Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Jemys
já nevim, asi měla, bylo nás 6 dětí, takže asi jo…ale neštovice nic není
horší by byly příušnice
Ale nějaký hromadný sraz by nebyl špatný…jen vymyslet místo
Jsme strašně roztrkaný po tý republice
@Jemys píše:
Ale nějaký hromadný sraz by nebyl špatný…jen vymyslet místoJsme strašně roztrkaný po tý republice
to je fakt…
@Jemys píše:
Ale nějaký hromadný sraz by nebyl špatný…jen vymyslet místoJsme strašně roztrkaný po tý republice
Olomouc… krásné město, krásné místo pro sraz… čekám na vlakáči… ![]()
@Regina Hero píše:
Olomouc… krásné město, krásné místo pro sraz… čekám na vlakáči…
Pres Olomouc jezdim, kdyz jedu k nasim ![]()
Lidi, objevila jsem něco úžasného - teda pro mou maličkost… tady se dá vykutat vlastní ametyst… já tam chciiiii… http://www.amethystwelt.at/
@Regina Hero píše:
Lidi, objevila jsem něco úžasného - teda pro mou maličkost… tady se dá vykutat vlastní ametyst… já tam chciiiii… http://www.amethystwelt.at/
To jako že zaplatíš a pak makej mrcho ať si ho sama najdeš jo?? Jsem padlá na hlavu??
Tedy vlastně já jsem dneska jsem si rozsekla obočí - dobíhala jsem tramvaj, takže pokud v té tramvaji někdo měl v ruce mobil, tak budu na Primě ![]()
nedoběhla jsem - musela jsem se otočit k domovu, mám led na čele a dokud to nezmizí nikam nelezu ![]()
@S.Ivanka je tam odkrytá žíla, takže můžeš vidět, jak to vypadá, prostě takový důl na drahokamy, výstava s ametystem ve vší možné podobě, korálky, krystaly, obr kusy, drúzy, nějaký park, přednáška (ale asi jen v NJ) a ještě si kdo chce, může zakutat… dostane půjčené nářadí a může si odnést všechno, co se vleze do hrsti na osobu… větší kusy se prý pak musí zaplatit… ale pro mne je to něco úžasného, moct si kus šutru sama někde vydloubat dlátem… asi jako když si pivař může sám natočit pivo… ![]()
Najděte na slevomatu nějaký víkend a sejdeme se tam
My takhle na jaře udělaly společnou dovolenou s kamarádkami z jiné skupiny na Šumavě. Rozpadlo se to tam asi na tři podskupinky, které si spolu rozumněly, a byl to příjemně strávený čas s milými lidmi ![]()
Já teda zásadně všude jezdím s dětmi, a přes noc i s mužem, takže jen abyste věděly, co vás čeká, pozvete-li mě kamkoli ![]()
@Regina Hero Tak to by se mi taky moc líbilo. A zajímají mě ty velké drůzy, jakmiel budou peníze nazbyt, chci si nějakou pořídit.