13 velkého bojovníka

O životě

Říká se, že 13 je špatné číslo, ale já doufám, že díky ní synovi začnou lepší časy. Vždyť smutku a trápení bylo už dost. Nedávno oslavil syn své 13. narozeniny a já si promítala jeho dosavadní život.

Svůj první boj vyhrál Dan při narození. Vinou lékaře málem zemřel. Krásné dny plynuly a on nastoupil do školky. Zatímco jiné děti plakaly ráno ve školce, Dan plakal odpoledne, že nechce domů. V necelých 6 letech se mu pod stromeček narodila vytoužená sestřička (o klukovi nechtěl slyšet), kterou nám po několika týdnech zabila zákeřná nemoc, psala jsem v deníčku. Začal další hodně dlouhý boj se s tím vyrovnat.

Za několik měsíců nastoupil do školy a narodil se Vašík. Čtyři roky trvalo než ho začal brát jako bratra, hodně krušné chvíle. Učení nám dělalo problémy, ale ve sportu vynikal, nosil jednu medaili za druhou. Díky dobrým sportovním výsledkům přestoupil na sportovní školu a sbírka školních plastových medailí se začala rozrůstat o ty opravdové, kovové. Syn začal znovu žít. Uplynul krátký čas a začal další boj, tentokrát o tatínka. Zda jsme vyhráli, ukáže až čas.

Nedávno oslavil 13. narozeniny. Dostal poukaz na let paraglaidingem, je to jeho sen, odmalička dědu paraglaidistu doprovází. Také si nadělil další vítězství. Ráno odjel na závody. Odpoledne se rozlétli dveře ve kterých stojí syn s rozzářenýma očima a volá, konečně mám něco jiného než medaili s diplomem. Je to malá zlatá botička. Já si vybavila okamžik, kdy tam stál zrovna tak a volal, já mám první opravdovou medaili. Při sfoukávání svíček jsem si přála, aby mu ty jeho rozzářené oči vydrželi už napořád.

Hodnotilo 14 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 01.03.11 08:12

Moc přeji Danovi aby mu ty rozzářené očička zůstaly a vydržely co nejdéle a sportovní výsledky ať se mu daří i nadále!!! :hug:

 
AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 01.03.11 11:41

moc drzim palecky at se tvym synum a cele rodine dari dobre..syn je moc sikovny a musi ti delat jen samou radost:)..s tema medajlema je to opravdu krasne pocteni:))

 
Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 01.03.11 13:58

moc držím pěstičky aby nejenom Danovi, ale celé Tvojí rodině vydrželi rozzářená očíčka na pořád :srdce:

 
nakukovatelka
Závislačka 4174 příspěvků 01.03.11 20:59

Moc hezky cteni, at se Vam dari !
Taky uz mam jednoho velkyho kluka (15), tak vim, jak je to peknej pocit, kdyz se mu neco podari :mavam:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 07.03.11 17:14

Daníkovi a celé tvé rodině, už jen a jen to nejlepší, sluníčko. :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama