Snažilky - květen 2019

Napsat příspěvek
Velikost písma:
141
16.5.19 17:01
@Evik99 píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla po roce na gynekologii a paní doktorka mi řekla že mám zvětšenou ovulační folikulu. Udělala jsem si ovulacni test a vyšel takto, kdy asi ovu dorazí?

kazdou chvili.. tak to chce dnes peknou nocni kosilku:) no radsi i zitra a pozitri..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.19 17:06

@pani.fialka 😂 a to je taky pravda…asi čeká na nějakého génia 😁, ne, hlavně zdravé 😊. Určitě, co vím, tak jednou to bylo i po a to už bylo fakt pozdě. Teď zkusíme před, což bude za pár dní, tak uvidíme. Jenže jak si vezmu něco do hlavy, tak jsem jak blázen a pak zas vyhlížím MS, jestli přijde nebo ne. Jsem zvědavá, jak to dopadne u Tebe 😊. Může se stát, že to vyjde 😊 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
16.5.19 17:06

@pani.fialka Mě se přítel vrací až zítra :,( tak snad zítra bude ještě silnější. :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
16.5.19 17:11
@Evik99 píše:
@pani.fialka Mě se přítel vrací až zítra :,( tak snad zítra bude ještě silnější. :andel:

to nevadi, jedna pani na diskuzi mela taky test pozitivni a sex az za tri dny, neverila tomu, ale nakonec otehotnela. Stat se muze cokoli. Udava se, ze spermie i vajicko vydrzi vzajemne kompatibilni, kdyz se sexuje i den po ovulaci. Takze byste to meli stihnout :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
16.5.19 17:13

@pani.fialka To ráda čtu, snad se zadaří :oops: Jen si teď říkám, že v červenci odlétáme na dovolenou, jestli by to nějak neublížilo :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
16.5.19 17:14
@RedCherryBerry píše:
@pani.fialka 😂 a to je taky pravda…asi čeká na nějakého génia 😁, ne, hlavně zdravé 😊. Určitě, co vím, tak jednou to bylo i po a to už bylo fakt pozdě. Teď zkusíme před, což bude za pár dní, tak uvidíme. Jenže jak si vezmu něco do hlavy, tak jsem jak blázen a pak zas vyhlížím MS, jestli přijde nebo ne. Jsem zvědavá, jak to dopadne u Tebe 😊. Může se stát, že to vyjde 😊 😊

tak to mam naprosto presne stejny tady ty pochody:) Ja dokonce citila takovej tlak v podbrisku a pichani a unavu a kdesicosi:) jako v prvnim tehotenstvi. Rikam si, jsu pitoma, to jeste ani neni v zatacce to vajicko:)) ale takova silna intuice. No a jak prisla, tak odesla. Trvalo to 4 dny a dnes si prijdu uplne normalne, jen trochu prihlouple:))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
16.5.19 17:17
@Evik99 píše:
@pani.fialka To ráda čtu, snad se zadaří :oops: Jen si teď říkám, že v červenci odlétáme na dovolenou, jestli by to nějak neublížilo :think:

vubec ne, nelita se az snad v tretim trimestru. Jedina nevyhoda, kdyby se vam to zitra povedlo, ze muzes kvuli tehotnskym nevolnostem pozvracet palubni personal:))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
16.5.19 17:20

@pani.fialka Zvracení je už detail :lol: Budem věřit že se zadaří, snažíme se od ledna a tak by jsme byly rádi když by se zadařilo :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
16.5.19 17:23
@Evik99 píše:
@pani.fialka Zvracení je už detail :lol: Budem věřit že se zadaří, snažíme se od ledna a tak by jsme byly rádi když by se zadařilo :srdce:

to verim, drzim palce:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.19 17:28

@pani.fialka jojo, ihned všechny příznaky a pak nic 🤣 🤣, to znám moc dobře, ale teď si říkám, že u prvního jsem to opravdu poznala i bez testu, cítila jsem se jinak a teď jsem ten pocit prostě ještě neměla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.19 17:31

@Evik99 já jsem na tohle posera a taky jsem si říkala, jak by to bylo, když bychom v létě letěli třeba ve třetím měsíci… Vím, že by to mělo být v poho, stejně mi to nedá 🤣

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
16.5.19 17:38

@RedCherryBerry Mám ten stejný problém :lol: A teď babo raď :nevim: dovolená už je zaplacena :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.19 17:45

@Evik99 Tak to je zas možná lepší, jet musíš 🤣. Já zas budu váhat, zda jet, nejet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
926
16.5.19 17:53

@Evik99 Tak to mas krasny!! Ja mam porad takoveho silnejsiho ducha a vic ani tuk 😟 Tak nevim, co je spatne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
926
16.5.19 17:54

Jinak alespon jedna radost. Dneska mi rekli vysledek hormonalniho profilu a pry ukazkovy. Tak uvidime :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová