Vybíráte autoškolu? 6 tipů, na co si rozhodně dávat pozor

Dnes je obtížné orientovat se v nepřehledných nabídkách čehokoli, o autoškolách to pak platí dvojnásob. Jednak si člověk autoškolu vybírá většinou na prahu dospělosti, ale hlavně je bombardován nabídkami tzv. „lowcostových“ kurzů za pár tisícovek. Podle čeho si tedy tu správnou autoškolu vybrat?

Autoškola, NOBE. Kvalita a bezpečnost je v NOBE na prvním místě. Zdroj: NOBE

Autoškolu si vybíráme jednou za život. A co je cílem? Aby nás naučila bezpečně a dobře jezdit. Jenže autoškol je velké množství a velmi rozdílné jsou také ceny za jednotlivé kurzy. Jak se tedy vyznat ve velké nabídce?

Nejdříve se zaměřte na:

  • zázemí autoškoly
  • kvalitu aut
  • materiály používané při výuce
  • počet a frekvenci jízd
  • webové stránky a recenze
  • přiměřenou cenu
NOBE, autoškola, fotky.V autoškole NOBE dostanete kvalitu za rozumnou cenu. Zdroj: NOBE

Spolehněte se na recenze a historii

Podle předních vyhledávacích serverů je nejlépe hodnocenou Autoškola NOBE.
Historie této autoškoly se začala psát v roce 1991. Tenkrát Dagmar Nosková začínala s jedním autem a celých třicet let se držela původního cíle stát se největší autoškolou v České republice. I když mají teď už pobočky po celé republice, podle slov zakladatelky jsou „pořád rodina a vychovávají dobré řidiče, nikoli pouhé držitele řidičáku“.

Fotky, autoškola, NOBENejvětší a nejlépe hodnocená autoškola v ČR. Zdroj: NOBE

Proč právě NOBE?

Všichni studenti mají v NOBE garantovaný počet jízd, takže se jejich výcvik neprotahuje a dosahují v průměru lepších výsledků u závěrečných zkoušek než u konkurence. Navíc mají během celého výcviku stejného lektora i auto. Během kurzu má kdykoli každý právo na změnu učitele i vozidla na základě vlastního přání.

Autoškole NOBE jistě nedostanete nic zadarmo, ale budete mít jistotu, že dostáváte kvalitu za rozumnou cenu. Instruktory si školí sami a ručí za jejich vysoký morální a odborný status. Lektoři berou své studenty jako rovnocenné partnery a kdykoliv jim rádi poradí a pomohou. 98 % uchazečů před vámi u závěrečných zkoušek uspělo.

Devět poboček po celé ČR:

  • V Ostravě, kde se NOBE narodila, mají hned čtyři pobočky ve všech hlavních čtvrtích.
  • Další zastoupení pak najdete v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové, Opavě, Frýdku-Místku, Havířově a Novém Jičíně.
Autoškola, NOBEI celebrity navštěvují autoškolu NOBE. Zdroj: NOBE

Recenze, které mluví samy za sebe

Během let, kdy Autoškola NOBE působí na trhu, se v jejích autech ocitli také některé celebrity z řad mladých influencerů. Fatty Pillow o svém výcviku posléze řekl: „Autoškola NOBE byla best! Celou jsem ji prožil s Dagmar Noskovou, která mě provedla vším jak nikoho. Hlavní je, že jsem to vyhrál na první pokus a neopakoval zkoušku. Před ní jsem byl hodně na nervy, ale taktovka Autoškoly NOBE lítala v ruce jak nejlepšímu dirigentovi v národním.“ "

Na všechny recenze se můžete podívat na stránkách autoškoly NOBE.

Sazení stromů NOBE.Autoškole záleží i na ekologii. NOBE sadí stromy. Zdroj: NOBE

Kolik vlastně dnes stojí autoškola?

Kvůli koronavirové krizi zažily autoškoly stejně jako většina odvětví obtížné období. Některé se snaží nalákat na nízkou cenu kurzu, ale nelze očekávat kvalitu tam, kde se cena pohybuje jen mírně nad náklady. Ceny se v této době zvyšují i kvůli nebývalému zdražování paliv. V NOBE ale nabízejí také platbu za kurz v autoškole na splátky od 700 Kč měsíčně, přičemž ve výsledku nezaplatíte nic navíc.

Myslí i na přírodu

Autoškola NOBE sadí stromy. Dobře totiž ví, co je opravdu důležité, a není jí jedno, co se se světem kolem nás děje. Proto se všichni rozhodli aktivně zapojit do péče o přírodu. Spojili své síly s ekologickou organizací Home for Trees (HfT) a za každý kurz započatý ve všech svých pobočkách po celé zemi nechá vysadit jeden strom.

Největší a nejlépe hodnocená autoškola v ČR

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také