Prostě nesnáším práci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:38
Prostě nesnáším práci :(

Už nevím co se sebou a potřebuji si akutně postěžovat. Prostě nenávidím chození do práce. Už jsem vystřídala několik zaměstnání, pokaždé je to stejné. Nebaví mě lautr nic. Na práci mě nic nezajímá, nejsem kariéristka, je mi jedno co bude s firmou kde pracuji. Dřepím v kanclu a cítím, že vnitřně úplně umírám. Jsem už z toho na prášky. Všichni okolo mě jsou kariéristé, svoji práci prožívají, milují a já jen kroutím očima. Někdy mě přepadají fakt černé myšlenky za které se stydím, třeba že závidím bezdomovcům, že nemusí celý den pracovat a nemusí nic dělat. Ano, je to hrůza a opravdu se za to stydím, nechci se rouhat. Bude mi za chvíli 30, před sebou ještě desítky! let práce, nevím co budu dělat. Chtěla bych něco tvořit, dělat něco kreativního nebo podnikat, ale to jsou vše jen nereálné představy. Na to jsou potřeba velké peníze, které nemám. Snažím se najít aspon práci z domova, ale opět nereálné.
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:41

Máme to podobně :zed:

drewlet
Závislačka 4574 příspěvků 18.10.18 10:42

Máš nějaké koníčky,zájmy ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:43
@Anonymní píše:
Máme to podobně :zed:

děkuju, upřímně jsem ráda, že nejsem sama.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 10:44

Ja te chapu. A co zmenit obor, dodelat si nejakou skolu nebo aspon rekvalifikacni kur­z?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:45
@drewlet píše:
Máš nějaké koníčky,zájmy ?

nemám. Jsem v depresi z práci, takže na koníčky nemám vůbec náladu. Vlastně ani čas. Přijdu domu kolem 5, představa, že ještě někam jdu, tak z toho by mě švihlo.

Jako malá jsem byla hodně kreativní, furt jsem si kreslila, něco tvořila, teď vůbec. Všechno šlo do háje. Ani nejsem schopná dočíst celej časopis, prostě mi tam leží měsíc, protože prostě není nálada, chuť, ČAS :pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:47

Já bych klidně brala peníze jen za to, ze jsem doma :mrgreen: kdyby clovek aspon nejaky konicky, ale me nikdy nic nebavilo. :? Peníze za nic nedelani a cestovat :D

Bábrdl
Generální žvanilka 21464 příspěvků 18.10.18 10:47
@Anonymní píše:
Už nevím co se sebou a potřebuji si akutně postěžovat. Prostě nenávidím chození do práce. Už jsem vystřídala několik zaměstnání, pokaždé je to stejné. Nebaví mě lautr nic. Na práci mě nic nezajímá, nejsem kariéristka, je mi jedno co bude s firmou kde pracuji. Dřepím v kanclu a cítím, že vnitřně úplně umírám. Jsem už z toho na prášky. Všichni okolo mě jsou kariéristé, svoji práci prožívají, milují a já jen kroutím očima. Někdy mě přepadají fakt černé myšlenky za které se stydím, třeba že závidím bezdomovcům, že nemusí celý den pracovat a nemusí nic dělat. Ano, je to hrůza a opravdu se za to stydím, nechci se rouhat. Bude mi za chvíli 30, před sebou ještě desítky! let práce, nevím co budu dělat. Chtěla bych něco tvořit, dělat něco kreativního nebo podnikat, ale to jsou vše jen nereálné představy. Na to jsou potřeba velké peníze, které nemám. Snažím se najít aspon práci z domova, ale opět nereálné.
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Tak si pořiď chlapa a buď v domácnosti :nevim:

Stejně je to zvláštní, jak jsou lidé různí. Já šílela na mateřské a těšila se do práce. Chodila alespoň na jeden den.

Z domova bych dělat mohla, ale nevyhovuje mi to. Nedokážu se soustředit, mám nutkání uklízet (což normálně nedělám) atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:48
@Pajka89 píše:
Ja te chapu. A co zmenit obor, dodelat si nejakou skolu nebo aspon rekvalifikacni kurz?

chci změnit obor, ale jak vlastně? Na co ho mám změnit? Jo nápádů milion a zároveň žádný. Velký problém jsou opravdu peníze, bydlím sama, zbývají mi asi 3000 na vše. Takže na vyskakování to neni.

sucuba
Kecalka 208 příspěvků 18.10.18 10:48

Přečti si něco o syndromu vyhoření

Paoloska
Echt Kelišová 8088 příspěvků 18.10.18 10:49
@Anonymní píše:
nemám. Jsem v depresi z práci, takže na koníčky nemám vůbec náladu. Vlastně ani čas. Přijdu domu kolem 5, představa, že ještě někam jdu, tak z toho by mě švihlo.Jako malá jsem byla hodně kreativní, furt jsem si kreslila, něco tvořila, teď vůbec. Všechno šlo do háje. Ani nejsem schopná dočíst celej časopis, prostě mi tam leží měsíc, protože prostě není nálada, chuť, ČAS :pocitac:

Hele, to je blbý :think: Nechceš to zkusit překonat nějakou jednou činností, která by tě fakt nabíjela? Máš rodinu? Já taky nejsem z práce kdovíjak urvaná, ale je to prostě nutnost, tak se aspon snažím zpříjemnit si zbylý čas :)

Příspěvek upraven 18.10.18 v 10:50

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:49
@Anonymní píše:
Já bych klidně brala peníze jen za to, ze jsem doma :mrgreen: kdyby clovek aspon nejaky konicky, ale me nikdy nic nebavilo. :? Peníze za nic nedelani a cestovat :D

jo to bych přesně taky brala :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:50
@Paoloska píše:
Hele, to je blbý :think: Nechceš to zkusit překonat nějakou jednou činností, která by tě fakt nabíjela? Máš rodinu? Já taky nejsem z práce dovíjak urvaná, ale je to prostě nutnost, tak se aspon snažím zpříjemnit si zbylý čas :)

rodinu nemám, chlapa nemám. Kde bych vzala čas nebo náladu ještě chodit na rande, :roll: V podstate přijdu domů a jen čekám až zase půjdu ráno do práce :(

Liliana87
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 10:50
@Anonymní píše:
Tak jsem si ulevila a je mi líp. Prosím nechci slyšet jaká jsem neschopná kráva a podobně, prostě jsem si jen chtěla ulevit. Anonym-osobní a citlivé info.

Mám to podobně..... chci dělat něco kreativního, tvořit nebo mít drobné podnikání. Ale narozdíl od tebe si myslím, že k tomu velké peníze nepotřebuješ a realné to je :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:51
@Bábrdl píše:
Tak si pořiď chlapa a buď v domácnosti :nevim:

Stejně je to zvláštní, jak jsou lidé různí. Já šílela na mateřské a těšila se do práce. Chodila alespoň na jeden den.

Z domova bych dělat mohla, ale nevyhovuje mi to. Nedokážu se soustředit, mám nutkání uklízet (což normálně nedělám) atd.

nemám čas chodit na rande a už vůbec ne náladu :( kéž bych mohla být doma. Noo každý sme nějaký, já zase nechápu, jak někdo může utíkat do práce :D Co ti vadilo? Ta svoboda, možnost si dělat co chceš a kdy chceš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >