Vyzkoušeno: Baví děti BRuNO family park?

Vyrazili jsme do Brna, konkrétně do části Slatina, kde je BRuNO family park. Ten slibuje zábavu pro děti každého věku. A tak jsme to museli vyzkoušet... jak jinak než na vlastních potomcích.

Vyzkoušeno: Baví děti BRuNO family park? Bludiště, schovávačka nebo místo na honěnou? Naše děti zkusily všechny možnosti.

Vnitřní část

Obrovský otevřený prostor BRuNO family parku nabízí množství aktivit. Děti se vám hned za šatnou rozutečou na obrovské nafukovací skákadlo, nebo na druhé straně zalezou do síťového labyrintu, kde jim jen občas vykoukne hlava, možná je také uvidíte sjíždět na obří klouzačce. Nejdelší tobogán tu měří 38 metrů.

U nás nejvíce zabodovaly loďky, které se pohání rukama. Obsluha tady dává pozor, aby se dětem nic nestalo a pomáhá menším nastoupit a vystoupit. A kdo by se nechtěl projet na autodromu, že? Pravda, že naši kluci byli ještě docela malí a pedály pro ně byly daleko. Dlouho jsme ovšem strávili v uzavřeném prostoru s míčky, které tu projížděli trubkovými tunely, co si děti samy mohou postavit – mají na sobě magnety a drží na stěně.

Na lodičkách s ručním pohonem vypadají děti roztomile.Na lodičkách s ručním pohonem vypadají děti roztomile.

Venkovní část

Od jara do podzimu je otevřený venkovní prostor. Ve vodním světě kluci přelévali vodu z jednoho korýtka do druhého, uzavírali cesty a nechávali protáčet mlýny. V jedné části je dráha s motokárami, na druhé straně několik prolézaček, vodotrysky a skluzavky. Děti po sobě stříkaly vodu, proto většina malých i dospělých návštěvníků měla plavky.

Venkovní část se rozprostírá na 3 700 m čtverečních.Venkovní část se rozprostírá na 3 700 m čtverečních.

Celé patro pro děti do 4 let

Vyhrazená část pro nejmenší se nachází v prvním patře. Co děti zaujme? Velký bazének s balónky na blbnutí, vybavená kuchyňka pro dětské vaření, prolézačky i klouzačky. Závěsné posezení ve tvaru vajíčka působí uklidňujícím dojmem. Umím si představit, jak v něm uhoupám děťátko ke spánku nebo nakojím.

Klidná oáza s výhledem na venkovní hřiště je v prvním patře.Klidná oáza s výhledem na venkovní hřiště je v prvním patře.

Praktické informace

  • Vezměte si ponožky, z hygienických důvodů je musíte mít na sobě (dají se i koupit na recepci).
  • Atrakce uvnitř jsou zdarma, kromě autíček a lodiček. Za ty zaplatíte symbolických 20 Kč.
  • Neberte si s sebou dovnitř vlastní jídlo ani pití, je to zakázané. V restauraci mají velký výběr a výborně vaří.
  • BRuNO park je asi 10 minut jízdy z centra, my jsme jeli trolejbusem. Pohodlně tu zaparkujete i auto.
  • Otevřeno mají každý den od 9 do 20, ale před cestou si radši zkontrolujte, jestli zrovna nemají nějakou soukromou akci.
  • Cena pro rodinu se dvěma dětmi na celý den je 699 Kč od pondělí do pátku a 849 Kč, pokud vyrazíte o víkendu nebo o prázdninách.
Bazének s míčky je určený pro nejmenší návštěvníky.Bazének s míčky je určený pro nejmenší návštěvníky.

Chtěli byste do BRuNO family parku vyrazit? Zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte lístky pro celou rodinu.

Článek vznikl ve spolupráci s BRuNO family parkem.

Autor:

Máma, markeťačka, blogerka… píše, tvoří a ráda propojuje lidi. Ve volném čase cestuje, maluje a píše o tom blog DIY projekty. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
601
1.7.19 19:27

O

Příspěvek upraven 01.07.19 v 19:28

  • Zmínit
  • Nahlásit