Snažilky rok 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1896
8.8.17 14:09

Ahoj Holky snažilky tehulky maminky ja jsem Jmenuju Martina je mi 23 Let mam zachvilku 4 letého chlapečka a tedka čekáme s přítelem druhé miminko :) jsem 10+3 tt a rodit mám 3.3 2018 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
14.8.17 15:43

Ahoj holky uz nevim co mám udelat abychom mely a přítelem mimco, každá v mem okolí otěhotněla a mi porad nic :( nemáte nejaké tipy diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.8.17 17:00

Ahoj :mavam:
Ty jo, 1.7.2017 jsme se brali, a v srpnu jsme si rekli, ze uz se nebudeme mimcu brani a ejhle :D Asi jsem v tom :D ve stredu jdu na kontrolu, tak jsem teda zvedava… Pocity smisene, mam divne myslenky, jestli to zvladnu apod.,ale to je asi (doufam) normalni :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1151
28.8.17 13:14

Ahoj holky tak my mame s pritelem pred svatbou uz mame 8 mesicniho chlapecka a tenhle mesic jsme se zacali snazit o druhe. Dnes by mela prijit mrcha cervena. Ale tuk tuk jeste nedorazila. Tak uvidime

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ad1
203
18.10.17 09:05
@Pavlička28 píše:
@Re-ny
@ad1
Holky jsem baba zvědavá v lednu jste vypadaly nadějně, jak to dopadlo? :-)

Zdravim po dlouhe dobe, budu mit co delat abych to vse procetla:) u nas se snazeni na nejakou dobu bohuzel muselo odlozit..na prohlidce mi zjistili zmeny na cipku, takze probehla konizace a pak nutny klid a zakaz otehotnet :nevim: ale ted uz je vse v poradku a zase zaciname :lol: zatim prvni mesic a uz zase plasim, protoze mam treti den zpozdeni, ale testy zatim nic :? Tak se z tohotoho snazim neblaznit, i kdyz to tedy moc nejde :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
423
31.10.17 10:54

Ahoj holky, bylo mi receno, ze jsem snazilka, tak se pridavam. Zatim 2 neuspesne pokusy :( vzdy jsme byla presvedcena, ze z jednoho nechraneneho sexu budu tehotna a ono nic :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.17 22:53

Dobry vecer, rada se sem taky pridam. S pritelem se taky snazime o miminko a stale nic. Tak i ja se mezi vas rada pridam :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
423
19.11.17 13:56

@Lenicka2626 tady se ale asi nikdo nesnazi, jak tak pozoruju :D

Jak slouho se snazite?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová