Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Borůvka1990 píše:
Jj, to budu muset ozkoušet… Se slabým mptorem nepočítám, ale exttrémně silný taky být nemusí. Spíš střed (ve sport podání)
@Borůvka1990 píše:
https://m.youtube.com/watch?…
wtf? Zkoušela jsi něco z toho manuálu? ![]()
mmch ještě co se týká sporťáků - něco rozhodně nejsou auta na zimu, takže jestli chceš jezdit celorok, abys taky pořešila rozměry pneumatik.
@Borůvka1990 píše:
Manžel říkal že to bylo nahraný, že nic neukradli, jen chtěli ukázat že to jdeMě teda nepřijde vtipný jakkoliv manipulovat s cizím majetkem, byť za účelem legrace
![]()
Ale třeba byli domluvení s majiteli aut
![]()
Jo no ale je to hloupé
kdyby to udělali u svého ale u cizího ![]()
@Tiger-lily píše:
wtf? Zkoušela jsi něco z toho manuálu?
mmch ještě co se týká sporťáků - něco rozhodně nejsou auta na zimu, takže jestli chceš jezdit celorok, abys taky pořešila rozměry pneumatik.
Budu jezdit od jara do podzimu ![]()
Nezkoušela jsem samozřejmě nic, ale v případě apokalypsy se dostanu minimálně do trabanta ![]()
@Petruna21 píše:
Jo no ale je to hloupékdyby to udělali u svého ale u cizího
To tam právě není uvedené, jestli to zkoušejí u svých aut (nebo s dovolením majitelů)
mě by vadilo, kdyby mi lezl cizí člověk do auta, i kdyby ho nechtěl ukrást ![]()
@Borůvka1990 píše:
To tam právě není uvedené, jestli to zkoušejí u svých aut (nebo s dovolením majitelů)mě by vadilo, kdyby mi lezl cizí člověk do auta, i kdyby ho nechtěl ukrást
No mě teda taky ![]()
@Petruna21 píše:
No mě teda taky
Nebo domů
Bych spala a někdo by si se mnou udělal v kukle selfie
![]()
@Borůvka1990 píše:
Nebo domůBych spala a někdo by si se mnou udělal v kukle selfie
![]()
No ty vol*
to by bylo
![]()
@Petruna21 píše:
No ty vol*to by bylo
![]()
Viď
Akorát u nás straší, tak nevím kdo by byl víc vyděšený
![]()
@Borůvka1990 píše:
Budu jezdit od jara do podzimuNezkoušela jsem samozřejmě nic, ale v případě apokalypsy se dostanu minimálně do trabanta
hele a jak ho nastartuješ? Nebo se v něm ubytuješ? v případě apokalypsy by to stačilo ![]()
tak si říkám, že vezmu zvon a vydám se do garáže…
@Borůvka1990 btw, máš už vyseté surfinie?
pardon, že plevelím diskuzi
@Borůvka1990 píše:
ViďAkorát u nás straší, tak nevím kdo by byl víc vyděšený
![]()
![]()
No toť je otázka
![]()
@Tiger-lily píše:
hele a jak ho nastartuješ? Nebo se v něm ubytuješ? v případě apokalypsy by to stačilo
tak si říkám, že vezmu zvon a vydám se do garáže…
Nastartuju ho přes kabely, ne?
V tráboši se asi bydlet nedá
![]()
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 btw, máš už vyseté surfinie?pardon, že plevelím diskuzi
Nevím co je surfinie, asi si mě s někým pleteš
ale celer jo ![]()
@Petruna21 píše:
No toť je otázka![]()
Né fakt, co by jsi dělala? ![]()