Nechci jet na víkend a on to zaplatil :(

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3804
12.6.26 21:24
@JancaS84 píše: Více

Pokud si info cucá z prstu, tak už zapomněla, že psala o oslavě narozenin…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34058
13.6.26 10:00
@Nikomunic píše: Více

Jasně, chlap kterýho viděla max 4× by za ní jistě dýchal :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 12:23
@arinecka píše: Více

Ty seš nikdy nezamilovala na první pohled? 8o Tak to je mi líto… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34058
13.6.26 12:33
@Nikomunic píše: Více

Jasně že jo, to asi každý. Tohle ale fakt není ten případ. Prostě se k sobě nehoděj a on je dost divnej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 12:46
@arinecka píše: Více

A co Angelika a Joffrey? To taky neznáš? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34058
13.6.26 12:52
@Nikomunic píše: Více

Je fuk jak to kdo má, zakladatelka se s ním necítí dobře, vadí jí jeho chování. Nemá smysl se v tom hrabat, tak to prostě je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 12:57
@arinecka píše: Více

Protože je věčná stěžovatelka, který není nic dobrý… Kdyby jí ten borec nevolal, tak tu brečí, že na ni kašle… Prostě svoji zvrhlou povahu potřebuje překonat v sobě, čili by měla využít šance na terapii s člověkem, který jí chce pomoci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2191
13.6.26 13:25
@Nikomunic píše: Více

Prosím zkus trollit tak, aby se tomu dalo aspoň trošičku věřit. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77472
13.6.26 13:35
@KKubula píše: Více

s tímhle nickem ztrácíš čas, s tím nemá smysl diskutovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16342
13.6.26 13:39
@stinga píše: Více

Taky jsem si už všimla. :palec:
Je to jen nějaký týpek, který se tu baví nad reakcemi zdejších uživatelů…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6587
13.6.26 13:46
@Nikomunic píše: Více

Aha, troll…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 13:51
@KKubula píše: Více

Až potkám aspoň jednu babu na světě, který budu moct věřit taky… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 13:56
@stinga píše: Více

Takže chceš všechno vzdát jako zakladatelka - doufám, že ona ale časem zmoudří…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2191
13.6.26 14:07
@Nikomunic píše: Více

Hele není vždycky největší ctnost bejt držák do úplného sebezničení. Někdy je dobrý poznat ten moment, kdy je čas odejít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.6.26 14:10

Sebezničení? To je právě to vaše babský uvažování - my muži tohle slovo nikdy nepoužíváme, protože tvoříme, budujeme, posouváme vztah kupředu… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová