Kila půjdou dolů, sebevědomí nahoru. Zapojte se do Novoroční výzvy

Shodit vánoční kila je přetěžký úkol, ale jde to. Dokonce i doma a tak, aby vás to bavilo. Stačí se zapojit do padesátidenní novoroční výzvy od Fitshakeru.

Kila půjdou dolů, sebevědomí nahoru. Zapojte se do Novoroční výzvy Zhubnout nebylo nikdy tak zábavné! Zdroj: Canva Photos.

Novoroční výzva 2021 je tady!

Podívejte se i na další opravdové proměny. Zdroj: Fitshaker.Podívejte se i na další opravdové proměny. Zdroj: Fitshaker.

Fitshaker jsme v redakci objevili na konci podzimu, kdy nám pomohl od covidového stresu. Jak popsala ve svém článku Tereza, jedná se o fajn česko-slovenský tým nadšenců, který se zaměřuje na online cvičení a podporu žen v jejich snaze žít zdravěji.

Díváte se do zrcadla a říkáte si: „Okamžitě se sebou musím něco udělat!“? Řada z nás se každý rok po vánočních hodech bojí čísla na váze. Jsme nespokojené s větším bříškem a stehny, povislou kůží na rukou, celulitidou… Tým Fitshakeru přichází na začátku roku 2021 s komplexním návodem, jak konečně zatočit s přebytečnými kily. I když jsme doma a nemůžeme do fitness center.

Čeho dosáhnete?

  • Nové tělo: Kila půjdou dolů, sebevědomí nahoru. A stoupat bude také energie a dobrý pocit ze sebe sama. Zlepšíte si trávení a posílíte imunitní systém.
  • Nové návyky: Pravidelné cvičení, zdravé stravování, víc úsměvu, míň stresu. Všechno se naučíte. Pomalu a účinně.
  • Výkonnější srdce: I srdce je sval. Pravidelným cvičením můžete zlepšit jeho výkonnost a zdraví. Nižší krevní tlak, nižší LDL cholesterol. Žít ve zdravém a výkonném těle je pocit k nezaplacení.
  • Zdraví: Zdravé tělo není samozřejmost. Je to dar, který můžete dát sama sobě. Darujte si ho tím, že začnete na sobě pracovat, cvičit a zdravě se stravovat.

Jak to funguje?

Celých padesát dní bude tým Fitshakeru v Novoroční výzvě s vámi. Budete společně hubnout, cvičit a zdravě se stravovat… Prostě měnit své návyky i postavu k lepšímu. Měsíční členství v programu stojí pouhých 199 Kč. A co za něj všechno získáte?

1) Cvičení na každý den
Každý den budete mít připravené cvičební video do třiceti minut. Celý harmonogram je sestavený z intervalových a kardio cvičení, posilování, ale také jógy, pilates a strečinku.

2) Rady od nutriční specialistky každou neděli
Jednou týdně se můžete těšit na povídání o zdravém stravování s výbornou nutriční poradkyní a lektorkou RNDr. Barbarou Svieženou. Ta si zároveň připravila čtyři speciální videorecepty, o které se s vámi postupně každou neděli podělí.

3) E-book – Zdravě a fit po celý den! Úplně na začátku výzvy dostanete od Fitshakeru parádní e-book kuchařku s jednoduchými recepty na zdravé snídaně, obědy a večeře.

Zapojte se také do Novoroční výzvy 2021. Zdroj: Fitshaker.Zapojte se také do Novoroční výzvy 2021. Zdroj: Fitshaker.

Součástí Novoroční výzvy je i soutěž o pobyt pro dvě osoby ve Wellness Hotel Patince a mnoho dalších hodnotných cen. Podívejte se »

Přečtěte si také