Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Borůvka1990 píše:
Nastartuju ho přes kabely, ne?V tráboši se asi bydlet nedá
![]()
@Borůvka1990 píše:
Nevím co je surfinie, asi si mě s někým pletešale celer jo
Surfinie jsou ty gramofony na balkoně
nepletu, vzpomínám si na celer. už roste?
@Petruna21 píše:
Nemáme nakonec stejnou?![]()
Hele možný je všechno ![]()
@Tiger-lily píše:A jak odblokuješ řízení? Bydlení v traboši jsem nezkoušela, nicméně v nedaleké vesnici mají skleník z karosy. Aby nedošlo k pochybnostem, tak celý omalovaný rajčaty
Ono je zablokovaný řízení?
Ve filmech to nastartujou kabelama a jedou
![]()
@Tiger-lily píše:
Surfinie jsou ty gramofony na balkoněnepletu, vzpomínám si na celer. už roste?
Ještě nevylezl. Bůhví jestli vyleze. Děti mi ho občas zalejou ![]()
@Borůvka1990 tak v tom manuálu otvírali samý starý vrány, škodovka se dala otevřít i drátkem. u novějšího auta asi smůla. A i u toho staršího auta, když startuješ přes kábly, musíš otočit klíčem
se zeptej nějakýho automechanika ![]()
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 tak v tom manuálu otvírali samý starý vrány, škodovka se dala otevřít i drátkem. u novějšího auta asi smůla. A i u toho staršího auta, když startuješ přes kábly, musíš otočit klíčemse zeptej nějakýho automechanika
Hmmm, takže bude lepší ujíždět na kole se spacákem na zádech
děkuju za info, mechanika se zeptám ![]()
@Borůvka1990 píše:
Hmmm, takže bude lepší ujíždět na kole se spacákem na zádech![]()
děkuju za info, mechanika se zeptám
@Tiger-lily píše:nebo zloděje aut. ale těch znám nějak míň, než automechaniků.
Ty znáš nějakého zloděje aut?
Já žádnýho ![]()
@Borůvka1990 píše:
Hele možný je všechno
To určitě
už si mi vyfotila to své fáro? ![]()
@Petruna21 píše:
To určitě![]()
už si mi vyfotila to své fáro?
Hele ještě ho nemám v telefonu
Zkusím zapojit manžela, třeba si on vzpomene, až s ním někam pojede ![]()
@Borůvka1990 píše:
Hele ještě ho nemám v telefonuZkusím zapojit manžela, třeba si on vzpomene, až s ním někam pojede
Já se z tebe zblázním
![]()