Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lachtanice86 píše:
Měla jsem renault megane coupe. Ale byl to 2litr a silný jak prase. Ale byla to má láska. Pak jsem měla fiat stilo abarth 2.4 litrů a ještě větší trhac asfaltu. Takže taky nic. Ale mamca má Alfu romeo. Nějakého 3dvere. Žádné poruchy. Manžel má audi a3. To není žádný trhac, bez poruch. A brácha má bmw 3kovou řadu.
Z vyjmenovaných bych šla max do bmw, ale nevím jestli se to vyplatí… ![]()
@debra.morgan píše:
My měli tohle a dobrý, těd si stejný pořídila sousedka, jezdí v něm se dvěma dětma (1.stupen zš)
https://www.google.cz/search?…
Hezký
![]()
@Borůvka1990 píše:
Tohle si ale nechámTo už je rodinný (manželův
) mazel
Jo tak
![]()
@Anonymní píše:
Dodge ChallengerMela jsem moznost se svezt, ten zvuk motoru nema chybu
Ale zalezi, jak mas velke deti, precejen vzadu zas az tolik mista neni. Majitel v tom vozil dite cca do 2 let v pohode. Pak s dalsim na ceste uz kupoval vetsi rodinne. Akorat je drazsi no
![]()
Tak a ted vazne
https://m.sauto.cz/detail?…, kdysi jsem jezdila obcas s Peugeotem 306kou, 3dverak a mel docela odpich, drahy to taky nijak extremne nebylo. I kdyz ty Francouzi…ale měli jsme Citroena a sportak to sice nebyl, zato jako rodinne auto i do lesa super, jezdilo se mi s nim dobre, bez vetsich oprav nam vydrzelo dlouho. No byla to krava velka lina, to neni to co hledas:-), ale co bysme za nej ted dali, co je 2.na svete a kocar nam u nového zabere 2/3 kufru slozenej. Do Picassa se vlezl sportak rozlozenej, normalne na vysku
. Ted mame novou Hondu Civic s automatem a muz je z ni nadsenej, s tim uz se da jezdit sportovne fakt pekne - chlapi proste, pozitek z jízdy ponekud zatlacil vzad praktické uvazovani. Jako ma 5 dveri a uplne male auto to taky není, ale vic jak 2 deti bysme v tom uz neodvezli. Ale předpokládám, ze tohle ma byt jen takova hračka pro radost
, a Honda ma i 3dverove jeste sportovnejsi verze, treba toto:
Pěkný
Akorát si moc neumím představit jak píšeš sport v automatu
Řazení je řazení ![]()
@vilda1 píše:
Ono by to chtělo alespoň rozpočet, popř. výkon, jinak dostaneš rady na totálně na renaulta. Jinak samozřejmě Porsche 911, popř zkus sportovnivozy.cz
Rozpočet ani výkon není v tuhle chvíli rozhodující. Každý auto se vyrábělo v různých letech v různých provedeních. To platí o naprosté většině značek aut. To že je to značka neznamená, že nebude mít motor jiného výrobce
Teprve se rozkoukávám a hledám inspiraci, rady, zkušenosti…
@Čičorečka píše:
Nechce příliš silné a ne poruchové. Pro rodinu. To jsou docela jasné instrukce PROTI Porsche 911![]()
už jen proto, že vjedeš-li s Porschetem ve větší rychlosti do kaluže, máš ho na cucky
z vlastní zkušenosti.
Ne pro rodinu, pro mě
Ale kdybych potřebovala svézt děcka, tak aby to mělo zadní sedačku
Pro rodinu jsem teď koupila něco bezpečného
A rodinný kufr to mít nemusí, na to má zase manžel kombika a i do mýho sedana se vejde velký nákup ![]()
@Petruna21 píše:
Jo tak![]()
Až si koupím sporťáka, tak mi zabaví zase jeho
To už pak vážně budu na Primě
![]()
@Borůvka1990 píše:
Až si koupím sporťáka, tak mi zabaví zase jeho![]()
To už pak vážně budu na Primě
![]()
Ho zabiješ?
tak až tam budeš dej mi vědět kouknu se na tebe
![]()
@Borůvka1990 že? a ani ne tak drahý, v slušným stavu se dá pořídit od kolem 120. tisíc…chybí mi
![]()
@Petruna21 píše:
Ho zabiješ?![]()
tak až tam budeš dej mi vědět kouknu se na tebe
![]()
Ok
Pokaždý když řeknu; byla to nehoda, tak mrknu jen pravým okem ![]()
@debra.morgan píše:
@Borůvka1990 že? a ani ne tak drahý, v slušným stavu se dá pořídit od kolem 120. tisíc…chybí mi![]()
To věřím že Ti chybí
Dneska se dá ojetina pořídit ve slušným stavu za jakýkoliv peníz, ale musí se člověk vyznat a ideálně mít mechanika sebou ![]()
@Borůvka1990 píše:
OkPokaždý když řeknu; byla to nehoda, tak mrknu jen pravým okem
Nebo až si koupit nějaké super fáro tak chci svést
![]()
@Borůvka1990 píše:
PěknýAkorát si moc neumím představit jak píšeš sport v automatu
![]()
Řazení je řazení
Neboj neboj, určitě je tam funkce manuálního řazení nebo režim sport, přeřazování atd. ![]()
@Borůvka1990 A vážně - rozhodně pokud chci autíčko sportovního typu, ale chci ho jako vozítko po městě, tak opravdu žádný supersport, nebo budeš jezdit celý den na jedničku
Jinak co se týká zadních sedaček a třídvéřáku, doufám, že máš dobrý záda, až tam budeš ty děti strkat a zapínat, ale to je podrobnost.