Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Záleží jakej superb. Oni totiž začínají už od 40 tis v bazaru. A to už tu bylo zmíněno, že nejlepší kup je od známého, kde víte jak se k autu chová. Jsou třeba lidi, od kterých bych si koupil auto s najetejma 250 tis a jsou lidi od kterých bych ho nechtěl ani po 30 tisících.
@Zumpa píše:
Stejně tak znám případy, kdy větší štěstí měli lidé v autech horší značky.
Zrovna včera byl ve zprávách smrťák kluka, ukazovali auto, tak řvu na manžela, co tp je ua značku. A on oktávka. Za mě je to o štěstí, me o autech.
@Zumpa chápeš, že to auto BYLO nové, když si ho ta první majitelka kupovala
? No nic, nebudu se s tebou hádat o hovnech
.
@Amelie30 píše:
Zrovna včera byl ve zprávách smrťák kluka, ukazovali auto, tak řvu na manžela, co tp je ua značku. A on oktávka. Za mě je to o štěstí, me o autech.
Je to o autech… Oktávka je nejhorší a nejnebezpečnější… Vím o případu, kdy na jedoucí Oktávku padl strom a větev připíchla řidiče k asfaltu. U Trabanta nebo Ferrari se takový případ nestal… ![]()
@Makca87 píše:
@Zumpa chápeš, že to auto BYLO nové, když si ho ta první majitelka kupovala? No nic, nebudu se s tebou hádat o hovnech
.
Takže znovu a pomalu: jak staré bylo to auto a kolik mělo najeto, když jsi ho za 80tis kupovala?
Očekávám novou pohádku ![]()
@Zumpa žádné bližší informace o našem mazlovi, ti určitě sdělovat nebudu
.
@bse.pedro píše:
Je to o autech… Oktávka je nejhorší a nejnebezpečnější… Vím o případu, kdy na jedoucí Oktávku padl strom a větev připíchla řidiče k asfaltu. U Trabanta nebo Ferrari se takový případ nestal…
Tak Ferrari moc lidí mít nebude, ale to si vzpomínám, jak si jedu tatínkovo 120 a předjíždí mě bakelitové vozítko.
a druhý zažitek, kdy mi na čerpačce škodověnka nešla nastartovat a jako mlada jsem požádala korpulentního pána (velmi korpulentního) z tráboše, aby na to mrkl. Pán se vysoukal z trabanta, nasoukal do škodověnky a konstatoval, že u trabanta je to jiný, takže neví. A pracně se bysoukal ven. No nic, jsem si myslela, že když je to chlap s řidičákem, že bude chytřejší než já. ![]()
Btw v nejbezpečnějším, nejlepším a nejskvělejším autě v galaxii - ano, v oktávce, dokonce v jedné z nejprvnějších, zahynul při nehodě předseda představenstva Škoda Auto p. Kalma.
Narazil do kaminonu.
Pochopitelně pro @Makca87 @Vosma29 a @Pidulka1991 je potřeba zmínit, že nabouraný kamion byl po nárazu roztříštěn do okruhu 100km a některé části trosek jsou stále ve vesmíru, zatímco vrak škodovky zůstal pohromadě ![]()
@Makca87 píše:
@Zumpa žádné bližší informace o našem mazlovi, ti určitě sdělovat nebudu.
Pochopitelně, protože tvoje argumentační logika spadla na úplné dno a dalším tvým příspěvkům už nikdo nebude věřit.
@Zumpa píše:
Takže znovu a pomalu: jak staré bylo to auto a kolik mělo najeto, když jsi ho za 80tis kupovala?
Očekávám novou pohádku
Tak psala, že bývalá majitelka s ním něco za ty roky najezdila a pak ho buď prodala pod cenou nebo v ceně odpovídající opotřebení. Si vyber. ![]()
@Zumpa píše:
Btw v nejbezpečnějším, nejlepším a nejskvělejším autě v galaxii - ano, v oktávce, dokonce v jedné z nejprvnějších, zahynul při nehodě předseda představenstva Škoda Auto p. Kalma.
Narazil do kaminonu.
Pochopitelně pro @Makca87 @Vosma29 a @Pidulka1991 je potřeba zmínit, že nabouraný kamion byl po nárazu roztříštěn do okruhu 100km a některé části trosek jsou stále ve vesmíru, zatímco vrak škodovky zůstal pohromadě
Já si zvrtl kotník, když jsem špatně došlápl na zámkové dlažbě červeně zbarvené… Červené zámkové dlaždice jsou vražedné a životu nebezpečné!!! ![]()
@Amelie30 píše:
Tak Ferrari moc lidí mít nebude, ale to si vzpomínám, jak si jedu tatínkovo 120 a předjíždí mě bakelitové vozítko.![]()
a druhý zažitek, kdy mi na čerpačce škodověnka nešla nastartovat a jako mlada jsem požádala korpulentního pána (velmi korpulentního) z tráboše, aby na to mrkl. Pán se vysoukal z trabanta, nasoukal do škodověnky a konstatoval, že u trabanta je to jiný, takže neví. A pracně se bysoukal ven. No nic, jsem si myslela, že když je to chlap s řidičákem, že bude chytřejší než já.
Trabíky byly suprový auta, bylo to první auto, který jsem řídil, bylo mi asi 8 let, na lesní cestě… ![]()
@bse.pedro píše:
Já si zvrtl kotník, když jsem špatně došlápl na zámkové dlažbě červeně zbarvené… Červené zámkové dlaždice jsou vražedné a životu nebezpečné!!!
Levý, nebo pravý? ![]()