"Maminko, proč tak vzdycháš ze spaní?" Dítě nás načapalo při akci

Vztahy
*

Dcera mojí kamarádky dlouho věřila, že její otec každou noc maminku v ložnici mlátí. Jinak si neuměla vysvětlit, proč maminka tolik ječela. Svět dětí se od toho dospěláckého zkrátka úplně liší a ne vždy se nám podaří děti uchránit od předčasného exkurzu do dospělácké biologie.

O tom vědí své maminky a nemaminky na eMiminu, které načapalo dítě v nejintimnější chvíli. O pikantní historky ze svého života se se mnou podělily uživatelky v diskusi.

Hodyska: Malý má postýlku ve stejné místnosti a teď nedávno jsme ho čapli, jak náš sleduje zrovna „při akci“. Od té doby mi připadá, že nás náš 8měsíční syn napodobuje.

KPKristy: Kamarád nám jednou líčil, jak souložili s přítelkyní a najednou jejich tehdy dvouletá dcerka vyskočila v postýlce, začala lomcovat šprušlema a řvala: „Táto, nech jííí!“

Anonymní: Na dovolené jsme spali v jedné posteli s přítelovým 4letým synem. Byla noc a tvrdě spal. Vše se dělo tiše a nenápadně pod peřinou. Najednou se otočím a ten malej na mě zírá, jak by spadl z višně. Doufám, že nemá trauma. Už nikdy více!

Zuziky: Mám jednu velmi čerstvou historku. Večer mě muž začal „zlobit“ a byl poněkud intenzivnější, než jsem očekávala. Ovládala jsem se, dokud nedošlo k okamžiku O… A v tom jsem si všimla, že najednou stojí ve dveřích ložnice dítě a čučí na mě vykulenýma očima a ptá se: „Maminko, ty máš nějaké špatné sny, že tak vzdycháš ze spaní? Tak to já si k tobě lehnu…“

Anonymní: Bylo mi tenkrát 18, příteli 21 a mé malé sestře 6. Přítel spal u nás a měli jsme pokoj jen pro sebe. V noci jsme se začali věnovat milostným hrátkám. Vlezla jsem pod peřinu a přítele uspokojovala ústy. Nevím, kde se ta malá potvora vzala, ale slyšela jsem jen: „Já vím, že šuáš,“ a skočila mi na hlavu. V tu chvíli jsem měla přítelovo přirození až v krku a dusila jsem se. Začala jsem ho drápat a štípat a ten sestru hned sundal. Ta běžela za mamkou a křičí „Mami, oni šuají.“ Uslyšela jsem jen plesknutí (dostala facku) a poté fňukání. Do rána jsme měli klid, ale už jsme se neodvážili.

Anonymní: My jsme na to vlítli jednou večer v kuchyni. Byla u nás zrovna partnerova sedmiletá dcerka. Děti už chrněly, tak si mě partner posadil na kraj stolu. Byl ve mě, když v tom se otevřely dveře do kuchyně a v nich stála právě přítelova dcera, v ruce držela plyšáka a hleděla přímo na nás. Nakonec jsme měli obrovské štěstí, protože ona bývá často náměsíčná a i v tu chvíli byla mimo smysly. Druhý den ráno už si nic nepamatovala (alespoň to tvrdila).

A co vaše historky? Je vám trapně, nebo se všemu zasmějete?

Témata článku

Váš příspěvek
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 04.05.16 09:22

Skoda, ze tu neni hodnoceni clanku jako u Denicku. Aspon by admini meli zpetnou vazbu, jaka je odezva na takovou slataninu :pocitac:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 04.05.16 08:47

To je článek jako z brava v sekci sex a něžnosti 8o

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34790 příspěvků 04.05.16 08:32

Tady na emiminu je poradna detskeho psychologa, tak co se treba @admin i pri tvorbe takoveho clanku obratit na nej a dat tam i jeho vyjadreni. Nejake rady pro rodice, jak se zachovat, jestli delat, jakoby nic (to radil nedavno psycholog na plusu), nebo to naopak decku vysvetlit (ze pry kdyz se mu to vysvetli, tak se mu tim naznacuje, ze slo o neco duleziteho. proto je lespi delat, jakoby nic, protoze to je prece normalni)… A nejaky zaver clanku?

odmenili jste alespon vase dodavatelky historek balickem kondomu s obrazkem emimina?

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 03.05.16 11:52

Kdyz neumim napsat clanek, tak ho nepisu. Najit diskuzi na toto tema si umim najit sama :roll:

ivvet
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 02.05.16 18:36

Upřímně, dřív to bylo asi běžnější (za komoušů v 50. letech i 2 rodiny v jedné místnosti), dnes si snad každý může soukromí zařídit…

Příspěvek upraven 02.05.16 v 21:41

dortiky.ostrava
Kecalka 367 příspěvků 02.05.16 15:07

Jinak z mé zkušenosti, když jsem byla malá, rodiče se známýma šli na ples a děti-asi nás bylo 5-6 dali na hlídání k nějaké slečně.. té večer přišel přítel, my spali na rozloženém gauči všichni..a oni lehli na kraj postele a začli… tohle chování jsem dodnes nepochopila…pro mě to byli a jsou úchylové…tehdy pro to, co dělali :pocitac:..dnes pro to, za jakých okolností to dělali..

Příspěvek upraven 02.05.16 v 15:10

dortiky.ostrava
Kecalka 367 příspěvků 02.05.16 15:03

@axlpol taky jsme nespali tak tvrdě, jak si rodiče asi mysleli :nevim: nekonečné ty minuty než skončili…

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 02.05.16 14:40

@barca77 jako je to můj strašák, že budeme dětmi přistiženi :) co se příspěvků týče tak nějaké jsou teda fakt přitažené za vlasy, jako příspěvěk „bylo mi 18 a příteli 21 a sestra dostala facku“, to bych teda být tou maminkou šla domluvit té slečně co se válí v posteli s chlapem a né mladší sestře :D ale tohle podle mého bylo, je a bude a myslím, že to pro děti zas až tak velké trauma není. Taky jsem takhle videla rodice, je to divný ale lidský:-) když si dáme doma pusu tak kolem nás dcera poskakuje a směje se, že se pusinkujeme. Typická školková věta :) ale je vidět, že je ráda, že se máme rádi :kytka:

Adrasteia
Závislačka 3084 příspěvků 02.05.16 14:29

@Gepardice Přesně, je rozdíl, když prostě dítě náhodou přijde kam nemá - a i tomu se dá zabránit - a když si to rodiče rozdávají ve stejné místnosti, nebo dokonce posteli - tak to už je o přes hubu. :zed: :zed:

barca77
Závislačka 3242 příspěvků 02.05.16 14:28

@ančapepča já beru, že se to může stát (ačkoli teda sex s dítětem v posteli fakt odsuzuji, to mi přijde hodně neohleduplné), ale vadí mi ten „článek“ nebo co to je. Kromě první věty v úvodu je tam pak je jen 6 dosti diskutabilních příběhů od většinově anonymních přispěvatelů/(možná)ek a samotná diskuse, ze které se čerpá, má ani ne 10 komentářů. Některé příspěvky mi vyloženě přijdou smyšlené a psané někým, komu už klasické péčko nestačí

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 02.05.16 13:55

No.. já to u rodičů zažila jednou a jsem ráda, že víckrát ne. Ale do dneška mě vadí zvuky od sousedů. Jinak k článku - vtipný mi nepřijde. Ale asi bych rozlišovala, jestli dítě přijde k rodičům do ložnice během akce. To se asi stane. Ale souložit v jednom pokoji, nebo dokonce v jedný posteli s dítětem, to mi příjde šílený :zed:

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 02.05.16 12:43

@axlpol jasné, že jsou nějaký meze, ale dělat z toho věc k poblití mi přijde moc, jak napsala aleba, k životu to patří. Klíč v zámku, trošku ubrat hlasitost a tak, jsou běžné opatření. Naše děti k babičce moc nejezdí a když jedou tak toho vyuzijeme a ven samy ještě nechodí. Ale zatím nás děti nenačapaly :D

axlpol
Závislačka 2780 příspěvků 67 inzerátů 02.05.16 12:30

Někteří rodiče si myslí, že když dítě spí tvrdě ve třech letech, tak bude spát tvrdě i v osmi.Moje matka se diví, že když jsem měla jako dítě kudrnaté vlasy, proč je nemám takové pořád atd,atd.Nic není pořád stejné a věřím, že i teď by se se mnou matka hádala, jak si vymýšlím, že jsem vždycky tvrdě spala :zed: já jsem tak tvrdě nikdy nespala jak si mysleliI těch jejich 15-30min bylo pro mě nekonečné, předstírat že spím, poslouchat to…existuje jednoduchá věc-klíč v zámku a na tu chvíli jim otočit nebo si najít chvilku když jsou děti venku, u babičky. Vždycky to jde, když se chce.Asi s některýma tak cloumají hormony a chtíč, že nevidí, neslyší, nemyslí a hned na to musí vletět.

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 02.05.16 12:08

Já spíš nechápu komentáře pod článkem. Stát se to může kdykoliv, že se prostě dítě vzbudí a načape rodiče. Kdybych se měla bát, že nás načapou děti tak už si asi doma neužijeme nikdy. Spíš si myslím, že větší pozor by si měli dávat rodiče, kteří si doma nadávají a napadají se…to je pro děti 100 x větší trauma než sex rodičů ( dávám to jako příklad )

Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 02.05.16 10:24

To je zase clanek na pobliti. Vtipne mi to neprijde ani z 1%. Uvazujte trochu-maminky i admini.

offi
Závislačka 2976 příspěvků 02.05.16 09:27

Přidávám se k ostatním, je to hnus čeho jsou lidi schopný, chudáci děti. Jako šukat v jedná posteli s dítětem, to je na poblití. Mám taky dítě do nedávna jsme bydleli v 1+1,takže tam nebylo moc možností, tak jsem s partnerem raději nespala skoro vůbec. Bylo mi to odporné(sama jsem viděla své rodiče i prarodiče souložit)a i když jsme měli kvůli uspoře místa postel ve vzduchu a dítě nás nevidělo nedokázala jsem se uvolnit a mít na to chuť, skoro jsem přišla o partnera. Naštěstí jsme se přestěhovali a vše je zas v normálu. Měli by jste se vy barbaři nad sebou zamyslet. Mě byli 3 roky, když jsem viděla rodiče a do těď to živě vidím a to už je 21 let.

aleba
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 59 inzerátů 02.05.16 07:55

Nechutný, asi to mělo být vtipné ale pochybuju že se někdo zasmál. A dělat to v jedný posteli s 4 letým dítětem je fakt na :poblion:

axlpol
Závislačka 2780 příspěvků 67 inzerátů 02.05.16 07:23

Taky netuším, jestli to má být vtipné? asi jen pro někoho. Já osobně mám s toho trauma, protože rodiče se neostýchali ani v jedné místnosti, ani v jedné posteli. Hlavně o víkendech na chalupě. Byl to hnus a díkybohu ve 14letech mě nechávali už více samotnou doma a ušetřili mě víkendů s nima. Dodnes mě tyhle zvuky ze tmy spíše děsí, než vzrušují. Takže děkuju milí rodiče :cert:

hani28
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 01.05.16 23:40

@Adrasteia
dejme tomu ve stejne mistnosti… ale ve stejne posteli? :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.16 23:35

Moje sestra si pamatuje doteď taťku s mamkou, kdy taťka loudil. Sex to nebyl, ale nebylo k tomu daleko.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 01.05.16 21:45

Bavi mne nadpis pod clankem - Je Vam trapne nebo se vsemu zasmejete? Ano - je mi trapne za tento clanek :pocitac:

Adrasteia
Závislačka 3084 příspěvků 01.05.16 21:44

Nemyslím si, že jsem nějak prudérní, ale těm historkám jsem se tedy nezasmála. Spíš se mi zvedl žaludek. Chápu, že se někdy může stát, když dítě rodiče při akci překvapí, ale co nepochopím je, že někdo má žaludek mít sex ve stejné místnosti, kde je dítě. :zed: Rodiče si často myslí, že dítě spí, ale opak je pravdou a dost dětí z toho pak má trauma.

Příspěvek upraven 01.05.16 v 21:46

Mama11
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 01.05.16 21:42

Nechápu smysl tohoto článku. Jestli měl pobavit - pro mě nesplnil účel. Jestli měl dělat reklamu? :roll: Každopádně lituju všechny děti, které se stali svědky něčeho, čeho mohli být v jejich věku ještě ušetřeny…
Jinak je zajímavé, že jsem byla v jedné diskuzi odtajněna adminkou za mnohem důvěrnější příspěvek, a tady se to zbytečnými anonymy jen hemží…
No nic, asi neměla admina nic lepšího na práci než se s námi o tohle podělit…

-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 01.05.16 19:08

Už při založení diskuse administrátory jsem si říkala, za jakým účelem byla tato diskuse založena. Jestli zase pro nějaký plátek (noviny), aby měly o čem psát.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 01.05.16 18:51

Tohle publikovat na titulni strane, no ty voe :zed:

barca77
Závislačka 3242 příspěvků 01.05.16 15:19

No to je tedy „článek“… Pardon, ale přijde mi to jak výplod stvořený na míru pro nějakého pedofila. Některé vybrané anonymní „příběhy“ jsou možná psány pedofily samými…

Vložit nový komentář