Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@TataKarel píše: Více
K té čínské pakáži. Je vidět, že o tomto portálu nic nevíte. Temu je totiž tržiště, kde své produkty nabízejí různé firmy a to nejen čínské, ale i z Evropy. Já například mám z Temu zboží, které mi zaslala firma z Německa, která má i vlastní webové stránky a nejsou to žádní číňani. Pokud totiž u zboží máte napsáno místní sklad, jedná se o firmu, která je z nějaké sousední země. Z Německa mi toho od německých firem přišlo za 4 dní už víc. ![]()
@TataKarel píše: Více
Není to pravda. Nakupují tam již hodně dlouho. Stačí platit přes google pay a nejde nic zneužít, protože se na Temu číslo karty ani další bankovní údaje nezobrazí a na účtu stačí mít nastaveno potvrzení finančních transakcích a tedy co sám neodsouhlasíte, tak to banka prostě neodešle. Mám na Temu jen adresu místa kde má být zásilka vždy uložena, takže ani info o bydlišti nemají. A nepotřebují vlastně nic, než na jaké jméno a kam se má zásilka odeslat. Je tedy jen na Vás co jim při registraci řeknete a co ne. Nakupovat přímo přes kartu je dnes riziko i u nás v Česku u českých e-shopů.
Vy jste ale některý hloupí. Stchýněmi si na jiných diskuzích si poradit umíte. Urážet se tu taky občas umíte. Ale na Temu si na dobírku si neumíte nakoupit ani jedna?? A eště jim pak nabízíte své platební karty? Když se v takovém portálu neumím orientovat. Tak tam nelezu. Na tož eště radit ostatním. A záměrně ofrnovat nad tím rypáčky. Pak se nedivte že vám přijde to co nechcete.
Pak bych se bez tak nedivila. Kdyby půlka místního osazenstva. Nakupovala hadříky někde u vietnamců. A tvářili se že kdo ví jaká je to kvalita. Jak je tady na e-pipinu známo.
![]()
@HaAl píše: Více
Koukám, že vždycky jednou za pár let dostaneš vycházky z PL
tak si to uzij, dokud to jde.
Zdravím všechny.. Chtěla bych se optat, zda někdo na Temu nenakupuje kozačky.
Jaké jsou zkušenosti s velikostí?? Sedí či nesedí?? Chtěla jsem poprvé objednat, ale dle jejích měření, bych měla mít velikost 39, ale má původní je 37, tak teď nevím zda to risknout 🙈
Kupujete tady i vanocni dárky? Napadlo mě dokoupit na tomto portálu nějakou drobnost k darku.Mate třeba rady?
@Linda1957 píše: Více
To je různé, někdy hned po odeslání balíčku nazpět, někdy až když jim balíček přijde zpátky na sklad.
My jsme s temu spokojene. Semtam neco objedname. nesmim tam koukat casto, jinak bych nakupovala porad
. Pri objednavani se divam hodne na recenze a realne fotky
Muzu tam treba najit tesneni na lahev urciteho rozmeru?
Konkretne bych potrebovala 6 cm a 5,5 cm.