Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
xantipi píše:
Jůůů celou půlhodinu? Já už chci mít 60![]()
![]()
Já až budu mít 60, tak se budu půlhodiny jen připravovat a pak možná zapomenu, na co se vlastně připravuju.
![]()
mooona píše:
@K.Black měli by jsme napsat nějakou krásnou příručku pro snachy, věřím že by se hodně lidem hodila-pak by tchýně nebyla kráva a podobný zvířectvo-ale byla by to jen ta milá paní, co v noci kuká jak kukačka svým tenkým, milým hláskem
Napište to jako unisex, páč já budu potřebovat taky něco pro zeťáka.
![]()
@Virginia píše:
Radím se odstěhovat. Aby mi snacha, které jsem poskytla bydlení ještě remcala do toho, jak často mám sex s manželem, no to bych tě teda hnala!!!![]()
![]()
@K.Black píše:
No nezávidím, to tedy ne![]()
já jsem taky docela hlučná, tak aspoň vím, že mi žádná snacha nesmí do baráku, jedině hluchá
![]()
bych asi umřela kdybych si tady o sobě třeba přečetla
a kdyby mi to řekla tak bych ji asi neměla ráda
@palapa píše:
Ja to poslouchala dost dlouho!!! Tak trikrat do tydne cca ve dve rano!! Nic prijemneho to tedy nebylo!! Takze ja diky tomu sve emoce udrzuji v tichosti.
Nic proti, ale víš o kolik ochuzuješ svého partnera? Já jsem byla taky dlouhou dobu v tomto děsně prudérní, až po hodně letech jsem se v tomto díky svému manželovi změnila a to jsem čuměla, co to s ním dokáže udělat
![]()
@palapa píše:
Musim se zastat, kdo nezazil, tak nemuze vedet, jaky to jeje jine slyset cizi, ale otce s matkou, fuuj
@eva valoi píše:
@K.Black Třeba ji neudržej, tu stolici. Co víš.
No a pak řvou když to zjistí a jeden si hned myslí, kdoví co nedělaj ![]()
monika32 píše:
Nic proti, ale víš o kolik ochuzuješ svého partnera? Já jsem byla taky dlouhou dobu v tomto děsně prudérní, až po hodně letech jsem se v tomto díky svému manželovi změnila a to jsem čuměla, co to s ním dokáže udělat![]()
![]()
Tak pod tohle se můžu jedině podepsat, není nic lepšího, než když si holka křikne.
![]()
Souhlasím s tím, že kdo nezažil, nepochopí. Také jsem tchánovce poslouchala, ale vyřešili jsme to odstěhováním. ![]()
Tak když ti to vadí, pak se odstěhujte nebo si aspoň kup ucpávky do uší. To je přeci jejich věc, jak často sexují a jak jsou při tom hlasití.
Možná by pomohlo jemně naznačit, že jsou dost slyšet, jestli o tom ví.. Je možné, že ne, že by jim nebylo milé, že jou tak slyšet. Ale spíš si myslím, že je jim to prostě fuk.
Vška je to jejich věc a není na tom nic špatného.
@IvkaH píše:
Ve studentskem pokoji u rodicu potajnu se sexovalo nejlip ten pocit ze nekdo prijde, nebo kdyz prisel potajnu v noci pres balkon kamarad to nasi ani netusili, ze dcerunka takove veci uz pacha
Ten pocit byl skvely, ted se muzeme maximalne bat ze nas vyrusi nasi termiti
ale ty zatim staci uplatit kokinem u pohadky
takže ne jenom že jsi ouchyl, tak ještě chudákům dětem ničíš zdraví
chuděrky
![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat