Prostě nesnáším práci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:38
Prostě nesnáším práci :(

Už nevím co se sebou a potřebuji si akutně postěžovat. Prostě nenávidím chození do práce. Už jsem vystřídala několik zaměstnání, pokaždé je to stejné. Nebaví mě lautr nic. Na práci mě nic nezajímá, nejsem kariéristka, je mi jedno co bude s firmou kde pracuji. Dřepím v kanclu a cítím, že vnitřně úplně umírám. Jsem už z toho na prášky. Všichni okolo mě jsou kariéristé, svoji práci prožívají, milují a já jen kroutím očima. Někdy mě přepadají fakt černé myšlenky za které se stydím, třeba že závidím bezdomovcům, že nemusí celý den pracovat a nemusí nic dělat. Ano, je to hrůza a opravdu se za to stydím, nechci se rouhat. Bude mi za chvíli 30, před sebou ještě desítky! let práce, nevím co budu dělat. Chtěla bych něco tvořit, dělat něco kreativního nebo podnikat, ale to jsou vše jen nereálné představy. Na to jsou potřeba velké peníze, které nemám. Snažím se najít aspon práci z domova, ale opět nereálné.
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:41

Máme to podobně :zed:

Uživatel je onlinedrewlet
Kelišová 5110 příspěvků 18.10.18 10:42

Máš nějaké koníčky,zájmy ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:43
@Anonymní píše:
Máme to podobně :zed:

děkuju, upřímně jsem ráda, že nejsem sama.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 18.10.18 10:44

Ja te chapu. A co zmenit obor, dodelat si nejakou skolu nebo aspon rekvalifikacni kur­z?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:45
@drewlet píše:
Máš nějaké koníčky,zájmy ?

nemám. Jsem v depresi z práci, takže na koníčky nemám vůbec náladu. Vlastně ani čas. Přijdu domu kolem 5, představa, že ještě někam jdu, tak z toho by mě švihlo.

Jako malá jsem byla hodně kreativní, furt jsem si kreslila, něco tvořila, teď vůbec. Všechno šlo do háje. Ani nejsem schopná dočíst celej časopis, prostě mi tam leží měsíc, protože prostě není nálada, chuť, ČAS :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:47

Já bych klidně brala peníze jen za to, ze jsem doma :mrgreen: kdyby clovek aspon nejaky konicky, ale me nikdy nic nebavilo. :? Peníze za nic nedelani a cestovat :D

Bábrdl
Generální žvanilka 22047 příspěvků 18.10.18 10:47
@Anonymní píše:
Už nevím co se sebou a potřebuji si akutně postěžovat. Prostě nenávidím chození do práce. Už jsem vystřídala několik zaměstnání, pokaždé je to stejné. Nebaví mě lautr nic. Na práci mě nic nezajímá, nejsem kariéristka, je mi jedno co bude s firmou kde pracuji. Dřepím v kanclu a cítím, že vnitřně úplně umírám. Jsem už z toho na prášky. Všichni okolo mě jsou kariéristé, svoji práci prožívají, milují a já jen kroutím očima. Někdy mě přepadají fakt černé myšlenky za které se stydím, třeba že závidím bezdomovcům, že nemusí celý den pracovat a nemusí nic dělat. Ano, je to hrůza a opravdu se za to stydím, nechci se rouhat. Bude mi za chvíli 30, před sebou ještě desítky! let práce, nevím co budu dělat. Chtěla bych něco tvořit, dělat něco kreativního nebo podnikat, ale to jsou vše jen nereálné představy. Na to jsou potřeba velké peníze, které nemám. Snažím se najít aspon práci z domova, ale opět nereálné.
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Tak si pořiď chlapa a buď v domácnosti :nevim:

Stejně je to zvláštní, jak jsou lidé různí. Já šílela na mateřské a těšila se do práce. Chodila alespoň na jeden den.

Z domova bych dělat mohla, ale nevyhovuje mi to. Nedokážu se soustředit, mám nutkání uklízet (což normálně nedělám) atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:48
@Pajka89 píše:
Ja te chapu. A co zmenit obor, dodelat si nejakou skolu nebo aspon rekvalifikacni kurz?

chci změnit obor, ale jak vlastně? Na co ho mám změnit? Jo nápádů milion a zároveň žádný. Velký problém jsou opravdu peníze, bydlím sama, zbývají mi asi 3000 na vše. Takže na vyskakování to neni.

sucuba
Kecalka 258 příspěvků 18.10.18 10:48

Přečti si něco o syndromu vyhoření

Paoloska
Echt Kelišová 8165 příspěvků 18.10.18 10:49
@Anonymní píše:
nemám. Jsem v depresi z práci, takže na koníčky nemám vůbec náladu. Vlastně ani čas. Přijdu domu kolem 5, představa, že ještě někam jdu, tak z toho by mě švihlo.Jako malá jsem byla hodně kreativní, furt jsem si kreslila, něco tvořila, teď vůbec. Všechno šlo do háje. Ani nejsem schopná dočíst celej časopis, prostě mi tam leží měsíc, protože prostě není nálada, chuť, ČAS :pocitac:

Hele, to je blbý :think: Nechceš to zkusit překonat nějakou jednou činností, která by tě fakt nabíjela? Máš rodinu? Já taky nejsem z práce kdovíjak urvaná, ale je to prostě nutnost, tak se aspon snažím zpříjemnit si zbylý čas :)

Příspěvek upraven 18.10.18 v 10:50

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:49
@Anonymní píše:
Já bych klidně brala peníze jen za to, ze jsem doma :mrgreen: kdyby clovek aspon nejaky konicky, ale me nikdy nic nebavilo. :? Peníze za nic nedelani a cestovat :D

jo to bych přesně taky brala :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:50
@Paoloska píše:
Hele, to je blbý :think: Nechceš to zkusit překonat nějakou jednou činností, která by tě fakt nabíjela? Máš rodinu? Já taky nejsem z práce dovíjak urvaná, ale je to prostě nutnost, tak se aspon snažím zpříjemnit si zbylý čas :)

rodinu nemám, chlapa nemám. Kde bych vzala čas nebo náladu ještě chodit na rande, :roll: V podstate přijdu domů a jen čekám až zase půjdu ráno do práce :(

Liliana87
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 18.10.18 10:50
@Anonymní píše:
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Mám to podobně..... chci dělat něco kreativního, tvořit nebo mít drobné podnikání. Ale narozdíl od tebe si myslím, že k tomu velké peníze nepotřebuješ a realné to je :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:51
@Bábrdl píše:
Tak si pořiď chlapa a buď v domácnosti :nevim:

Stejně je to zvláštní, jak jsou lidé různí. Já šílela na mateřské a těšila se do práce. Chodila alespoň na jeden den.

Z domova bych dělat mohla, ale nevyhovuje mi to. Nedokážu se soustředit, mám nutkání uklízet (což normálně nedělám) atd.

nemám čas chodit na rande a už vůbec ne náladu :( kéž bych mohla být doma. Noo každý sme nějaký, já zase nechápu, jak někdo může utíkat do práce :D Co ti vadilo? Ta svoboda, možnost si dělat co chceš a kdy chceš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >