Zjistila jsem pravdu a teď nevím, co dál

61
4.6.13 15:56

Zjistila jsem pravdu a ted nevím co dál

Moc se omlouvám ale jsem na dně a nevím jak dál :,( V době mého těhotenství s mým půl ročním synem jsem měla podezření že je mi můj muž nevěrný a dokonce že splodil dítě. Když jsem se na to zeptala jeho tak jsem jen slyšela jak jsem hloupá že všemu věřím že by si nikdy nezačal s takovou ženskou atd… Pořád jsem na to nemohla zapomenout a nenapadlo mě nic jiného než se na to zeptat přímo jí a zjistila jsem že můj muž to s ní zkutečne táhl a dokonce se k ní chtěl odstěhovat a ta malá prý asi není jeho ale jejího manžela. A proti vůli mého muže se z nás stali kamarádky :) Jenže já ani nevím proč stále jsem tomu nějak nemohla uvěřit a chtěla mít jistotu a při návštěvě jsem vzala pár vlásků té malé a poslala je společně s vlásky mého syna na testy Dna jestly nejsou příbuzný a dnes mi přišly vísledky že jsou na víc jak 98% a já vůbec nevím jak dál. Jestli o tom mám někomu říct nebo si to všechno nechat pro sebe a dělat že se nic neděje :(

Příspěvek upraven 05.06.13 v 18:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12745
4.6.13 15:58

@82daniela můžu se zeptat, která genetická laboratoř ti udělala DNA z vlasů? většina se takovým praktikám brání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
4.6.13 16:01

Jen tak mmchdm a kolik za ty testy chtěli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
4.6.13 16:02

No, asi záleží jaká jsi nátura a jaký by byly následky toho mlčet nebo mluvit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
4.6.13 16:03

No nazdar…to si si hezky zavařila, zkomplikovala život. Nech si to proležet v hlavě, zatím nic nikomu neříkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445

@berry4
Taky by mě to zajímalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
4.6.13 16:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
4.6.13 16:05

Upřímně se mi to zdá celé divné :nevim:
V těhotenství jsi měla podezření, že tě podvádí a dokonce, že ní má dítě? Jak jsi na to přišla? Pak jsi se jí zeptala a ona ti poměr potvrdila, dítě ne. A ty jsi se s ní začala kamarádit 8o 8o 8o :zed:
A teď jsi zjistila, že dítě je zřejmě tvého manžela.
No a co jako? Když se s ní schopna se přes to všechno kamarádit, tak tohle nic nemění, ne?
Buď to tvůj manžel ví a pak ok. Nebo neví a pak taky lepší než kdyby věděl. A třeba to neví ani ona.
Takže to nech všechno hezky spát a nerozvracej život jiným. Jaký by to mělo smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
4.6.13 16:06

Tak tady je každá rada drahá.
To jsi si mněla promyslet dřív.
Hlavní je to, že když půjdeš s pravdou ven tak zamotáš hlavu všem dospělým a dětem. Musíš si srovnat v hlavě co chceš TY.

1. asi rozbiješ své manželství
  2. asi rozbiješ manželství její - v RL je zapsaný manžel milenky manžela

vím, že ti to musí vrtat pořád hlavou a nedovedu si představit jak bych se zachovala já.
Co tvé manželství teď funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
4.6.13 16:10

To je divné…ak nie je tehotná slobodná so ženatým, tak iný ženatý majú nemanželské deti :roll:
A to hned niekoľký. Dúfam, že to nie je infekčné, a že sa to s veľkou vodou nedovalí k nám na Slovensko. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885

No to je hrozna situace.Ale jak pise nekdo vyse. Pravdepodobne od tebe odejde muz k ni.Jak ona se tes stavi k tvemu muzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745

@Seizdra tak podle odkazu co si sem dala je spolehlivost 60%. tak tomu bych fakt věřila :think: jestli to nebyly trochu vyhozený peníze, podobnou „jistotu“ by mi dal i hod korunou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
4.6.13 16:11

Jak muzes kamaradit s milenkou sveho soucasneho manzela? 8o Jestli to zvladas, tak urcite zvladnes i to, ze to dite je tveho manzela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
4.6.13 16:12

@paola white Furt lepší než olíznutá obálka (25%) :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu