Sportovní automobil

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9947
22.2.18 23:23
@Borůvka1990 píše:
Né fakt, co by jsi dělala? :think:

No já bydlet u vás tak jsem posran* z toho že tam vůbec jsem :lol:
A kdy by se mi tohle sralo tak toho dotyčného asi vezmu strachy něčím po hlavě :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:26
@Petruna21 píše:
No já bydlet u vás tak jsem posran* z toho že tam vůbec jsem :lol:
A kdy by se mi tohle sralo tak toho dotyčného asi vezmu strachy něčím po hlavě :think:

No čím by jsi vzala po hlavě? :think: Snad nemáš pod polštářem kvér? :think: Nebo ho přetáhneš růžovým vrnícím kámošem? :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:29
@Borůvka1990 píše:
No čím by jsi vzala po hlavě? :think: Snad nemáš pod polštářem kvér? :think: Nebo ho přetáhneš růžovým vrnícím kámošem? :think: :lol:

Žádného vrtícího kamaráda nemám kruci :think: no kvér taky nemám :lol: něčím co bych měla třeba teď tu u sebe mám láhev pití, bačkory, krém :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:31
@Petruna21 píše: Žádného vrtícího kamaráda nemám kruci :think: no kvér taky nemám :lol: něčím co bych měla třeba teď tu u sebe mám láhev pití, bačkory, krém :mrgreen:

Kdyby jsi byla aspoň McGyver, tak z toho narychlo uplácáš bombu :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:33
@Borůvka1990 píše:
Kdyby jsi byla aspoň McGyver, tak z toho narychlo uplácáš bombu :P :P

Bohužel to nejsem tak že já bych to po něm házela a věřila že něco z toho ho sejme :lol: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:35
@Petruna21 píše:
Bohužel to nejsem tak že já bych to po něm házela a věřila že něco z toho ho sejme :lol: :P

Leda ta láhev, kdyby jsi se trefila tvrdým víčkem mezi oči :lol: To ostatní asi ne ;) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:37
@Borůvka1990 píše:
Leda ta láhev, kdyby jsi se trefila tvrdým víčkem mezi oči :lol: To ostatní asi ne ;) :lol:

Hele nikdy nevíš :lol: třeba bych mu vypíchla oko tím krémem jelikož rohy má dost ostrý :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:38
@Petruna21 píše:
Hele nikdy nevíš :lol: třeba bych mu vypíchla oko tím krémem jelikož rohy má dost ostrý :lol:

Tak to bych šla spíš tím ostrým rohem po krku, poslepu by ještě šmátral :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:40
@Borůvka1990 píše:
Tak to bych šla spíš tím ostrým rohem po krku, poslepu by ještě šmátral :think:

Tak bych mu šla po krku a flaškou mezi oči? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:42
@Petruna21 píše:
Tak bych mu šla po krku a flaškou mezi oči? :lol:

Proboha to je představa :P :P :lol: :mrgreen: Lepší mu jít uvařit kafe :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:47
@Borůvka1990 píše:
Proboha to je představa :P :P :lol: :mrgreen: Lepší mu jít uvařit kafe :P :P

Jo a nebo bych ho vzala konvici to je taky možnost :lol: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.2.18 23:50
@Petruna21 píše:
Jo a nebo bych ho vzala konvici to je taky možnost :lol: :think:

My máme nerezovou, docela těžkou, to by šlo, jestli máte plastovou, tak jí předtím aspoň naplnit vodou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
22.2.18 23:51
@Borůvka1990 píše:
My máme nerezovou, docela těžkou, to by šlo, jestli máte plastovou, tak jí předtím aspoň naplnit vodou :lol:

Nene taky máme nerezovou a svítí mi modře :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
23.2.18 08:04
@Petruna21 píše:
Nene taky máme nerezovou a svítí mi modře :lol:

Nám taky svítí modře :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
23.2.18 09:58
@Borůvka1990 píše:
Nám taky svítí modře :palec: :palec: :palec:

Nemáme nakonec stejnou? :lol: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová