Snažilky

550
7.1.07 12:19

Snažilky

Ahoj všechny co se snažíte o mimísky a nebo pomalu plánujete.my už se začínáme snažit a strašně moc se těším :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.07 13:23

Ahoj Notko!

Tak mi se taky snažíme nebo spíše snažíme-nesnažíme. Před Vánocemi jsme si řekli, že to necháme po Vánocích a tak je to tady :lol: Jenomže jsme to nějak neuhlídali právě o Vánocích a tak čekám, zda-li se už něco nazadařilo.
Ale vzhledem ke skušenostem všech tady by to byl asi zázrak :)

A ty jsi úplně na záčtku cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 13:24

Ahoj Notko!

Tak mi se taky snažíme nebo spíše snažíme-nesnažíme. Před Vánocemi jsme si řekli, že to necháme po Vánocích a tak je to tady :lol: Jenomže jsme to nějak neuhlídali právě o Vánocích a tak čekám, zda-li se už něco nazadařilo.
Ale vzhledem ke skušenostem všech tady by to byl asi zázrak :)

A ty jsi úplně na záčtku cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 13:28

ahoj kasnicko.jsu na začátky cyklu,tak uvidíme.taky jsme to neuhlídali před vánocama a nic :( ale nemysli si že to na poprve neklapne,co vím tak se to dvěma známím podařilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 13:31

Je jasné, že podařit se může…taky by mi to nějak nevadilo. Pokud by se nepodařilo, tak to nechám už náhodě a třeba se náhodně podaří brzy :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 13:33

akorát až otěhotním tak mě v práci asi zabijou :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 13:36

Proč myslíš? Neboj, ono se to vždycky nějak udělá :wink:

A co děláš..pokud to tedy není tajné! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 13:42

dělám v penzionu servírku a recepční.ale bylo to tady komický-dělá tady aji moje sestra,otěhotněla tak sem nastoupila po škole místo ní ale bohužel o to přišli tak se vrátila a je nás tady o jednu navíc.chcou se jedné tady zbavit ale jestli jim oznámím že jdu marodit a už se nevrátím tak mě nebudou mět rádi.je to zmatený,co? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 14:15

Tak jim alespoň vytrhneš trn z paty, ne? Tak se hezky musíš snažit, aby to bylo co nejdříve!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 14:19

já se snažím ukecat přítele už dlouho.pořád to oddaloval a teď jsme si řekli že po horách.tak uvidíme. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 14:21

Ahoj holky,

právě jsem začala druhej cyklus od vysazení HA, byla jsem si docela jistá, že už těhu jsem, ale pak nakonec ta mrška přišla. Takže máme zase před sebou to pěkný celoměsíční snažení-nesnažení a pak zvědavost, jestli se to podařilo. Trošku jsem se ale poučila a tak se snažím na to moc nemyslet, abych neměla zase falešný naděje a nejspíš vsugerovaný příznaky.

Přeji všem příjemné snažení :lol:

Jinak k tý práci, tam ze mě taky radost mít nebudou, ale to už je jejich problém, aby si našli nějakou náhradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 14:26

ahojky.s tím musijou počítat že my mladší nezústaneme bezdětný.já sem si už taky párkrát myslela že se to povedlo nechca a nic :( nesmíme na to myslet,v tom máš pravdu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.07 14:35

Mně to ani nijak moc nevadí, protože tam zas až tak moc spokojená nejsem… Takže ani nemám v plánu se tam vracet po mateřský, ale to říkám, teď, může se to tam stokrát změnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
7.1.07 15:59

My už se taky snažíme 2 mesíc a zatím nic. Přístí týden by mě měla navštívit ta potvora tak jsem zvědavá. Dneska jsem si teprve koupila calibrum tak snad mi trochu pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
7.1.07 16:01

my se ještě nesnažíme,ale za pár dní… calibrum si půjdu kupovat v pondělí.povede se to nám všem,uvidíš :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama