Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Petruna21 píše:
Nebo až si koupit nějaké super fáro tak chci svést![]()
Jó to by taky šlo ![]()
@Tiger-lily píše:
Neboj neboj, určitě je tam funkce manuálního řazení nebo režim sport, přeřazování atd.
To má jak které, ale máš pravdu ![]()
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 A vážně - rozhodně pokud chci autíčko sportovního typu, ale chci ho jako vozítko po městě, tak opravdu žádný supersport, nebo budeš jezdit celý den na jedničkuJinak co se týká zadních sedaček a třídvéřáku, doufám, že máš dobrý záda, až tam budeš ty děti strkat a zapínat, ale to je podrobnost.
Né, jak jsem psala, jezdím i sama nebo sama s manželem bez dětí. Na děti máme dvě jiná auta
Tohle by bylo jen na příležitostnou vyjížďku
Nejsem z města, do měst to mám docela daleko, takže bych s tím do měst moc nejezdila
To spíš kdyby nastala situace, že by třeba dětem ujel po škole autobus a já bych je cestou nabrala, abych nemusela pro jiné auto, lítat sem tam, aby tam ty zadní sedačky byly… Počítám že bych si ho nadělila ke třicátinám, mám teda tři roky čas, navíc nemám dlouho řidičák, za ty tři roky už budu mít něco odježděno… V té době bude mít syn 10let a dcera 8, takže se upoutají. Navíc mi ten čas dává možnost zjistit si co nejvíc o sportovních autech, rozhodnout se co nejlíp. Letos bych si chtěla založit spořící účet na tohle auto, abych si zvlášť na něj našetřila, ze svého, manžel by mi na něj dal klidně hned, ale nechci, aby si pak nenárokoval. Koupila jsem si za svý teď sedana a taky jsem teď díky tomu malinko sušší (finančně
), nemůžu si hned pořídit další auto, to už bych pak byla na nule, by mě šlehlo
Představu o ceně moc nemám, ale víc jak 300k investovat nechci, beztak mi to někdo šlohne
Dám sem jedno dvouminutový video, stojí za to se na něj mrknout, týká se krádeží aut.
@Borůvka1990 píše:
Jó to by taky šlo
No já si myslím
máš štěstí ![]()
@Borůvka1990 píše:![]()
![]()
Koukla jsi se na to video? Nebo ho znáš?
Neznám a koukala jsem na něj
![]()
@Petruna21 píše:
Neznám a koukala jsem na něj![]()
Mazec co? Mě by tohle v životě nenapadlo
![]()
@Borůvka1990 slabý sport není dobrá volba, naopak aby se to auto chovalo tak jak má, tak by tam měl být adekvátně silný a stabilní motor. A jinak nejlepší je když si s tím zkusíš zajezdit, modelů je hromada, ale dokud do toho nesedneš a nevyzkoušíš, tak nikdy neodhadneš co ti sedne. Mě třeba absolutně nesedí určité oblíbené klasiky, prostě se mi s tím jezdí otřesně a nějaká auta, kterých bych si předtím ani nevšimla, jsou naopak na ježdění lahůdky. Ale to fakt nezjistíš dokud do toho auta nesedneš.
@Borůvka1990 píše:
Mazec co? Mě by tohle v životě nenapadlo![]()
![]()
To ani mě teda
ale jako dobrý no ![]()
@vilda1 do 911 se dozadu vejdou pohodlně tak maximálně menší děti a musí opravdu sednout. Neznám příliš lidí, kterým by se v tom jezdilo dobře. To je auto na okruh, ne na naše silnice na běžné používání.
@Nimie píše:
@Borůvka1990 slabý sport není dobrá volba, naopak aby se to auto chovalo tak jak má, tak by tam měl být adekvátně silný a stabilní motor. A jinak nejlepší je když si s tím zkusíš zajezdit, modelů je hromada, ale dokud do toho nesedneš a nevyzkoušíš, tak nikdy neodhadneš co ti sedne. Mě třeba absolutně nesedí určité oblíbené klasiky, prostě se mi s tím jezdí otřesně a nějaká auta, kterých bych si předtím ani nevšimla, jsou naopak na ježdění lahůdky. Ale to fakt nezjistíš dokud do toho auta nesedneš.
Jj, to budu muset ozkoušet… Se slabým mptorem nepočítám, ale exttrémně silný taky být nemusí. Spíš střed (ve sport podání)
@Petruna21 píše:
To ani mě teda![]()
ale jako dobrý no
A jak z toho mají srandu, co? ![]()
@Borůvka1990 píše:
A jak z toho mají srandu, co?
No právě já bych z toho taky měla srandu co ty lidi nenapadne
![]()
@Petruna21 píše:
No právě já bych z toho taky měla srandu co ty lidi nenapadne![]()
Manžel říkal že to bylo nahraný, že nic neukradli, jen chtěli ukázat že to jde
Mě teda nepřijde vtipný jakkoliv manipulovat s cizím majetkem, byť za účelem legrace
Ale třeba byli domluvení s majiteli aut
![]()