Nevlastní dcera u nás bydlí a mě to štve

Anonymní
4.7.20 17:53

Nevlastní dcera u nás bydlí a mě to štve

Zdravím, mám manžela jsme spolu 10 let, máme dvě děti osmiletého syna a pětiletou dceru. Manžel má s předchozího vztahů dceru, její 21,má jenom střední školu, nepracuje a ani si práci nehledá. Problém je v tom že u nás pět let bydlí a vypadá to tak že ještě dlouho bude, na domácnost nepřispívá, v domácnosti mi s ničím nepomůže, i když jí o to požádám, tak akorát drzé odpoví že nic dělat nebude. Manžel je vždy na její straně, co mě nejvíc štve je že jí každý měsíc dává peníze :zed:.. Přitom jak už jsem zmínila nic nedělá, s manželém se kvůli tomu skoro každý den hádám, navíc mi dělá i naschvály, když manžel někam odjede tak uspořádá párty, a dělá hrozný bordel, když jí říkám aby vypnula nebo utišila hudbu že děti nemůžu spát tak se mi vysmeje. Jednou jsem byla tak vytočena, že jsem zavolala policii. Už nevím jak dál, s manželém se pořád hadame, zničilo nám to vztah, zkoušela jsem to sním i po dobrém, manžel ale stejně pořád stojí za dcerou. Nemáte prosím nějaké rady jak situaci řešit? Budu ráda za každý příspěvek

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
754
4.7.20 18:01

Proplesknout manžela :nevim: Pokud domluvy nepomáhají :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
4.7.20 18:01

Mediator.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1074
4.7.20 18:05

V prvni rade srovnej manzela. A ten pak musi srovnat dceru do late. Ty to sama neudelas. Holka uz je dost velka na to, aby makala, prispivala malou castkou na domacnost & v domacnosti pomahala. Neexistuje aby sedela na zadku, doma delala bordel a kasirovala penize od taticka. A nechapu, ze to tvemu muzi nevadi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 18:05

@Kosopemi něco podobného jsem navrhovala, manžel to zamítnul a zamíta i teď rodinnou terapii kterou mu navrhují.

  • Citovat
  • Upravit
36556
4.7.20 18:06
@Anonymní píše:
Zdravím, mám manžela jsme spolu 10 let, máme dvě děti osmiletého syna a pětiletou dceru. Manžel má s předchozího vztahů dceru, její 21,má jenom střední školu, nepracuje a ani si práci nehledá. Problém je v tom že u nás pět let bydlí a vypadá to tak že ještě dlouho bude, na domácnost nepřispívá, v domácnosti mi s ničím nepomůže, i když jí o to požádám, tak akorát drzé odpoví že nic dělat nebude. Manžel je vždy na její straně, co mě nejvíc štve je že jí každý měsíc dává peníze :zed:.. Přitom jak už jsem zmínila nic nedělá, s manželém se kvůli tomu skoro každý den hádám, navíc mi dělá i naschvály, když manžel někam odjede tak uspořádá párty, a dělá hrozný bordel, když jí říkám aby vypnula nebo utišila hudbu že děti nemůžu spát tak se mi vysmeje. Jednou jsem byla tak vytočena, že jsem zavolala policii. Už nevím jak dál, s manželém se pořád hadame, zničilo nám to vztah, zkoušela jsem to sním i po dobrém, manžel ale stejně pořád stojí za dcerou. Nemáte prosím nějaké rady jak situaci řešit? Budu ráda za každý příspěvek

Kvůli čemu jsi volala tu policii?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 18:08

@ocean.mama o to se snažím už tři roky, ale vůbec nic nezabírá, občas i přemýšlím na rozvod ale manžel je jinak fajn.

  • Citovat
  • Upravit
1074
4.7.20 18:09
@Anonymní píše:
@Kosopemi něco podobného jsem navrhovala, manžel to zamítnul a zamíta i teď rodinnou terapii kterou mu navrhují.

Jinak nerada to delam, ale asi bych mu dala nuz na krk. Bud se rozhoupe to resit, nebo vas vztah pujde do kytek. Me by z toho trefil slak 8o muz ma syna - 18 let - kdyz je u nas tak ma taky tendenci “nic moc nedelat”, ale staci rict - hele vezmi psa, nebo pohlidej na chvili brachu, umej nadobi… a jde a udela no… zatim :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 18:10

@Bábrdl kvůli večírku, nevlastní dcera ho vždy pořádá když je manžel pryč. Odmítála vypnout hudbu, děti nemohli spát tak jsem to už nevydržela a závolala.

  • Citovat
  • Upravit
1870
4.7.20 18:13

Pak jedine bouchnout do stolu a bud bude prispivat, pomahat, respektovat pravidla domacnosti nebo se od vas odstehuje a pociti, ze zadarmo se zit neda. A pokud bude manzel proti, vyslala bych ho i s dcerou. Kazdodenni hadani k odluce stejne smeruje. Treba pak pochopi, ze takhle to dal nejde.

Edit. Je to i tvuj dum nebo jen manzela?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9023
4.7.20 18:18

A kdo ji pere? Vaří? Nedělala bych ji servis.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 18:19

@Kosopemi no právě dům je manžela, kdyby byl můj tak jeho dceru asi už vyhodim.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.7.20 18:22

@bublinek všechno si dělá samá, to já bych jí servis nedělala.

  • Citovat
  • Upravit
1870
4.7.20 18:22
@Anonymní píše:
@Kosopemi no právě dům je manžela, kdyby byl můj tak jeho dceru asi už vyhodim.

Tak pokud mas kam jit (treba rodice), zkusila bych to. Pokud jsi uz vyzkousela vse, tak se treba manzel probere, az se fakt zbalis (treba na par dni). Ale jeste predtim bych prestala delat pro dcerku servis, pokud ji ho teda delas, nedala bych ji ani najist, pokud by s obedem nepomohla.

Edit. Ted ctu, ze servis ji nedelas, tak opravdu nevim :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Černá vdova
4.7.20 18:24
@Anonymní píše:
@Kosopemi no právě dům je manžela, kdyby byl můj tak jeho dceru asi už vyhodim.

Tak se asi budeš muset zvednout Ty, až dojde na lámání chleba. Tady taháš za kratší konec provazu.
Já bych se teda odstěhovala i s dětmi, však se nemusíš hned rozvádět. Na práci toho budeš mít míň a ještě si odpočineš od dětí, když budou u táty.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová