Hromadné hubnutí

472
1.11.07 18:22

Hromadné hubnutí

Ahojky všem,
rozhodla jsem se (jako už asi po 100), že začnu hubnout. Jen vím, že když si to řeknu jen sama pro sebe, tak prostě nezhubnu. Proto se ptám: „Nechcete se ke mně někdo přidat, že bychom se společně podporovali a šlo nám to tak lépe?“ 8) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8602
1.11.07 18:37

Ahojky

no tak já už začala, poprvé v životě jsem se do toho dala a kupodivu do docela i jde, dokonce mám i vůli, ale bylo to potřeba.jelikož už jsem byla fakt jako sud. ale podařilo se mi zatím shodit necelých 10 kilo. jsem na sebe pyšná, ale pořád ještě tak minimálně 8 kilo by bylo potřeba.ale ted už to nějak nejde, i když se snažím.

myslím že jídleníčky a teorii mám skvěle naučenou, no to jediný :oops:

ale ráda se k tobě přidám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
1.11.07 18:46

Jájájá se taky přidám a moc ráda :lol: :lol: :lol: Skvělý nápad :potlesk:
Potřebuji shodit tak 12 kilo a pořád se k tomu nemůžu dokopat. Třeba když se tu budeme navzájem podporovat, půjde to líp :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 18:46

jo ještě jsem chtěla, je diskuze na Baby-cafe - hubnu,hubneš, hubneme a docela to tam jde,já tam taky chodím.

tady je odkaz
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 18:47

Bibiano - jasný, společný hubnutí a hecování jde vždycky líp, hlavně člověk ví,že se netrápí sám :wink: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
1.11.07 18:50

Misenko, na BC nakukuju. ale nějak jsem nesebrala odvahu naskočit do rozjeté diskuse… :oops: ale čtu vás 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2729
1.11.07 18:59

Jé holky, to by bylo fajn zkusit takovou hromadnou dietu. Já se taky vždycky odhodlám, že budu držet dietu a pak to zase poruším a je po dietě. Tak kdy začínáme???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 19:02

Bibi - no ono je nás tam docela dost, taky už se v tom neorientuju,tak si pokecáme tady a je to. :lol:

no já začala tak, že se snažím vůbec nejíst přílohy, takže maso jen se zeleninou, a když příloha (těstoviny atd) tak zase jen se zeleninou. no a hodně zeleniny, saláty, celozrné pečino, libové maso, sladké hodně vyjímečně a spíš dopoledne. no ale samo že hřeším a poslední dobou docela často :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
1.11.07 19:07

Musím vykoupat dítko. Vrátím se…

Leošek: hned? Vlastně ne já až do zítřka, jsme dnes s manžou a jen s nejmenší ratolestí, takže vlastně skoro sami a chceme si udělat hezký večer s vínkem, to asi zobat budu :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2729
1.11.07 19:11

No já si taky myslím, že hned né :lol: :lol: :lol: Ale mohli bychom od zítřka. Ale bylo by dobré si třeba vždycky na následující den hodit nějaký jídelníček a podle toho bychom jely. Já osobně jsem kdysi, ještě před otěhotněním zhubla z 75 kilo na 55 a to jsem držela dělenou stravu a fakt to zabíralo, no a ještě to chce aspoň trochu pohybu, třeba rotoped a tak no a pak to šlo. Takže mi by i ta dělená strava vyhovovala. Teď po dítěti bych potřebovala tak 10 - 12 kilo dolů :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
1.11.07 19:13

Jé, holky, můžu se taky přidat? Bylo by fajn, kdyby mě někdo „donutil“ a podpořil, abych to jednou vydržela dýl, jak týden :roll: Manžel se nechá večer na brambůrky hrozně rychle ukecat :lol:
Takže od kdy a jak??? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 19:14

Leošku - no já vlastně taky držím takovou jakousi dělenou stranu, ale snídani mám normální - třeba tmavý chlebík s cottage atd.ale pak už jo.

tak já si dnes udělala k večeři salát z čínského zelí s rajčetem a kouskem okurky s bílým jogurtem, vinným octem, kořením,sojovkou a do toho jsem dala trošku zelených oliv a je to bašta.už se těším až bude anička spát a já se na to vrhnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
1.11.07 19:14

Jé, koukám, že Leošek jako zkušená to vzala do svých rukou :D já si nechám ráda poradit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
1.11.07 19:15

holky tak hned zítra ráno,čím dřív tím líp ne? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
1.11.07 19:15

Misenko, čínské zelí taky miluju a třeba jen zakápnuté citronem, mňam! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama