Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Talunka Jo, to určitě, ale já k obvoďačce stejně musím, pro razítko do průkazky, tak bych to rovnou vzala přes ní ![]()
@Tůmička to nemusis mit..mne taky rikali od obvodaka a od zubaka a pak mne rekli, ze jak chci.. ![]()
@Talunka sem te nasla zas v diskuzi Ctyri v tom, se normalne uz musim tlemit, ty si vsude, kde se neco deje vid? Ani se radsi zapojovat nebudu, jelikoz by mi to tu svitilo porad cervene ![]()
@Lindii no musím k ní.. musím to mít do příští kontroly. Můj dr. to vyžaduje. I zubáka.
@Lindii Tam jsem už myslím od 2. dílu dokumentu.Ale už končím, protože mi přijde, že svět se opravdu zbláznil ![]()
@Talunka ja cetla jen par prispevku a staci mi to..zapojovat se do dalsi zabomysi valky nechci
a svet je jeden velkej cvok, to je pravda
@Lindii no můj dr. Mám i v průkazce kolonku praktického lékaře a pod tím hned zubáka
@Lindii Číst takových diskuzí víc, tak se začínám bát, že budu taky taková matka-trubka, protože tak je to správné a tak to dnešní doba vyžaduje. Viz. diskuze o dupání, o dovolení malování dvanáctileté holky a pod.
@Tůmička myslim jakej dr, jako obvodak? tak jestli na tom bazirujou, tak asi jo no..
@Tůmička Já to tam mám taky. Prý to je jen kvůli tomu, pokud bys tam s něčím šla, tak ať to tam zapíše. Mě nenaháněl nikde. K zubákovi bych ani nešla-protože mám soukromého-vezme si peníze i za pozdrav, ale je úžasný! ![]()
@Talunka musis to brat s nadhledem, my zeny jsme bojovny typy a zadna co tak horlive diskutuje si nenecha nic pro sebe, to by se clovek pak musel zblaznit, ale nekdy mne dokazou svyma nazorama dost prekvapit
ja vstavam v 6 rano a vubec s emi nechce spat, pze sem zas chrapala pres obed.. ![]()