Sportovní automobil

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35438
23.2.18 10:09
@Borůvka1990 píše:
Nastartuju ho přes kabely, ne? :lol: V tráboši se asi bydlet nedá :think: :lol:
:think: A jak odblokuješ řízení? Bydlení v traboši jsem nezkoušela, nicméně v nedaleké vesnici mají skleník z karosy. Aby nedošlo k pochybnostem, tak celý omalovaný rajčaty :D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
23.2.18 10:10
@Borůvka1990 píše:
Nevím co je surfinie, asi si mě s někým pleteš :P ale celer jo :lol:

Surfinie jsou ty gramofony na balkoně :D nepletu, vzpomínám si na celer. už roste?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
23.2.18 12:48
@Petruna21 píše:
Nemáme nakonec stejnou? :lol: :think:

Hele možný je všechno :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
23.2.18 12:51
@Tiger-lily píše: :think: A jak odblokuješ řízení? Bydlení v traboši jsem nezkoušela, nicméně v nedaleké vesnici mají skleník z karosy. Aby nedošlo k pochybnostem, tak celý omalovaný rajčaty :D

Ono je zablokovaný řízení? :think: Ve filmech to nastartujou kabelama a jedou :nevim: :lol: :lol:

@Tiger-lily píše:
Surfinie jsou ty gramofony na balkoně :D nepletu, vzpomínám si na celer. už roste?

Ještě nevylezl. Bůhví jestli vyleze. Děti mi ho občas zalejou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
23.2.18 13:13

@Borůvka1990 tak v tom manuálu otvírali samý starý vrány, škodovka se dala otevřít i drátkem. u novějšího auta asi smůla. A i u toho staršího auta, když startuješ přes kábly, musíš otočit klíčem :nevim: se zeptej nějakýho automechanika :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
23.2.18 13:23
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 tak v tom manuálu otvírali samý starý vrány, škodovka se dala otevřít i drátkem. u novějšího auta asi smůla. A i u toho staršího auta, když startuješ přes kábly, musíš otočit klíčem :nevim: se zeptej nějakýho automechanika :mrgreen:

Hmmm, takže bude lepší ujíždět na kole se spacákem na zádech :P :P děkuju za info, mechanika se zeptám :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
23.2.18 14:30
@Borůvka1990 píše:
Hmmm, takže bude lepší ujíždět na kole se spacákem na zádech :P :P děkuju za info, mechanika se zeptám :palec:
:mrgreen: nebo zloděje aut. ale těch znám nějak míň, než automechaniků. :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
23.2.18 22:26
@Tiger-lily píše: :mrgreen: nebo zloděje aut. ale těch znám nějak míň, než automechaniků. :nevim:

Ty znáš nějakého zloděje aut? :think: Já žádnýho :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
24.2.18 14:33
@Borůvka1990 píše:
Hele možný je všechno :lol:

To určitě :lol: :P už si mi vyfotila to své fáro? :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
24.2.18 14:35
@Petruna21 píše:
To určitě :lol: :P už si mi vyfotila to své fáro? :cert:

Hele ještě ho nemám v telefonu :lol: Zkusím zapojit manžela, třeba si on vzpomene, až s ním někam pojede :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
24.2.18 14:52
@Borůvka1990 píše:
Hele ještě ho nemám v telefonu :lol: Zkusím zapojit manžela, třeba si on vzpomene, až s ním někam pojede :lol:

Já se z tebe zblázním :lol: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
24.2.18 16:43
@Borůvka1990 píše:
Ty znáš nějakého zloděje aut? :think: Já žádnýho :lol:
:think: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
26.2.18 19:39

@Borůvka1990 Žiješ vůbec? :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová