Ideální chlap? Žádná mánička, trochu rebel a trochu slušňák

Vztahy

Vysoký elegán s vypracovanými svaly, hustými tmavými vlasy a hnědýma očima, které z vás nespustí ani na vteřinu. Vášnivý milenec, milující manžel a pečující otec. Samozřejmě s dostatečně tučným kontem. Dokonalý chlap, nebo přežitý stereotyp? A jakého muže byste chtěla mít doma vy?

*

Roztomilý blonďák i drsný snědý typ


Ruku na srdce, na nějakého Quasimoda byste se doma dívat nechtěla, i kdyby byl sebehodnější. Partner by se vám měl líbit, protože bez chemie to prostě nejde. Na druhou stranu, vyphotoshopovaného modela a pekáč buchet doma taky nepotřebujete. S přibývajícím věkem se mu navíc pupek navíc zakulatí, ať chce, nebo ne. Ideál krásy ale vnímá každá z vás trošku jinak:

Tmavé krátké vlasy, zelený oči, trochu zarostlý, chlupatý, trochu drsňák, ale ne zas moc.
Pokud má chlap dlouhé vlasy, vyloženě se mi hnusí. Chlap podle mě nemá mít dlouhý vlasy. Je to zženštilé. Jinak pro mě je ideální ten, co mam doma. Proto s ním taky jsem. Hnědý vlasy, hnědý oči, udělaný, široký ramena.
Modrooký blonďák. A doma mám hnědookého tmavovlasého, ale pro mě ideálního chlapa.
Můj ideál nesmí být žádná mánička, takže dlouhé vlasy určitě nee, přijde mi to velmi nepřitažlivé, stejně jako vytvarovaná bradka, čárka na bradě mě vyloženě odpuzuje. Výška 190 cm, svalnaté ruce, ale ne zas moc. Pevný větší zadek, větší penis. Koberec na zádech mi přijde hnusný, toleruju pár chloupků. Hodně se dívám na zuby, sama si na nich zakládám. Nemám ráda srostlé obočí. A příliš hubené nohy. A velké orlí nosy. A nagelované vlasy. Nesnáším náušnice kdekoliv a moc šperků, prsteny atd. jsou na chlapech strašné.

Milý a hodný nestačí


Když už vás tedy muž zaujme tím, jak vypadá, jiskřička se zažehne a vy máte zpola vyhráno. Partner pro život samozřejmě ale musí splnit daleko důležitější kritéria. Shodujete se na tom, že muž by si vás měl vážit a respektovat a být vaší největší oporou. Co dalšího je pro vás podstatné?

Mám absolutně svůj prostor, nikdy se mě neptá, je milý, hodný, nikdy mě neuráží, ani ze srandy. Váží si mě a já jeho.
Nekuřák, tolerantní, sebevědomý, ale nenamyšlený, vzdělaný, se smyslem pro humor, zajištěný, bez závazků, chlap do nepohody.
Trochu rebel trochu slušnák, zodpovědný, věrný upřímný, rodinný typ, aby s ním byla sranda.

Neukousat se nudou


Právě podobný smysl pro humor je klíčem k tomu, aby váš vztah neztroskotal na stereotypu. Stejně tak ochota podnikat různé aktivity. Společné rodinné výlety a cestování, objevování stále něčeho nového, sport i další koníčky dají vašim dětem skvělý vzor do života. Pro vás i partnera je zase nesmírně obohacující, když se navzájem motivujete a posouváte dál v tom, v čem jste dobří:

Zní to asi blbě, neumím to popsat, ale potřebuji někoho, kdo mě umí držet zkrátka, jinak zdivočím. Tím nemyslím někoho násilného, ale opravdu inteligentního, vzdělaného, úspěšného, kdo mi umí stanovit hranice, ale zároveň mě povzbuzovat, abych dosáhla a překonala své hranice. Někdo by si myslel, že je manžel na mě příliš tvrdý (já někdy taky), ale pak se ukáže, že měl pravdu, já se vybičovala a zvládla to.

Jste pro něj na prvním místě


Abyste se těšili ze spokojeného dlouhodobého vztahu, pak vás musí spojovat hlavně stejný pohled na svět – podobné hodnoty, vize a cíle. Shodujete se také na tom, že vedle sebe potřebujete někoho, kdo umí dělat kompromisy, nikdy vás neponíží a rodinu bude milovat nade vše.

Co je pro mne důležité - mít stejné základní hodnoty - u nás to je tolerance, důvěra a věrnost, schopnost o čemkoliv mluvit a upřímnost. A pak schopnost dělat kompromisy, dále je pro mne extrémně důležité aby to byl rovný člověk (měl zásady a charakter), byl to pravý chlap, který se chce postarat o rodinu, ale zároveň zvládá silnou ženu, je gentleman a nemá strach projevit své city na veřejnosti.

Přečtěte si diskuse o ideálním chlapovi na eMiminu

Začtěte se také do příběhů o lásce v deníčcích o vztazích.

A jak by ideální chlap měl vypadat podle vás? Svěřte se nám do komentářů.

Váš příspěvek
Normalnimatka
Stálice 55 příspěvků 7 inzerátů 14.11.17 20:41
hhbjgfj

Csss tak já naopak žeru dlouhovlasý… jsou určitý typy, kterejm krátký ani neslušej…a fousy - i bradka! vůbec to není zženštilý…zženštilý sou ty položnský, co si gelujou vlasy a trávěj tři dny v tejdnu v posilce, aby měli ty hustý svaly…fuj
ale jinak samozřejmě to musí bejt charakter. ten vzhled funguje asi tak nějak přidruženě..bud se vám chlap jako celek líbí, nebo ne, a i když bude mít dlouhý vlasy, který se vám nelíběj, tak se vám líbit začnou…:)

wanillca
Kecalka 461 příspěvků 14.11.17 15:09

@Arby přesně tak :palec:

Arby
Kecalka 145 příspěvků 14.11.17 09:38

A já budu proti příspěvkům v článku… Můj ideální chlap - jedině dlouhé vlasy ;) Široká ramena, velké ruce (spíše medvědí tlapy :D ), aby měl nějakou jiskru v očích nebo jak to popsat. Kdykoliv, když by se na mě podíval, abych hned roztála. Ale hlavně ať má dobré srdce, něco v hlavě, chrání slabší a zajímá se o své blízké.

Vložit nový komentář