Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahaaa
Tak určite nekam muzeme teda pokud neva ze uz mam holcicku starsi a druhe na ceste
kdyztak pojd s nama holkama c se ted domlouvame na pondeli jestli ams cas?
@nymphy
Jo, určitě bych ráda šla…:-) Myslím, že se domlouvám na stejný den v jiné diskuzi:-)
Ahojte..
můžu se k vám přidat? Jsem z prahy 9 střížkov
mám doma syna 3,5 roku a měsíční dceru..
rádi by jsme si našli kamarády v blízkosti domova.. ![]()
Už jsme se dlouho na ničem nedomlouvaly, určitě se můžu přidat každý:-). Mrkni do diskuze-přesný název si nepamatuju-Hledám kamarádku-Praha Prosek. Tam se většinou domlouváme.
Ahoj, chodí někderá z vás k MUDr. Holé a chtěli jste posunout očkování? Zajímá mě, jaký má k tomu postoj
@lluucc píše:
Ahoj, chodí někderá z vás k MUDr. Holé a chtěli jste posunout očkování? Zajímá mě, jaký má k tomu postoj
Ahoj, my chodíme k MuDr. Holé, ale bohužel jsme s očkováním zatím žádné změny neprováděli, tak netuším, ale myslím si, že by neměl být problém, je velmi otevřená ke změnám.
Ahoj
zakládáme skupinu pro maminky, které mají miminko a k tomu starší dítko
pokud by jste se někdo chtěl přidat, probírat podobné starosti, třeba se sejít tak vás rádi uvidíme..
Ahojky, jak se máte??? pořád bydlíte na proseku??? další dětátko je kluk???
já doma odčerpávám vodu ze sklepa… co vy???
@nymphy píše:
Haloooo je tu neekdo???
Copak deláte kdyz je venku takhle???
@Culie píše:
Ahojky, jak se máte??? pořád bydlíte na proseku??? další dětátko je kluk???
já doma odčerpávám vodu ze sklepa… co vy???
Jejda chudino ![]()
No my bydlime v bytovce a na novym proseku tady voda neni.
Je mi lito vsech co jsou povodni postizeny. Pokud by nekdo potreboval pohlidat deticky, klidne at se na me obrati. Vic nabidnout nemuzu ![]()
Ano mame chlapecka:Tobiasek,17.4.2013,49cm,3220g, ma teda rozstep mekkeho patra, ale jdeme zitra do vinohrad k dr. jsem zvedava kdy nas ceka operace, ale jinak krasny zdravy kluk ![]()
@nymphy píše:
Jejda chudino
No my bydlime v bytovce a na novym proseku tady voda neni.
Je mi lito vsech co jsou povodni postizeny. Pokud by nekdo potreboval pohlidat deticky, klidne at se na me obrati. Vic nabidnout nemuzu
Ano mame chlapecka:Tobiasek,17.4.2013,49cm,3220g, ma teda rozstep mekkeho patra, ale jdeme zitra do vinohrad k dr. jsem zvedava kdy nas ceka operace, ale jinak krasny zdravy kluk
@Culie píše:
Tak to doufám, že se zase někdy potkáme…držíme palce at máte brzo operaci za sebou, asi se mu blbě papá, co??? co Valinka???
Tak to taky doufám ![]()
No kojení nejde, ale odstrikávám a podávám lahvickou s vetsi dirkou. Valca roste pred ocima, prave mi pomáhala ho krmit ![]()
A Sofince se dari? Leti to co???
Holky máte na dnešní odpoledne plány? Má být zase pěkně tak co se sejít???