Poradna duly
Jana Čurdová
Pomnenka: me uz pred tremi tydny koukala na brisko vnejsim ultrazvukem
a ted taky
no fotecky mas lepsi je toho na nich vic videt
u nas je videt „jen“ hlavicka → rucicka → brisko
na projasneni sije pujdu bud pristi tyden nebo az za 3 tydny (jeste je to trosku v limitu a kdyztak se tabulky upravi)
Jsem byla taky na vnitrnim, pry se dela do 12.t jen vnitrni. Ale asi zalezi na doktorovi a na tom, jak moc je miminko videt tim vnejsim. Aspon si myslim, ze ve 12. pujdu na vnejsi
na ten vnitrni jsem manzilka predem psychicky pripravila ![]()
olinek: tak miminko je videt uz driv, jde o to jestli se jen zkouma jestli busi srdicko nebo i meri - kdyz meri tak je lepsi vnitrni
u nas se merilo az dneska a stacil i vnejsi → njn jsme veeeeliky ![]()
Tak dneska uz radsi utikam domu, nebo mozna jeste predtim na malou prochazku, kdyz je venku tak hezky
Mejte se moc hezky!
Ahojky holčiny,tak mám za sebou kontrolu a mimís odpovídá úplně přesně termínu podle měsíčků.Byl úplně nádherně vidět a chodidlem se opíral o moje břicho.Takže kdybych ho už cítila, tak jsem ho mohla pošimrat na patě
Vtali mi krev na krevní obraz, krevní skupinu a RH faktor a na toxoplasmozu.Mám už konečně těhu průkaz a v 16tt mne čekají genetické testy.
pomněnko máš překrásnou fotečku! Chtěla jsem sem dnes taky prdnout fotku, ale bohužel.Sice mne jí dr. udělal, ale není na ní nic vidět
Malý se furt vrtěl a tak jsou tam jen šmouhy
To manžela asi moc nepotěším ![]()
XBublax: gratuluju!!!!
![]()
Tedy holky, vy se tak máte. Začínám vám závidět, že už víte , že je vše OK.
Já si ještě 3 dny počkám. ![]()
xbublax: no me krev zatim nebrali
no asi pocitala ze mi ji udela priste, coz bude bud za tyden, nebo az za tydny tri
no snad vse bude ok
a gratuluju k tehu prukazce ![]()
katula: neboj taky bude u tebe vsechno ok ![]()
Díky Enkal, potřebovala jsem to slyšet. ![]()
A co jinak, jak se máte? ![]()
Já si musím co nejdřív koupit něco těhu na sebe. Ve všem je mi těsno. Ale ještě jsem se k tomu nedokopala. Jsem neskutečně líná! ![]()
Katula: ja mam objednany dvoje kalhoty a sukni, ale prijdou az za dva tydny
zatim nevim co budu delat ![]()
To kupuješ pře internet? já se chystám do obchodu, protože bych to určitě přes ten net zvorala a nevyšla by mi velikost. Hlavně potřebuju kalhotky. Mám většinou bokovky, ale nikdy jsem si nemyslela, že budou tak nepohodlný a škrtit mě na břiše. ![]()
Katula, neboj však se dočkáš a pak se budeš rozplývat jako my ![]()
EnkaL se nedivím, že Ti krev nebrali.Při Tvém mládí musí být vše jak má
Já jsem už pro gyndaře postarší a tak mne chtějí mít pod kontrolou
Prý mi doporučí i jakýsi kurz psychoprofylaxie.Fuj to zní hnusně ![]()
A jak se cítím?Je mi dost šoufl, ale naštěstí nezvracím.Na těhu věci zatám kašlu, mám kalhoty do gumy a zatím to stačí.jo a jináč se moc těším na konec března, páč v Brně bude výstava Prodítě a tak tam chceme s manželem jet mrknout se co vše by ten náš drobek mohl mít, ale hlavně si chci ošahat kočárky a udělat si takový malý, přednákupní výzkum.
Katula: pres internet ale vyzvednu si je v obchode v Plzni takze si je i vyzkousim ![]()