Sportovní automobil

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32028
22.2.18 14:09
@Borůvka1990 píše:
Jj, to budu muset ozkoušet… Se slabým mptorem nepočítám, ale exttrémně silný taky být nemusí. Spíš střed (ve sport podání)
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
22.2.18 14:16
@Borůvka1990 píše:
https://m.youtube.com/watch?…

8o wtf? Zkoušela jsi něco z toho manuálu? :mrgreen:
mmch ještě co se týká sporťáků - něco rozhodně nejsou auta na zimu, takže jestli chceš jezdit celorok, abys taky pořešila rozměry pneumatik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 14:46
@Borůvka1990 píše:
Manžel říkal že to bylo nahraný, že nic neukradli, jen chtěli ukázat že to jde :lol: Mě teda nepřijde vtipný jakkoliv manipulovat s cizím majetkem, byť za účelem legrace :lol: :cert: Ale třeba byli domluvení s majiteli aut :nevim: :lol:

Jo no ale je to hloupé :roll: kdyby to udělali u svého ale u cizího :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 16:02
@Tiger-lily píše:
8o wtf? Zkoušela jsi něco z toho manuálu? :mrgreen:
mmch ještě co se týká sporťáků - něco rozhodně nejsou auta na zimu, takže jestli chceš jezdit celorok, abys taky pořešila rozměry pneumatik.

Budu jezdit od jara do podzimu :P

Nezkoušela jsem samozřejmě nic, ale v případě apokalypsy se dostanu minimálně do trabanta :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 16:04
@Petruna21 píše:
Jo no ale je to hloupé :roll: kdyby to udělali u svého ale u cizího :nevim:

To tam právě není uvedené, jestli to zkoušejí u svých aut (nebo s dovolením majitelů) ;) mě by vadilo, kdyby mi lezl cizí člověk do auta, i kdyby ho nechtěl ukrást ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 17:09
@Borůvka1990 píše:
To tam právě není uvedené, jestli to zkoušejí u svých aut (nebo s dovolením majitelů) ;) mě by vadilo, kdyby mi lezl cizí člověk do auta, i kdyby ho nechtěl ukrást ;)

No mě teda taky :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 17:40
@Petruna21 píše:
No mě teda taky :zed:

Nebo domů :lol: Bych spala a někdo by si se mnou udělal v kukle selfie :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 17:43
@Borůvka1990 píše:
Nebo domů :lol: Bych spala a někdo by si se mnou udělal v kukle selfie :P :P

No ty vol* :mrgreen: to by bylo :lol: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 17:57
@Petruna21 píše:
No ty vol* :mrgreen: to by bylo :lol: :cert:

Viď :lol: Akorát u nás straší, tak nevím kdo by byl víc vyděšený :P :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
22.2.18 18:58
@Borůvka1990 píše:
Budu jezdit od jara do podzimu :PNezkoušela jsem samozřejmě nic, ale v případě apokalypsy se dostanu minimálně do trabanta :lol:

hele a jak ho nastartuješ? Nebo se v něm ubytuješ? v případě apokalypsy by to stačilo :mrgreen:
tak si říkám, že vezmu zvon a vydám se do garáže…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
22.2.18 19:00

@Borůvka1990 btw, máš už vyseté surfinie? :think: pardon, že plevelím diskuzi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 21:33
@Borůvka1990 píše:
Viď :lol: Akorát u nás straší, tak nevím kdo by byl víc vyděšený :P :P :P

No toť je otázka :mrgreen: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:20
@Tiger-lily píše:
hele a jak ho nastartuješ? Nebo se v něm ubytuješ? v případě apokalypsy by to stačilo :mrgreen:
tak si říkám, že vezmu zvon a vydám se do garáže…

Nastartuju ho přes kabely, ne? :lol: V tráboši se asi bydlet nedá :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:21
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 btw, máš už vyseté surfinie? :think: pardon, že plevelím diskuzi

Nevím co je surfinie, asi si mě s někým pleteš :P ale celer jo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:22
@Petruna21 píše:
No toť je otázka :mrgreen: :P

Né fakt, co by jsi dělala? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová