Čekám na prstýnek a pořád nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 11:51
Čekám na prstýnek a pořád nic

Zdravím a přeji krásný úterní den!
Jdu si k vám pro názor. Bavila jsem se s partnerem ohledně svatby několikrát. Říká, že svatbu chce a dle poslední debaty mě do dvou let chce požádat o ruku… já už na to ale 2 roky čekám a mám čekat další 2? Dávala jsem mu náznaky, teď jak jsme se bavili tak mi řekl, že nepochopil ani jeden :roll: tak jsem mu to řekla na-rovinu, že chci svatbu, a chci být jeho manželkou, když už máme dceru. Ptala jsem se ho, proč mu to tak trvá, když svatbu chce, odpověděl mi otázkou proč já spěchám…
Tvrdí mi že mi chce koupit lepší prstýnek než za pár korun. Že taky nechce přijít do zlatniství jako žebrák a říct, že chce prsten za tisícovku :roll: nechápu proč, nemusí být přeci za deseti tisíce… já bych to brala že chce našetřit… to už je ale nějaký ten pátek a mezitím sám sobě koupil drahé věci /musím říct že mi taky koupil drahé věci k vánocům, sobec není/… Začínám mít pocit, že je to jenom výmluva… Přemýšlím, že ho o ruku požádám teda já ale vím že mu tím šlápnu na ego :roll: řekla jsem mu že mám trpělivost jen jednu a třeba budu žádat já a jestli by mě odmítl, a prý ne ale radost by moc neměl když to má udělat on jako mužský :nevim:
Ještě dodám, že už jsem si to párkrát za ty dva roky myslela a pokaždé byla zklamaná. Jednou na vánoce, nakonec to byl řetízek, pak na dovolené ale nic, do porodnice mi přinesl jako dárek náušničky.
Prosím neříkejte mi, že jsem si s ním neměla dělat děti před svatbou, a že jsem měla dát dítěti přijimení moje, to jsem asi měla, protože se mi sám přiznal že kdybych malou pojmenovala po sobě tak by si se zásnuby pohnul, to byla pro mě rána pod pás ale moje chyba asi, už to nezměním.

co myslíte, vymlouvá se nebo si mě prostě vzít nechce? Mám ho požádat o ruku já?
Moc prosím nechat anonymně, je to pro mě citlivé a trápí mě to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
TeiM
Kecalka 420 příspěvků 03.09.19 11:54

A musí ta žádost o ruku proběhnou? Nestačilo by se jen domluvit na termínu svatby? :)

Keyllah
Extra třída :D 13121 příspěvků 03.09.19 11:56
@Anonymní píše:
Jdu si k vám pro názor. Bavila jsem se s partnerem ohledně svatby několikrát. Říká, že svatbu chce a dle poslední debaty mě do dvou let chce požádat o ruku… já už na to ale 2 roky čekám a mám čekat další 2? Dávala jsem mu náznaky, teď jak jsme se bavili tak mi řekl, že nepochopil ani jeden :roll: tak jsem mu to řekla na-rovinu, že chci svatbu, a chci být jeho manželkou, když už máme dceru. Ptala jsem se ho, proč mu to tak trvá, když svatbu chce, odpověděl mi otázkou proč já spěchám…
Tvrdí mi že mi chce koupit lepší prstýnek než za pár korun. Že taky nechce přijít do zlatniství jako žebrák a říct, že chce prsten za tisícovku :roll: nechápu proč, nemusí být přeci za deseti tisíce… já bych to brala že chce našetřit… to už je ale nějaký ten pátek a mezitím sám sobě koupil drahé věci /musím říct že mi taky koupil drahé věci k vánocům, sobec není/… Začínám mít pocit, že je to jenom výmluva… Přemýšlím, že ho o ruku požádám teda já ale vím že mu tím šlápnu na ego :roll: řekla jsem mu že mám trpělivost jen jednu a třeba budu žádat já a jestli by mě odmítl, a prý ne ale radost by moc neměl když to má udělat on jako mužský :nevim:
Ještě dodám, že už jsem si to párkrát za ty dva roky myslela a pokaždé byla zklamaná. Jednou na vánoce, nakonec to byl řetízek, pak na dovolené ale nic, do porodnice mi přinesl jako dárek náušničky.
Prosím neříkejte mi, že jsem si s ním neměla dělat děti před svatbou, a že jsem měla dát dítěti přijimení moje, to jsem asi měla, protože se mi sám přiznal že kdybych malou pojmenovala po sobě tak by si se zásnuby pohnul, to byla pro mě rána pod pás ale moje chyba asi, už to nezměním.co myslíte, vymlouvá se nebo si mě prostě vzít nechce? Mám ho požádat o ruku já?
Moc prosím nechat anonymně, je to pro mě citlivé a trápí mě to.

chceš požádat o ruku chlapa, který nechce požádat tebe? teda, co myslíš, že to udělá s tvojí sebeúctou, až uvidíš jeho reakci...……..ne, já bych se takto neztrapňovala a na rovinu bych mu řekla, že si ho vzít nechci a zařídila bych se podle toho. A musel by se hodně snažit, abych změnila názor...……...

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 99 inzerátů 03.09.19 11:57
@Anonymní píše:
Prosím neříkejte mi, že jsem si s ním neměla dělat děti před svatbou, a že jsem měla dát dítěti přijimení moje, to jsem asi měla, protože se mi sám přiznal že kdybych malou pojmenovala po sobě tak by si se zásnuby pohnul, to byla pro mě rána pod pás ale moje chyba asi, už to nezměním.co myslíte, vymlouvá se nebo si mě prostě vzít nechce? Mám ho požádat o ruku já?

Netlač na něj nebo to nakonec k tý svatbě ani nedotáhnete, a promiň ale u většiny chlapů zůstávají lehké náznaky úplně nepovšimnuty.

A neřeš co by, kdyby, to už stejně nezmeniš, prostě budeš muset počkat, ale aspoň víš jak dlouho máš čekat :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 11:58

Určitě bych ho nežádala o ruku sama. Já bych se taky ráda vdávala, brzy se nám má narodit miminko. Ovšem bylo neplánované, chodili jsme spolu předtím jen 3/4 roku, teď spolu ofiko bydlíme 3 měsíce, ale už předtím u mě byl skoro denně. A tak chci počkat. Řekla jsem příteli, že bych ráda počkala tak 2 roky, abysme zjistili jak spolu umíme fungovat jako rodiče. Chytl se toho a tak to dříve jak za 2 roky nečekám. Nic to ale nemění na tom, že doufám, že to opravdu do těch 2 let proběhne, abysme mohli být rodina. Jen já teda malé nedám příjmení po něm, ale po sobě. Ovšem ne z důvodu, aby si mě chtěl vzít, ale protože mi přišlo hrozně zvláštní, že by má dcera měla jiné příjmení než já. Kdyby to byl chlapec, asi by dostal příjmení po příteli, tam by mi to tak divné nepřišlo :nevim:

Šáruší
Kelišová 5052 příspěvků 03.09.19 11:58

Nechce si tě vzít, kdyby chtěk, byla bys vdaná, zvláště, pokud jsi mu to několikrát řekla. Vykašli se na žádosti o ruku, netrvej na žádosti o ruku. Prostě si večer sedni a řekni mu, že si chceš promluvit o svatbě, že řekl, že si tě chce vzít, že už máte dvouleté dítě, takže řeči, kam spěcháš jsou na nic. Takže se domluvíte prostě na termínu svatby. ž e už ani nečekáš nějaké teatrální gesto s prstýnkem a podobně, že prostě pragmaticky, jak to vidí, kdy se vezmete, žádné výhledově do dvou let, ty že už uplynuly a on se k ničemu nemá. Jestli je problém cena prstýnku, prstýnek nepotřebuješ. Takže si stanovme nějaký měsíc, kdy by se to hodilo a já zjistím nějaké volné termíny. A hotovo. Uvidíš hned. Ale on si tě nechce vzít, slibovat ti dva roky, že se jako vyjádří, to je trapnost non plus ultra, nechce se ženit, nemá proč, tebe má jistou, dítě má, pojmenované po sobě, takže nemá důvod.

vedma007
Kecalka 421 příspěvků 03.09.19 11:59

Tak zeptat se mě partner se kterým mám dítě, proč já na svatbu tolik spěchám, vysvětlila bych mu, že třeba proto, že chci mít stejné příjmení jako oni dva.
Na nějaké romantické žádání o ruku s prstýnkem za tisíce, bych v téhle situaci nečekala a prostě se s ním domluvila, kdy bude svatba. K čemu vlastně zásnubák, když ho za chvíli vyměníž za snubák?

Jana525
Kelišová 5865 příspěvků 03.09.19 11:59

Proboha, takhle silene bych nikdy nemohla klesnout, vzdyt to je hrozne! On te nechce, tak ho budes zadat ty?! Vzpamatuj se

Kriss Tina
Extra třída :D 12139 příspěvků 03.09.19 11:59

Já bych nezadala, to mi prijde trapné. Taky záleží jakou svatbu chceš, jestli ti jde o to říct jenom ano na úřadě a mít ten papír, nebo si chceš užít pohádkovou svatbu se všemi příbuznými a kamarády a mít ten svůj princeznovsky den, na to se holt nasetrit musí. Jinak teda my se na svatbě domluvili loni, už rok víme datum (máme vybrané místo a musí se to rezervovat hodně předem, takže sme měli zamluveny vikend rok a půl dopředu) ale oficiálně mě chlap požádal s prstynkem až letos v létě, protože vyznává nejakou tu poveruze svatba musi být do roka od zasnub :D kdyby mě požádal dřív tak by se to nestihlo, svatba bude příští léto :D takze osobně bych byla v klidu jestli řekl že chce svatbu za 2 roky tak pro to má asi nějaký důvod :nevim:

Teris195
Kecalka 187 příspěvků 03.09.19 12:00

Je pěkný že by neodmítl, ale jestli by to jeho ego špatně neslo, tak bych to nedělala, mohlo by vám to akorát uškodit. Prostě má jen spoustu času, nechvátá… ale úplně to na mě nepůsobí tak, že by vyloženě nechtěl. :nevim: na druhou stranu bych na zásnubách jako takových nelpěla spíš řešila přímo tu svatbu. Sednout si s ním a pořádně se domluvit… žádné že za 2 roky. Na druhou stranu bych na něj zase úplně netlačila, jen si s ním prostě na rovinu promluvila.

Příspěvek upraven 03.09.19 v 12:04

Šáruší
Kelišová 5052 příspěvků 03.09.19 12:00

@Kriss Tina ty dva roky už uběhly, to trpělivě čekala, i když jí žádný důvod neřekl. A nic.

sediza
Závislačka 2792 příspěvků 03.09.19 12:01

Propadla bych se hanbou, žádat chlapa o ruku. Nedělej to. Vyjádřila ses jasně, že chceš svatbu. Dala bych mu ještě rok a pak bych demonstrativně odešla, kdyby se do té doby nevyjádřil. To, proč je svatba důležitá netřeba vypisovat…jak z ekonomicky, tak vztahově apod…

botl
Závislačka 2748 příspěvků 03.09.19 12:02
@Anonymní píše:

Proč si ho chceš vzít, když on tebe ne?

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 03.09.19 12:03

Nechce si te vzit. Tecka.
Co udelas? Opustis ho proto anebo s nim zustanes v nemanzelskem svazku? Chcete dalsi deti? Podminis je svatbou? A kdyz svatba nebude, vzdas se dalsich deti?

Ted uz jste rodina, prestoze nejste manzele. Na trucovani a vynucovani si svatby je pozde :?

Keyllah
Extra třída :D 13121 příspěvků 03.09.19 12:04
@botl píše:
Proč si ho chceš vzít, když on tebe ne?

právě o tom přemýšlím :think: takovej by měl dost problém přesvědčit mě, abych si ho vzala…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama