Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Borůvka1990 píše:
Né fakt, co by jsi dělala?
No já bydlet u vás tak jsem posran* z toho že tam vůbec jsem ![]()
A kdy by se mi tohle sralo tak toho dotyčného asi vezmu strachy něčím po hlavě ![]()
@Petruna21 píše:
No já bydlet u vás tak jsem posran* z toho že tam vůbec jsem
A kdy by se mi tohle sralo tak toho dotyčného asi vezmu strachy něčím po hlavě
No čím by jsi vzala po hlavě?
Snad nemáš pod polštářem kvér?
Nebo ho přetáhneš růžovým vrnícím kámošem?
![]()
@Borůvka1990 píše:
No čím by jsi vzala po hlavě?Snad nemáš pod polštářem kvér?
Nebo ho přetáhneš růžovým vrnícím kámošem?
![]()
Žádného vrtícího kamaráda nemám kruci
no kvér taky nemám
něčím co bych měla třeba teď tu u sebe mám láhev pití, bačkory, krém ![]()
@Petruna21 píše: Žádného vrtícího kamaráda nemám krucino kvér taky nemám
něčím co bych měla třeba teď tu u sebe mám láhev pití, bačkory, krém
Kdyby jsi byla aspoň McGyver, tak z toho narychlo uplácáš bombu
![]()
@Borůvka1990 píše:
Kdyby jsi byla aspoň McGyver, tak z toho narychlo uplácáš bombu![]()
Bohužel to nejsem tak že já bych to po něm házela a věřila že něco z toho ho sejme
![]()
@Petruna21 píše:
Bohužel to nejsem tak že já bych to po něm házela a věřila že něco z toho ho sejme![]()
Leda ta láhev, kdyby jsi se trefila tvrdým víčkem mezi oči
To ostatní asi ne
![]()
@Borůvka1990 píše:
Leda ta láhev, kdyby jsi se trefila tvrdým víčkem mezi očiTo ostatní asi ne
![]()
Hele nikdy nevíš
třeba bych mu vypíchla oko tím krémem jelikož rohy má dost ostrý ![]()
@Petruna21 píše:
Hele nikdy nevíštřeba bych mu vypíchla oko tím krémem jelikož rohy má dost ostrý
Tak to bych šla spíš tím ostrým rohem po krku, poslepu by ještě šmátral ![]()
@Borůvka1990 píše:
Tak to bych šla spíš tím ostrým rohem po krku, poslepu by ještě šmátral
Tak bych mu šla po krku a flaškou mezi oči? ![]()
@Petruna21 píše:
Tak bych mu šla po krku a flaškou mezi oči?
Proboha to je představa
Lepší mu jít uvařit kafe
![]()
@Borůvka1990 píše:
Proboha to je představa![]()
![]()
![]()
Lepší mu jít uvařit kafe
![]()
Jo a nebo bych ho vzala konvici to je taky možnost
![]()
@Petruna21 píše:
Jo a nebo bych ho vzala konvici to je taky možnost![]()
My máme nerezovou, docela těžkou, to by šlo, jestli máte plastovou, tak jí předtím aspoň naplnit vodou ![]()
@Borůvka1990 píše:
My máme nerezovou, docela těžkou, to by šlo, jestli máte plastovou, tak jí předtím aspoň naplnit vodou
Nene taky máme nerezovou a svítí mi modře ![]()
@Petruna21 píše:
Nene taky máme nerezovou a svítí mi modře
Nám taky svítí modře
![]()
@Borůvka1990 píše:
Nám taky svítí modře![]()
![]()
Nemáme nakonec stejnou?
![]()