nedává nic ani dětem.
Moje jediné letošní překvapení byl obrázek od pětiletého syna. Vlastně ne, dostala jsem dárek od kolegyň v práci. Dáváme si drobnosti do 50 Kč.
Prostě to tak je a nezměním to.
Mně ke štěstí stačí radost dětí.

• Citovat
  • Nahlásit
191
24.12.19 22:09

Od té doby, co jsme v rodině zrušili dávání dárků mezi dospělými, se vždy těším na Vánoce. Dříve to byl stres a vyhazování peněz za nesmysly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
24.12.19 22:12
@xeva píše:
Od té doby, co jsme v rodině zrušili dávání dárků mezi dospělými, se vždy těším na Vánoce. Dříve to byl stres a vyhazování peněz za nesmysly…

to je přesné, zařídili sme to stejně a je svatý KLID!!! :srdce: :srdce: :srdce: :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Snih10
24.12.19 22:17
@xeva píše:

To by mělo být nařízeno zákonem a byl by svatý pokoj od povánočního kvílení „nesprávně“ obdarovaných!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 22:18

Bohužel jsem letos zklamaná také a to jsem už hodně dlouho nebyla, ale letos se mi pokazil tablet a domluvili jsme se s manželem, že dostanu nový. No a den před Vánocemi se mě ptá, jestli si nechci jít něco vybrat do klenotnictví - nechci, mám plnou šperkovnici a nic z toho nenosím a říkám mu, že jsme se přece domluvili. A on že na čem. Pod stromečkem jsem měla stříbrný prstýnek, který je mi navíc malý, a dětskou knihu o ženské emancipaci (? mám Bc. z Gender studies).
Ale jsou na světě lidé, co nemají na dárky ani na jídlo. V uprchlickém táboře v Řecku děti spávají na zemi přikryté igelitem v zimě, v noci jim hrozí znásilnění. Tablet si koupím v lednu za svoje.

• Citovat
  • Nahlásit
20971
24.12.19 22:27
@Snih10 píše:
To by mělo být nařízeno zákonem a byl by svatý pokoj od povánočního kvílení „nesprávně“ obdarovaných!!!

to jsem tady také nedávno psala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96040
24.12.19 22:28
@Snih10 píše:

nějaký chytrolín, bych si i tipla dřívější nick

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat