Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@JancaS84 píše: Více
Pokud si info cucá z prstu, tak už zapomněla, že psala o oslavě narozenin…
@Nikomunic píše: Více
Jasně, chlap kterýho viděla max 4× by za ní jistě dýchal ![]()
@arinecka píše: Více
Ty seš nikdy nezamilovala na první pohled?
Tak to je mi líto… ![]()
@Nikomunic píše: Více
Jasně že jo, to asi každý. Tohle ale fakt není ten případ. Prostě se k sobě nehoděj a on je dost divnej.
@arinecka píše: Více
A co Angelika a Joffrey? To taky neznáš? ![]()
@Nikomunic píše: Více
Je fuk jak to kdo má, zakladatelka se s ním necítí dobře, vadí jí jeho chování. Nemá smysl se v tom hrabat, tak to prostě je.
@arinecka píše: Více
Protože je věčná stěžovatelka, který není nic dobrý… Kdyby jí ten borec nevolal, tak tu brečí, že na ni kašle… Prostě svoji zvrhlou povahu potřebuje překonat v sobě, čili by měla využít šance na terapii s člověkem, který jí chce pomoci.
@Nikomunic píše: Více
Prosím zkus trollit tak, aby se tomu dalo aspoň trošičku věřit. ![]()
@KKubula píše: Více
s tímhle nickem ztrácíš čas, s tím nemá smysl diskutovat
@stinga píše: Více
Taky jsem si už všimla. ![]()
Je to jen nějaký týpek, který se tu baví nad reakcemi zdejších uživatelů…
@KKubula píše: Více
Až potkám aspoň jednu babu na světě, který budu moct věřit taky… ![]()
@stinga píše: Více
Takže chceš všechno vzdát jako zakladatelka - doufám, že ona ale časem zmoudří…
@Nikomunic píše: Více
Hele není vždycky největší ctnost bejt držák do úplného sebezničení. Někdy je dobrý poznat ten moment, kdy je čas odejít.
Sebezničení? To je právě to vaše babský uvažování - my muži tohle slovo nikdy nepoužíváme, protože tvoříme, budujeme, posouváme vztah kupředu… ![]()