Křesťanské Jesličky- Nevím dne ani hodiny

Rodičovství

Milé Jesličkandy  a další , chtěla bych se s Vámi podělit o zážitek , který nás potkal. V sobotu jsme vyrazili já, manžel a Anetka na pohotovost, Anetka nám stále zvracela, sotva stála na nohou.

Jeli jsme cestou jako vždy, mě hlavou létaly myšlenky chmurné, k čemu tu jsem , když se stále trápíme, krize doma, problémy s Terezkou ve škole a ted ještě k tomu Anetka.K čemu takový život, nějak to na mě padalo.Ještě jsme se cestou modlili, za Anetku.
Asi 200 metru před pohotovostí jsme projížděli na zelenou přes křižovatku, v tom okamžiku jsem cítila náraz do levé strany, a pak jsem jen viděla vír vzduchu kolem auta.Když jsme se konečně zastavili, měla jsem pocit , že to trvá nekonečně dlouho.Ocitli jsme se na kolejích tramvaje.Začala jsem kontrolovat Anetku a snažili jsme se dostat ven z auta,což šlo těžko,museli jsme přelézt dopředu k spolujezdci, to byly jediné dveře které šly otevřít.

Manžel když viděl, že jsme v celku, šel nadávat viníkovi, který jel na červenou a já se s Anetkou vzpamatovávala z šoku.Pak jsem si všimla, že kousek od Anetčiných dvěří zastavila tramvaj.Já si v té chvíli uvědomila, jak je vše pomíjivé, že žijeme.Manžel a já jsme si s Anetkou padli do náruče a brečeli.Jak později někdo řekl, andělé strážní měli napilnoZastavili včas tramvaj a nás drželi.Policie řekla, že žijeme po takovém nárazi, díky tomu, že máme dobré auto, ale já vím, že je to díky Bohu. BUH NÁS MÁ RÁD.

Pak přijela rychlá, skonstatovala , že jsme měli obrovské štěstí a odvezli nás na pohotovost a pak na dětskou kliniku.

Tam Anetku vyšetřili a rozhodli o hospitalizaci, mezitím dorazil manžel , odvedli jsme Anetku na pokoj a já slíbila, že jdu pro věci a vrátím se k ní.
Jenže jakmile jsem ji tam uložila, padlo vše na mě.Sestra nás pak poslala na příjem traumatologie, rozhodli o našem příjmu, já chtěla na revers domů a za Anetkou, ale nějak již nebylo sil odejít, byla jsem ráda, že ležím.
Díky Bohu, že jsme skončili jen s naraženými, žebry, rukou, otřesem mozku, krčnmí páteří a naraženou ledvinou.
Povolali jsme švagrovou k Anetce, aby bobešek nebyla sama.
Já měla dost času na přemýšlení o tom, že nikdy nevím, kdy se něco takového stane a jak se změnit.
Děkovat Bohu za každý další okamžik strávený spolu s rodinou.Nic není důležitější než oni.
Jsou pro mě vším, tím největším darem od Boha.
I když je Anetka naše nejživější dítko a často se na ni zlobím,
vím jak moc ji miluji, ty okamžiky, kdy jsem nebyla s ní byly jedny z nejtěžších.
Všem moc děkuji za modlitby, díky nim je nám již tělesně lépe a duševně bude ještě trvat, než se z toho zotavíme.
Naše celá rodina se tím stmelila.

S těmi osudy co jsme se tam setkali, víme, že nás Bůh miluje a chrání.

Všem dík Lamvínkovi

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 11.09.08 21:39

Ahoj Barčo, přišla jsem a vidím nový deníček. Jsem hrozně ráda, že jste doma a šrámy se hojí. Je smutné, co vás potkalo, sama mám velký strach z cestování, když jsem byla malá, měli jsme autonehodu, ze které jsme jen zázrakem vyvázli jen s nevýznamnými šrámy. Je štěstí, že to u vás dopadlo bez vážných následků, i když, jak píšeš, hodně Vás to poznamenalo. Díky Bohu, že jste už doma. Teď už bude jenom líp a všechno se postupně vyřeší, uvidíš. Hodně klidu do dalších dní přeje Christabel

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 12.09.08 11:29

Ahoj Barčo,  

to koukám, fakt jste měli štěstí v neštěstí, a kdo jiný to mohl zařídit lépe, než Bůh? Stál při vás všech, takže jste opravdu vyvázli „jen“ s lehkým poraněním… V životě jsou někdy chvíle, kdy se ateista diví, a věřící děkuje… :-). Možná takové situace mají nějaký smysl, třeba takový, aby si člověk uvědomil, v čem jsou ty pravé hodnoty: v rodině, ve vzájemné lásce, v dětech, dovedl pak lépe rozlišovat a řešit vše s pomocí Boží.  

Neboj se, dáte se do kupy a pak zase bude dobře. V životě se střídá slunce i mráčky nebo bouřky, ale pokud má strom pevné kořeny, vydrží všechny nepřízně…  

Přeji hodně zdraví a lásky!
Demi.

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 14.09.08 13:39

Ahoj holky,
všem požehnanou zářijovou neděli!!
Barčo: jsem moc ráda, že už jste doma, že jste všechno přečkali a teď už bude jenom dobře, uvidíš!! Držím palce, aby s Terezčinou třídou se to taky vyřešilo ke spokojenosti a ať se zkrátka brzo ze všeho zotavíte
Demi: doufám, že už jste opět všichni zdraví
Chris: jak je s Pavlíčkem, jste všichni v pohodě a zdraví?
Jen jsem se chtěla zeptat těch, které dáváte UM - někde jsem četla, že prý se značky nemají střídat. To mě strašně udivilo, protože já malému normálně střídám Hami3, Hami od 10 měsíců a Sunar. A prý se to nemá střídat, tak já nevím. Jak jsem psala - nekojím asi od toho ročku. myslíte, že ty značky mlík se můžou střídat? Můj selský rozum teda říká, že jo. Tak nevím......
Maxíku: jenom si matně vzpomínám z minulého deníčku, ty ses ptala na Jindříška a ty psychology? On má teď novou učitelku, v té třídě je nejméně jeden dyslektik nebo ještě nějaké děti, které jsou v péči PPP (včetně vlastně Inušky). Zatím je to všechno v pohodě, třídní schůzku máme 18.9., paní učitelka je nová úplně na škole, takže si může udělat obrázek opravdu jako nezúčastněná osoba, je velice mladičká, taková útlá, úplná školačka. Jestli má nebo nemá speciální pedagogiku - nevím. My jsme byli naposled u psycholožky (v pořadí už třetí) koncem června, měli jsme se ozvat opět koncem října, ale uvídíme, co na to tahle nová učitelka. Musím zaklepat - je to zatím dobré.
Včera jsme slavili manželovy narozeniny, v pátek 12.9. měl už 52 let - to je co, už je to velikej chlap :-))))))
Tak co Maky a děti, na velkém ultrazvuku bylo všechno v pořádku??
Dneska je u nás teda pěkná kosa, ale chci zkusit ven, je to strašný rozdíl teplot,  vždyť v pátek bylo ještě úplné léto!!
Všechny zdraví Gerberka

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 15.09.08 08:51

Ahoj holky koukám nikde nikdo, aspon Gerberka.
Gerberko tak u nás Terezka se vrátila do školy te vesnické i když je horší dojíždění, ale ona je moc ráda zpátky a já taky, chodí do školy moc ráda.
Anetka je zatím ještě doma dneska budu volat na výsledky moče, tak se rozhodne jestli už zítra půjde do školy.
My jsme už lepší, žebra a ruka pomalu odeznívají, ael hlava a krk jako by se zhoršily, ve čtvrtek jdem na neurologii tak uvidíme.
No my se modlíme, at se to nějak vyřeší s autem, protože chlapík má nějakou divnou pojištovnu a auto není v pořádku.Tak uvidíme jak to dopadne.  

Zuzanka je šikulka během doby co jsme byli v nemocnici se naučila tři básničky, je úžasná.Akorát mě unavuje to noční vstávání, nevím co s ní budud dělat, ale možná ještě doznívá, že jsem byla v nemocnici pořád mě chce mít u sebe.  

Všem požehnaný den přeje Barča

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 15.09.08 11:05

Barčo:
a seš ještě doma na neschopence, že? Manžel taky? Tak jste nakonec dali Terezku opět do té vesnické školy, to jste udělali moc dobře. Já vím, že je tam to dojíždění, ale to určitě zvládnete. Jak jsi popisovala ten první týden v nové škole, to teda nebylo nic moc :-(. Já teda ze začátku jak Inuška začal chodit do první třídy, tak jsem taky byla úplně odrovnaná kompletně ze všeho - z učitelky, z družiny…ale zkusili jsme to vydržet. No, a pevně doufám, že teď po změně té učitelky to bude lepší. Když mi bylo nejhůř, říkala jsem si vždycky: přece nebude mít jednu učitelku celou školní docházku!! No, a samozřejmě, že ne. I jsem si kolikrát říkala, že vyměníme školu, jenomže - to má člověk tak, všude je prostě něco - třeba by to bylo horší nebo i lepší a všude jsou učitelé, kteří dítěti padnou a ti, kteří mu nepadnou.
Co Zuzanka? Ještě ji kojíš?
Teda venku to počasí, to je děs - taková náhlá změna, tady je zas kosa a 11 stupňu a to v pátek jsme ještě chodili v letním oblečení a teď je to málem na zimní bundu. Snad se ještě oteplí, topení jsme zatím nepustili, zkusíme vydržet. Ale podle předpovědi to do konce týdne nemá být nic moc teda.
Demi: snad jste opět zdraví!!

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 15.09.08 17:14

Ahoj holky!
Už jsem víc než týden doma, doknce i fotky z dovolené mám. Bohužel jsem ale němla zase na nic čas, čekaly mě brambory. Musela jsem využít toho, že je pěkně a sucho, pomalu, po práci, ale jistě. V sobotu jsem zdárně vykopala poslední. Bohužel nejsem moc technický typ, takže netuším, jak zmenšit fotku, abych vám ji sem mohla z dovolené vložit. Počasí bylo moc hezké, nepršelo, dělali jsme hodně výletů: Plitvická jezera, Split, národní park Krka, nejbližší město Omiš a také Medžugorie.
Lamvínku, měla jsem husí kůži snad všude, když jsem četla zprávy v minulém deníčku a tento deníček. Moc doufám, že jste si na velmi dlouho to špatné vybrali. Snad to bude na neurologii ok.
Požehnaný den všem
Rafuska

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 15.09.08 17:15

Hurá!!! Povedlo se mi vložit fotku. Je z národního parku Krka…

 
maxik
Kelišová 5743 příspěvků 1 inzerát 16.09.08 13:48

Ahojte,  

nešlo mi dostat se do komentářů k deníčkům, až mě napadlo vyzkoušet jiný prohlížeč - a bingo!   Barčo - s tou vaší nehodou je mi to fakt líto, aspoň že to dopadlo relativně dobře. Jak to nesly Terezka se Zuzankou? Na Pokorného neznám nikoho tak dobře, kamarádka už tam pár let není; vím, že celkem spokojená byla kolegyně s dyslektickou třídou na Komenského - syna - ne dyslektika, ale měl hodně opozděný rozvoj řeči a s tím spojené problémy, jí to docela posunulo dopředu, ale už je to pár let a hrozně záleží, kdo to učí.
Jsem ráda, že v nové/půvdní škole to vypadá dobře, snad i to dojíždění nějak zvládnete.   Gerberko - přeju, ať máte s novou paní učitelkoiu víc štěstí než dosud. Domácí problémy se už vyřešily?   Janku- už přestěhovaní? Co byt, je nějaký posun?   Rafuško - jsem ráda, že jste si dovolenou užili; na fotce vypadáte moc spokojeně. Psala jsi před časem o problémech v práci - už se to nějak utřepalo nebo to přetrvává?   Demi Jak? Pořád nemocná?  

U nás tradičně veselo, chystáme se podepsat kupní smlouvu na byt, o víkendu dvě oslavy narozenin (naše rodina se nesnese, takže na etapy :-/ ). Ve školce si Dalek postupně zvyká, paní učitelky si taky zvykají, mám dojem, že bude taky trochu „jiný“ - tímto zdravím Gerberku ;-) Haňa už běhá, s Dalkem mají moc fajný vztah (až jsem překvapená, Dalek je kapku asociál, ale s Haňou je to jiné - samozřejmě se mydlí o hračky a co kdo komu zbořil, ale celkově spolu hezky vycházejí, vyhledávají jeden druhého, dělí se o jídlo - no to by možná ani nemuseli, Haňa už pokedla věcí, které by zatím nemusela - nosí si navzájem  hračky, Dalek Haně podává, na co nedosáhne - by taky nemusel, včera si ukázala na budík na stole…).  

Mějte se fajně, ať vám Pán žehná. E.

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 16.09.08 17:04

Ahoj holky,
Rafusko: moc krásná fotka, s manželem vám to ohromně sluší, určitě jste si dovolenou pěkně užili. Snad se taky někdy dočkám dovolené…možná :-))
Taky je u vás tak strašná zima? Manžel je dneska doma a zprovoznil topení. Vůbec nemám pro malého ještě zimní bundu, to mě vůbec nenapadlo na začátku září shánět, vždyť před 3 dny jsme chodili v letním oblečení!! Mám na něho takovou fleecovou soupravu, ale když je venku 7 stupňů, tak to je snad na normální zimní bundu, to je děs. Nechápu, jak je možný tak náhlý zvrat v počasí. Takže už druhý den jsem s Béďou doma, na prochajdu ani ven jsme nešli a chodím jenom pro Inušku do družiny. Snad už zítra aspoň nebude takhle lít:-((.
Maxíku: Dalek teď od září začal chodit do školky? Držím palce, aby to bylo dobré.
Inuška byl od nové paní učitelky velice pochválený, že je šikovný, na všechno se zeptá, nemá s ním žádný problém. Dokonce mluvila i s psycholožkou a starou učitelkou, takže ví o nějakých těch problémech, které byly, ale podle ní se to vůbec nemusí řešit, prostě nic! Mně to po 2 stresujících letech zní jako rajská hudba. Neustále jsem slyšela jenom samé nadávky z družiny i od učitelky a teď tohle, tak to člověka potěší, měla jsem radost. Ve čtvrtek je třídní schůzka a já se na ni snad dokonce po 2 letech budu těšit!! :-)))
Demi: tak co, už jste zdraví?
Lamvínku: jak je vám? Ještě jste doma na neschopence nebo už v práci? A co Anetka, všechna vyšetření měla v pořádku?
Maky: a co vy? Co miminko, je v pořádku, bylas už na velkém utz?
Zdraví Gerberka

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 16.09.08 21:32

Ahoj holky, jsem ráda, že jste se ozvaly. Jsem poněkud v zajetí kolotoče s dětmi, takže nic objevného nenapíšu.
Gerberko, jsem ráda, že je to s In. lepší, je vidět, že je to skutečně o lidech, kdo chce vidět problémy, tak je vidí.
Lamvinku, doufám, že se vše stále lepší a už jste všichni fit.
Rafuško, ta fotka je opravdu povedená, vypadáte s manželem jako sehraná dvojice:)
Heli byla minulý týden jednou na zkoušku v jesličkách na tři hodiny dopoledne. Docela mne překvapila, nechtěla totiž domů… No jo, má tam zase hračky, které doma nejsou, a navíc se jí hrozně líbí být s dětmi. Tak uvidíme, jak to bude pokračovat. Já to ovšem snášela podstatně hůř, nemohla jsem se dočkat, až jí vyzvednu.
Tak zase letím. Přeju hezké dny a lepší počasí.
Christabel    

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 17.09.08 17:59

Holky,
já jsem pořád nemocná, viroza se mi zhoršila, manžel si vzal na zítřek a pátek volno - prý mě bude rozmazlovat - no, tak to se těším, dokonce hodlá i vařit… Tak jen ať víte, jak u nás. Daneček stále bílkovina v moči… má antibiotika, ikdyž dělali mu z krve CRP a bylo o.k., takže bez zánětu. Mně to dělali dnes a byl tam :-(.   Rafuško: nádherná fotka a jsem ráda, že vím, jak vypadáš :-)  

Zatím všechny zdravím, myslím na vás a budu se snažit brzy písnout víc!  

Demi.

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 18.09.08 14:52

Holky,
tak teď jedeme za Danečkem do špitálu, opět laryngitída, ale už se alespoň nedusil. Nechali si jej na pozorování na JIP, ale snad už bue lepší, že jej přeloží na normál pokoj. Tam budu moci být s ním.
V moči stále bílkovina a nově i krev… :-((  

Myslete, prosím, na nás.  

Demi.

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 19.09.08 10:19

Ahoj holky,
Demi: moc na vás s Danečkem myslím! Kéž by vás nemoci opustily a byli jste všichni opět zdraví! Ať to doma zvládnou i babičky a tatínek s Honzíkem
Barčo: a jak u vás? Jsi doma na neschopence nebo v práci? A jak je s Anetkou? A jak Terezka ve škole? Zuzanka je taky hodná a v pořádku?
Maky: co miminko v bříšku, všechno v pořádku i velký ultrazvuk?
Christabel: moc pozdravů tobě, Helence i Pavlíčkovi - to letí, už bude mít 3 měsíce, že?
Gerberka

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 19.09.08 13:10

Holky, co to tu zas čtu?
Demi, drž se s malým!
Lamvinku, ať jste všichni brzy 100% v pohodě.
Já mám teď zas hroznou honičku. Jednak jsem začala na netu vybírat nějaké dárky. Možná se vám zdá, že blbnu brzy, jenže, my máme všechno teď ke konci roku, začíná to Míšovým svátkem,přes bětčin, pak Míša narozeniny, Vánoce, Běta narozeniny… Děs běs. Nechci toho moc, chci aby se jim to líbilo, aby to moc nestálo a ještě chce i babička, abych pro ni něco vybrala, po obchodech nestíhám a ani nějak nechci jezdit, tož nezbývá než net a kdyyž zas nechci moc utratit za poštovné :-/ Ke všemu nás docela překvapila ta zima. Bětuška nemá žádné boty, Míša naštěstí ještě obuje jarňáky. Asi budem muset zítra vyrazit. Ale proč vlastně píšu: ultrazvuk proběhl dobře (byla sjem aj s malým asistentem Míšou :-), byl hodný), dr. příjemný, ale pro Míšovy dotazy toho o miminku moc nevím,neb ho nejvíc zajímal ten gel, kterým mi dr. potřel břicho :-), ale mimi je zdravé, tak to je hlavní. A zajímá vás co to je? :-) Jestli jo, tak napište. :-)))
Jinak si neodpustím takové poděkování: Bože, díky za všechno co nám dáváš, jak nezaslouženě nám žehnáš, nauč mě to přijímat s radostí a ne s obavami co bude „za rohem“, že toho dobrého je moc…
Mám vás ráda. M+3
P:S. Janku???

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 19.09.08 18:17

Ahoj holky,
všechny zdravíme jen v rychlosti jsem pořád hodně unavená.
Rafusko to jste si to s manželem užili krásně.
Demi to mě moc mrzí, a to na Danečka holky stále myslí, Zuzi to už má zažité vždy u modlitby říká za uzdravení Danečka.Tak věřím, že dětskou modlitbu Bůh vyš¨slyší.Modlíme se za Vás.Pavlovi držíme palce at vše zvládá.  

Jinak u nás Terezka je ve škole v Dobroslavicích, té vesnické je tam moc spokojená.Anetka už chodí do školy, ale má stále migrény.Včera jsme byli s manželem na kontrole na neurologii- manžel malé zlepšení krční páteře a do 14 dnů bude mít rehabku.
Já stále závratě, šílené bolesti hlavy a krku,nález zní těžká dysfunkce krční páteře, dostala jsem silnější léky a korzet na krku další dva týdny a pak se uvidí.Jinak psychicky je to lepší, ale občas to na mě ještě padne.Jsem doma na PN.Ruka a žebra jsou lepší aspon něco se lepší.
Jsem sotva schopná se postarat o Zuzi a domácnost, moc nezvládám.Do toho ještě škola a učení, tak jsem stále KO.
No s autem je to na nic, protže v servise řekli, že nám stějně do dvou let zhnije, tak nevím jak to dopadne.Dost nás to mrzí měli jsme ho jen dva roky.Viník se chce s námi sejít, ale já nemám moc chuti ,nějak mu stále nemůžu odpustit.A ani se na to necítím.
Maky gratulujem , že Vám to dobře dopadlo.Tak co to bude? Holčička?Co dva malí broučci?
Víc už nezvládám reagovat
Zdraví Vás Barča a Kamil a holky

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 21.09.08 16:01

Ahoj holky,¨
všem přeji požehnanou neděli.
Barčo: to je hrůza, snad se tvůj zdravotní stav i stav manžela vrátí k úplnému normálu, ale jak jsem četla, že máš problémy s tou krční páteří, tak to nechci strašit, ale to může trvat strašně dlouho…no, moje kamarádka to měla taky po autohavárii a nespravilo se jí to dodnes, no, radši nebudu strašit a spíš doufat u vás, že se to fakt vrátí k normálu.
Vůbec jsem netušila, co všechno souvisí s krční páteří - já měla minulý rok v říjnu okolo Béďových 3 měsíců přesně stejné problémy - zničehonic závratě, mdloby, točení hlavy a zvracení - hrůza, vůbec jsem netušila, co to může být. Až potom jsme přišli na to, že jsem měla zablokovanou krční páteř od kojení, jak jsem malého kojila a měla jsem strnulý krk, tak od toho mě chytly tyhle stavy. Naštěstí se na to přišlo brzo a já kojila s fixovaným krkem, pak se to naštěstí spravilo. Já pořád myslela, že zkažený žaludek, ale jakmile jsou nezvladatelné motolice hlavy, závratě a přechází to do zvracení, tak je to od krční páteře. No, musím zaklepat, že jakmile jsem ten krk rozhýbala, tak to bylo dobré. Bylo to asi před tím rokem.
Demi je s Danečkem v nemocnici, zítra je čeká sono ledvin - výsledky budou v úterý, moc na ně myslím, aby Daneček byl dobrý a mohli být s Demi doma, ono to v nemocnici asi není nic moc :-(, vždyť Daneček je ještě batolátko, tak nejlíp je doma s maminkou, tatínkem a ostatními a chodit na procházky do přírody a pravdidelný režim - a teď zase v nemocnici jsou, ach jo, tak na ně myslím.
Já a Demi tipujeme u Makyna chlapečka :-)))). Teda napadlo to Demi a já se tak nějak přidávám :-)))
Omlouvám se za román, aspoň něco jsem napsala, aby tu nebylo ve sváteční den - neděli - tak prázdno.
Všem hezký příští pracovní týden, snad už bude lepší počasí, my jsme byli včera i dneska doma, nikam jsme nešli na procházku, venku hrozně.
Jakmile bude trochu líp, musím za kolegy do práce, já tam nebyla od června, jsem ostuda :-)). Ale Bédík hned potom onemocněl vlastně dvakrát za sebou, tak jsem neměla odvahu táhnout ho zas do těch vyhřátých kanceláří u nás v práci a léto jsme každý den užili víc venku na vzduchu na procházkách. No jo, já jsem halt ta procházková maminka :-))))
Gerberka

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 22.09.08 14:11

Holčiny,
na Demi myslím, dík Gerberko, za info. Jinak máte s Demi pravdu, bude to asi KLUK :). Kupodivu, přestože jsem to tak nějak podvědomě tušila a překvapilo by mě kdyby nebyl, jsem z toho taková rozhozená, že Bětuška bude jediná holčina, holt hormony jsou mrchy :). Markéta

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 22.09.08 16:45

Maky,
tak to bude kluk, to je výborné, prosím tě, hlavně abys měla všechno v pořádku a mimčo bylo zdravé!! Vůbec nebuď rozhozená! Co mám říkát já :-))))), já už jsem u dvou dětí skončila a mám dva kluky - chichi a je to úplně super, jsem moc ráda za ně. Hlavně aby bylo zdravíčko, jinak je všechno
 Gerbi

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 25.09.08 17:12

Ahoj všem,  

ped chvílí jsme dorazili z nemocnice, odkud nás dnes propustili. Bylo to neskutečně náročné, dnes dopoledne jsem už byla depkoidní, stále nebylo nic jistého, odběry nejisté, kašel stále přetrvává, ale už to není laryngitida. Mimo to Daneček prodělal infekci močových cest - z toho byly bílkoviny a krev v moči, což už se mohlo dávno léčit… Za 6 týdnů nás čeká vyšetření močových cest pod narkózou (jestli se neprokáže reflux moči z měchýře do ledvin a z toho plynoucí infekty moč. cest) a pravidelná prevenční kontrola na nefrologii. Každý měsíc odevzdávat ke kontrole moč (to bude sranda s odebíráním…). No, takže asi takto s námi.  

Jinak všechny zdravím a děkuji za modlitby a povzbuzující SMS. Nic nepotěší víc, když máte nějaké trápení, než podpora a zájem blízkých.   Maky: blahopřeji k očekávanému chlapečkovi. Kašli na hormony a měj radost z miminka! Kdybys čekala holku, tak budeš přemýšlet o tom, že chudáček Míša bude samotný kluk mezi holkama… :-)   Lamvinku: a co u vás? Doufám, že je Kamil i Anetka v pořádku a tebe přestala bolet ta zranění po nehodě.  

Zatím všem veliký pozdrav a poděkování!
Demi.

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 25.09.08 20:54

Demi, jsem moc ráda, doufám, že jste si nemocnice vybrali na dlouho dopředu. Teď jsem tu nějak nebyla a nepsala, ale často na vás myslím, jak to musí být těžké. Hlavně už žádné nemoci a všechno jen a jen lepší! Pohlaď  za nás Danečka i Honzíka. Jak to zvládal bez maminky?  

V deníčku byly teď spíše zprávy o problémech, tak jsem moc ráda za dobré novinky od Maky! Mmch, čtu co píšeš do diskuse KM na BC a klobouk dolů! Výstižně a pěkně, moc se mi to líbí.  

Nechci vás zanedbávat, ale mám teď trošku kolotoč (a v příštích pár letech ho asi budu mít pořád, tedy doufám:))), Pavlíček se blíží třem měsícům, příští týden půjdeme na kontrolu a asi bude i první očkování. I když nevím nevím, jak udržet děti zdravé v tomhle hrozném počasí, včera jsem navíc úplně promokla a vůbec mi to nepřidalo na náladě.
Posílám pozdravy všem,
Christabel + 2  

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 25.09.08 20:54

Demi, jsem moc ráda, doufám, že jste si nemocnice vybrali na dlouho dopředu. Teď jsem tu nějak nebyla a nepsala, ale často na vás myslím, jak to musí být těžké. Hlavně už žádné nemoci a všechno jen a jen lepší! Pohlaď  za nás Danečka i Honzíka. Jak to zvládal bez maminky?  

V deníčku byly teď spíše zprávy o problémech, tak jsem moc ráda za dobré novinky od Maky! Mmch, čtu co píšeš do diskuse KM na BC a klobouk dolů! Výstižně a pěkně, moc se mi to líbí.  

Nechci vás zanedbávat, ale mám teď trošku kolotoč (a v příštích pár letech ho asi budu mít pořád, tedy doufám:))), Pavlíček se blíží třem měsícům, příští týden půjdeme na kontrolu a asi bude i první očkování. I když nevím nevím, jak udržet děti zdravé v tomhle hrozném počasí, včera jsem navíc úplně promokla a vůbec mi to nepřidalo na náladě.
Posílám pozdravy všem,
Christabel + 2  

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 26.09.08 10:10

ahoj holky, žiju !  Vše je ještě po stěhování vzhůru nohama, takže nemám moc času na net . Trochu je to s tím připojením obtížné nebotˇ naši net chytají vzduchem a my nemáme vlastní připojení , takže se dovoluju a občas zazlobí počasí - nejde se připojit třeba na emimino :-(
Super je , že máme vyměněné okna v bytě a ten je zarezervován KONEČNĚ - teď prosím držte palce, aby dostali zájemci úvěr a vše klaplo.
Myslela jsem na Vás nemocné a Lamvínka ve špitále. Demi jsem byla schopna nacvakat jen 1 SMS .
Jsem  moc ráda, že jste taky posílaly modlitby za nás. Díky.
AHOJ JaneK

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 26.09.08 10:30

Ahoj holky,
Kam to Maky píše? Nechápu ty zkratky - co to jsou za stránky? Taky bych tam mrkla
Christabel - to letí, Pavlíček už bude mít 3 měsíce, hlavně že jste zdraví a spokojení. S tím počasím - naprosto chápu, teď bylo v podstatě 14 dní v kuse škaredě, už by mohlo být líp a sluníčko. Taky mám obavu z nějakého kolotoče nemocí, ale zase ven se chodit musí, když vyloženě nelije, nesněží hustě nebo jiná katastrofa, tak my chodíme denně, i za větru.
Janku - tak vy už jste přestěhovaní v novém bytě? Omlouvám se, nějak jsem to nepostřehla.
Demi - to je dobře, že jste doma a Honzíček je určitě rád, že má doma opět maminku.
Lamvínku - jak je u vás? Krční páteř pořád zlobí? Co Anetka a Terezka ve škole?
 Gerbi

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 26.09.08 13:48

Ahoj holky,   Gerberko: Maky chodí na Baby-café do Kestanských mamin. Občas jsem tam nakoukla taky, ale na nějaké mudrování tam se moc nehrnu. Nic proti, ale holky mi tam (s nějakou výjimkou) dost pripadají jako poněkud premoudrelé. Jsou tam z různých denominací, a většinou si osobují kazdá právo na patent na rozum a pravdu. Na můj vkus hodně fanatické.   JaneK: tak to drzíme všechny palečky a posílám modlitičku, aby ta rezervace vyšla! Jednou se to povést muselo.   Chris: díky :-) a neonemocněte!   Lamvinku: pohlazení a dík i Zuzance za modlitby! Je to zlatíčko :-)  

No nic musím končit, Daneček se vzbudil. Omlouvám se za pravopis, ale nefunguje klávesa!  

Zdraví Demi.

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 26.09.08 17:00

Aha, tak to Baby-Café teda jako server vůbec neznám, jenom jsem o tom slyšela, ale ještě jsem tam nebyla se podívat. Já znám e-mimino a pak ještě www.rodina, ale to teda ne. Díky za vysvětlení zkratek :-)))))
Barčo /> jak je u vás? Myslím na vás, jestli jste se po té nehodě dali do kupy a tak a co tvoje tři sluníčka - holčičky dělají. Jestli máte některá na Barču mobil, tak že na ně myslím a pozdravuju!
Venku super počasí a manžel zítra začíná po jednom celém týdnu volna opět tři týdny práce, tak to mu teda super vyšlo :-((((. Ale naštěstí je to chlap nezdolnej, že mu sychravé počasí nevadí a v týdnu pracoval, jak je zvyklý. Určitě bude končit svou stavební sezonu někdy před Vánoci :-))).
Demi /> neměli jste náhodou někdy v těchto dnech minulý rok křtiny Danečka? Pamatuju si, jak jsi mi psala, že vám to nádherně vyšlo a malý hodný a bylo to krásné. My jsme tenkrát měli domluvené křtiny Bedříška na 22.9. přesně na den jeho dvou měsíců, bylo nádherné počasí, vyšlo by nám všechno perfektně - ale kvůli mé „povedené“ švagrové, která byla na operaci a byla na „pokraji zhroucení“ (myslím ironicky) jsme to museli odložit až na 29. října, kdy bylo pěkně hnusně, pršelo a spěchali všichni domů. Ach jo. Kvůli nám samozřejmě nikdo nic odkládat nebude ani náhodou, aby nám vyhověl, to je jasné, to už vím dávno dopředu a ještě nás všude pomluví, když budeme mít my nějaké problémy. Jo, tak se omlouvám za román, občas „ujedu“ a neberu si servítky.
Požehnaný víkend vám všem a pozdravujte Barču, jak to s nimi všemi asi vypadá…
 Gerbi

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 26.09.08 17:08

Ahoj holky,
tak Maky klučík to je super.  

Janku držíme palce s bytem at to vyjde.  

Chris jak Pavlíček roste a co Helenka?  

Demi slava už jste doma.Uzdravujte se.  

Jinak my nic moc, v úterý jsme skončili s manželem na pohotovosti, manžel měl šílené bolesti v třísle, měla jsem strach z kýly, ale ta se nepotvrdila, má výhřez ploténky v páteři, pravdfěpodobně následek ještě z nehody.Takže doma leží a dávám mu infuze, zítra bude poslední a pak se rozhodne.Zatím to vypadáže se to lepší, tak uvidíme.
Já jsem s krkem a hlavou pořád stejně, mám pocit že jsem už narkoman z těch prášků, bez nich nejsem schopna
vůbec fungovat,mám z toho rozhozené jaterní testy,takže nic moc.Včera jsem byla na obstřiku krční páteře, ale zatím
bez efektu.Tak na nás myslete.
Víc nezvládám Barča  +3  

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 26.09.08 17:08

Ahoj holky,
tak Maky klučík to je super.  

Janku držíme palce s bytem at to vyjde.  

Chris jak Pavlíček roste a co Helenka?  

Demi slava už jste doma.Uzdravujte se.  

Jinak my nic moc, v úterý jsme skončili s manželem na pohotovosti, manžel měl šílené bolesti v třísle, měla jsem strach z kýly, ale ta se nepotvrdila, má výhřez ploténky v páteři, pravdfěpodobně následek ještě z nehody.Takže doma leží a dávám mu infuze, zítra bude poslední a pak se rozhodne.Zatím to vypadáže se to lepší, tak uvidíme.
Já jsem s krkem a hlavou pořád stejně, mám pocit že jsem už narkoman z těch prášků, bez nich nejsem schopna
vůbec fungovat,mám z toho rozhozené jaterní testy,takže nic moc.Včera jsem byla na obstřiku krční páteře, ale zatím
bez efektu.Tak na nás myslete.
Víc nezvládám Barča  +3  

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 27.09.08 00:03

Ahoj, uprostřed noci jsem ještě u počítače:)
K tomu BC: Demi to napsala výstižně, je to úplně jiná diskuse než zde, sice to obvykle čtu (číst můžu při kojení, narozdíl od psaní, takže pohoda), ale také mi to nesedí. Maky má ale trpělivost a hezky tam vysvětluje různé věci, často tam dochází k nedorozuměním ohledně učení různých církví a podobně.   Janku, jsem ráda za dobrou zprávu a také doufám, že už to vyjde. Že by nová okna udělala své?:))   Barčo, tak to je hrůza, co píšeš, jak se to všechno sesypalo, držte se a kdybys něco potřebovala, s čím bych mohla event. pomoct, tak napiš.   Gerberko, vidím, že tě to mrzí, jak u vás proběhly křtiny, taky mám moc ráda dny babího léta, ale určitě se vám to, že jste rodině vyšli vstříc ohledně termínu, i když to třeba nebylo oceněno, vrátí někde jinde. Rodinné vztahy jsou složité, já vím, všude je něco…
Pavlíčkovy křtiny také do babího léta nevyjdou, teď na začátku října má náš známý kněz konečně volný termín a můžeme se za ním jet domluvit, u nás to bude složitější s kat. křtem, vzhledem k tomu, že já zatím nejsem pokřtěná vůbec a manžel v jiné církvi. Tak to bude ještě zajímavé, ale už se na ten rozhovor moc těším.
Jinak Pavlíček je chlapisko, vždycky se poránu nestačím divit, z jakých dalších oblečků zase vyrostl:))
Tak a už padám, dobrou noc nebo krásný den,
Christabel  

 
Gerberka
Závislačka 3064 příspěvků 27.09.08 08:32

Ahoj holky,
Barčo,
díky za informace, jak se vám daří. Myslím na vás všechny, jak to zvládáte. Máš toho moc - domácnost, školu a ještě ty problémy s krční páteří.
Chris:
tak ať vám to všechno pěkně vyjde na Pavlíčkovy křtiny. Brácha se švagrovou nám nevrátí nikdy nic ani náhodou, jsme jim úplně jedno. Nechci to moc rozebírat na veřejné diskuzi, samozřejmě každý má více či méně větší nebo menší rodinné problémy. Tak ať vám Pavlíček pěkně roste a Helenka taky! Doufám, že z toho nic nebylo, jak jsi psala, že jsi zmokla v tom dešti - zas děláš hodně pro svou imunitu :-)))
 Gerbi

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 29.09.08 12:02

Ahoj holky,
všechny moc zdravím , Lamvínkubyl to opravdu zázrak, moc na vás myslím, abyste už byli všichni v pořádku a nepříjemnosti po autonehodě vás netrápily.  
Maky - kluk ? To budeme mít stejné složení týmu což? Hlavně ať jste zdraví a těhu se vyvíjí v pohodě. Už jde bříško trochu poznat ? Naši caparti si cpali polštáře pod trika a chtěli vypadat jako maminka a nejvíc je bavilo se z rozběhu na polštářové břicho rozplácnout.
Ad byt a stěhování : největší zářijové dusno a vedro nám vyšlo na stěhování, při něm  švagrovi ze závěsného vozíku spadla naše největší , nejpěknější skřň z masivu (-10.000 ,– peněz neželím )  za jízdy samozřejmě,   naštěstí nikdo nejel za ním a tudíž se nikomu nic nestalo DÍKY BOHU - spousta kusů nábytku je někde rýpnutá a fakt chápu ty , co říkají že je lepší vyhořet než se stěhovat - ještě nemáme vyklizený sklep ..... 
Paní na byt přišla v úterý po vyklizení bytu a den před výměnou oken. Byla nadšená, nadšená , nadšená … Jen ta hypotéka ještě a snad vše OK i s bankami když k nám do EU míří krize Z USA.
Běžím pro děti do školky
AHOJ JaneK  

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 29.09.08 12:58

Holky, je mi dneska nějak blbě od žaludku, doufám, že to nebude nic hrozného a do zítřka mi bude dobře, ale musím se jít natáhnout, tak jen, že žiju.

Janku, ano, máme též střídačku :) Koukám,že na prodej bytu bude možná lepší ho nejdřív vyklidit, že :), ono to asi působí vzdušněji + si každý představí co by tam chtěl mít svého…

Chris i ostatní: BC křesťanky jsou specialita, jenže mě to nedá, abych nenapsala, když jsou tam církvi připisovány podle mého bludy. Ale musím říct, že se už podstatně uklidnila argumentace, což je pro mě potěšující. ono se to možná nezdá, ale kdyby si někdo přečetl první výměny názorů, huuuu. Každopádně se úplně bojím zeptat, co si holky myslí, že s námi katolíky bude…podle toho, co píší mám pocit, že už nás dávno odsoudily… :(, no ale já to nepíšu pro přesvědčené, ale hlavně pro lidi co to čtou. Možná je to zbytečné, ale tak nějak mi to nedá, možná mi to pomáhá utřídit si myšlenky v hlavě, dokonce bych řekla, že mě to paradoxně víc připoutvává k mé církvi, najednou mi přijde, že chápu ten pojem „všeobecná - katolická“ a přes všechny výhrady, které samozřejmě mám, je pro mě stále více No 1. :) Já bych toho tu mohla napsat, vždycky se stašně rozhorlím :) Třeba jak jsme se teď „bavily“ o spiritualitě, „žhavosti víry“, včera sjem si večer nad tím meditovala a nemůžu se zbavit dojmu, že jsou holky protestatky takové strašně vnějškové, že jako víra musí být vidět, jinak to je k ničemu (viz jejich shromáždění/ jejich pohled na mši) a zároveň hrozně tvrdé, jako kdyby nezažily zranění ve víře, nepočítaly s krizemi, které mohou přijít… Pořád to nemohu pochopit, pořád mě to trochu děsí, pořád si říkám, že musí být chyba na mém přijímači…

Demi, Baru: Ať jste brzy zdraví!

Gerberko: Občas mám taky pocit, že jsme to my, kdo stále ustupuje v ordinných konstalacích, no, ale vadí mi to spíš ve vlnách/nárazově…
Už musím fakt končit. Mějte se. M+3

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 29.09.08 15:36

Holky, tak teď jsem se úplně vyděsila!!!
Michal je s dětmi venku a já musím něco nutně zaplatit, tak jsem ještě kukla k vám a nechápu, jak se k mému příspěvku připojila ta fotka!!!
Mám ji tedy v počítači, ale posílat sjem ji nechtěla, to se mi ještě nestalo. No, tak se tu tak nechtěně sebeprezentuju… Doufám, že to nebude vadit Michalovi :-/ Jinak tedy, abyste byli v obraze, to jsme tak blbnuli se samospouští o víkendu, jaks e děti probudily…

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 29.09.08 20:24

Ahoj holky, tak máme za sebou setkání s tím chlapíke co do nás naboural.Po setkání s ním mám pocit viny.Bylo to děsné, proběhlo to vklidu, ale on si myslel, že z toho nic nebude.Chris díky ještě že jsem díky tobě byla připravena aspon v něčem.Brnkal mi na city, že se v sobotu oženil, že má 8 měsiční dítě a že je věřící.Jsem z toho úplně špatná.
Tak prý naše požadavky zváží a ozve se, ale moc si od toho neslibuju.
V sobotu mi bylo celkem fajn, asi po těch obstřicích, ale dneska jsem zase KO, manželovi je dneska taky hůř, ve čtvrtek jdem zase na kontrolu, zítra odběry.Mám pocit, že jsem stále u doktora.  

Maky ta fotka je super, Bětuška je jak andílek, všechno nejlepší Míšovi k svátku.  

Janku já mám stěhování mamky z července ještě v živé paměti, fuj fuj, držíme palce.  

Papap všem Barča +3  

 
harpyje
Extra třída :D 10393 příspěvků 29.09.08 22:13

ahoj holky!!
vemu to odzadu - fíha lamvinku , tak ten pán se snad zbláznil. jak že si myslel že z toho nic nebude?, vzdyt vas mohl všechny zabít a sebe aky . že má malinké dítě a že se oženil ? co to co má dělat s jeho jízdou???? no dobre, že ti chris pomohla se připravit jestli todobre chápu.

maky . tak to je dobře že tu fotku máš v počítači . i když jsi nám ji chtěla upřít . je uplne kouzelná . uplne mi vehnala usmev do tváře, moc vám to sluší!

Demi -ach jo. už by to u vás chtělo trochu klidu, myslím na vás, musí to být náročné. jak je ted? už se uzdravujete?

Rafusko , moc vám to o dovolené slušelo- vypadáte odpočatě.

vzpomínala jsem v posledních týdnech na Majčus, jak se jí asi daří… že by jí konečně vyslo nejake bydlení a byla bez webu??

aaa - moc se omlouvám. mám vygumováno.

u nás je ted hezky - máme  nějaké starosti - v přátelstvu je hodně vážná nemoc, ale náš Ondřejek ji naštěstí nevnímá a je v takovém štastném pulročním věku :-)

na BC též chodím - v posledních několika dnech musím říci, že diskuze byla docela hezká, neútočná a hodně jsem se z ní dozvěděla - ono je to těžké , hodně lidí si dělá závěry o katolické církvi asi podle toho co jim vyprávěla nějaká babiča a nebo co slyseli za komunistů ve škole, a neumějí odlišit co můlže být pravda a co je naprotá hloupost - ano nás to rozčiluje, ale ostatní na tom nemají zas tak velkou vinu, ona dlouhodobá masáž lžemi (lžimi -hehe, jak se to skloňuje?) je zrádná
zdraví
 h.

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 30.09.08 08:57

Harpyje, no asi se prostě měla odeslat :))), ještě, že je  v malém formátování (zmenšovala jsem ji pro mamku :), jinka by bylo vidět, jak pod spacím trikem (spali jsme s dětmi, unavení rodičové :) )nemám podprdu a jak se mi rozmazaly oči, které Jsem si výjimečně namalovala na nedělní mši :). Mimochodem stíháte se namalovat? Tedy myslím jen namazat ráno krémem, udělat čmrk čmrk pod očima a řasy? To je tedy vrchol mého „malířského“ umění a třebaže to vypadá banálně, já to skoro vůbec nestíhám, buuuu, pak su jak vyblitá :). Jinak je mi už lépěji, hurááá, Bohu díky! Makréta

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 30.09.08 17:23

Ahoj Holky!
Udělala jsem si na vás chvilku času. Pořád něco dělám, momentálně mě čeká šití různých věcí na stoji. Také už netrpělivě čekám na manžela, včera jsme zjistli, že pejsek má blechy, tak ho musíme společně s kočičkou nastříkat.  Zase budou oba uražení, :-))
Maky, Ta fotky je nádherná. Jste nádherná rodina, přeju vám, aby to bylo i v pěti …
Lamvínku, mrzí mě, že zlepšení je jen chvilkové, moc přeju trvalé. A ten viník nehody mě fakt vytočil!! Vám ublížil a protože je po svatbě a má malé dítě, tak to je v pořádku?!? Asi je vám to proti srsti, ale budete na něho muset být tvrdí. Přeju brzké a trvalé zlepšení zdravotného stavu.
Požehnaný den
Rafuska

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 30.09.08 20:56

Ahoj
Maky - nevím co řešíš, moc vám to všem sluší. Bětulka se krásně chechce .-)))))))))  tak správně rošťácky. A to ostatní bychom myslím vůbec neregistrovaly . Jo já už pomalu nevím co jsou šminky - snad od začátku rodičovství , strašně se zapomínám a třu si oči když jsem unavená, taky su dost naměkko a brečím a sebelepší řasenka na citlivé očka jde do nich a zoufale svědí , pálí ...... :-(  Nevím jak si na to zvyknu až budu chodit do práce.
Rafuško vám to s manžou taky moc sluší - ještě jsem nekomentovala. :-)
Harpyje- Ondrášek už má půl roku ?  Toto letí :)))    Šup sem s fotečkou. Ještě kojíte ?
Chris - Pavlík už je taky určitě velikánek 3 měsíce jsi psala ?  
Demi - moc na vás myslím, ještě stonáte ?
Majči co u tebe a Vítka ? nějjak se vytratily info od vás.
Lamvínku- držím palce a věřím, že i to vypořádání s viníkem po nehodě dobře skončí. Posílám modlitbu.
Holky zítra      dopoledne jedu na „2. lekci“ kurzu z ostravského centra pro rodinu Rodičovství neznamená sociální vyloučení www.prorodiny.cz   je to 6 lekcí od 8 do 12 hodin s hlídáním dětí vše na půdě nového pastoračního centra při kostele  v Ově-Zábřehu :-))) Minule jsme si ocenili domácí práce - kolem 1000,– Kč na den,    zajímavé že ?       odpoledne na 15h směr Místek realitka PODPIS SMLOUVY O SMLOUVĚ BUDOCÍ K PRODEJI BYTU
Bohu díky
AHOJ JaneK  

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 30.09.08 21:03

Ahoj holky, nestíhám, ale nedá mi to:)   Maky, fotka je opravdu úžasná, to udělal počítač moc chytrou chybu, že nám ji sem dal. Dětičky jsou úplně kouzelné a dohromady vám to hrozně sluší!
Jinak já jsem zvyklá se malovat, když si člověk zvykne, tak už mu přijde zvláštní chodit bez toho, ale v poslední době to dost flákám a někdy omezuju na rtěnku, což jsem tedy za svobodna a bezdětna nedělala:) Kromě toho se pak zapomenu a H. má na tváři barvičku:) No ale těchto starostí budu asi ušetřena, protože kufřík s proprietama je její oblíbená hračka a devastuje mi to pěkně:)   Barčo, to je teda opravdu otřesná manipulace, když on vás svojí chybou takto zranil a ty z toho máš mít pocit viny!!! Ty máš taky malé děti, vy jste zranění, nemůžete dělat spoustu běžných věcí, a on se bude vymlouvat na rodinu! To jako kdyby byl svobodný, tak vám škodu nahradí a když má rodinu, tak ne??? To je pěkný ptáček…  

K diskusi na BC tady už všechno zaznělo, jsem ráda, že tam Maky a Harpyje píšou, je fakt, že je to nejen pro věřící, ale i pro nevěřící a hledající a tedy se přiznám, že kdybych tam zavítala jakoukoliv vírou netčená, tak asi uteču… A moc obdivuju, jak tam pěkně argumentujete holky.
Tak a končím s romány, všem přeju, ať se nemoce vyhýbají (u nás zatím jen H. trochu kašlala, ale už to je OK) a všechny zdravím!
Chris + 2    

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 30.09.08 21:10

Janku, tak ať to dobře dopadne! A o tom kursu bys mohla napsat víc, až budeš mít chvilku.
Jo a je to tak, Pavlíček má ve středu tři měsíce. Se mi tomu nechce ani věřit.

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 30.09.08 23:19

Ahoj,  

já jen v rychlosti všechny pozdravím a sděluji, ze jsme stále ve stavu nemocném - manžel angína, Honzík viroza s kašlem a rýmou, Daneček stále ATB a do poloviny listopadu, jen já se ještě nenakazila… No snad mi to vydrží - maminky musí zůstat fit, aby mohly pečovat o zbytek rodiny, co si budeme povídat. Jistě to znáte.   Maky: fotka super hyper! Ještě pár takových počítačových „omylů“, abychom se mohly my ostatní pokochat :-). A pokud jde o KM na BC, tak nemám co dodat, snad jen mě trochu udivuje tvůj zápal a odhodlání tam diskutovat… Podle mého názoru je to tak marné… A také si myslím, že tam asi nezapůsobí, když někomu doporučíš katolickou literaturu nebo web, neměj iluze, že by si to některá z diskutujících Křesťanských mamin (nebo i otců :-)) ) utíkala přečíst.   JaneK: skvělá zpráva s bytem!!! Konečně. Skoro už bylo za 5 minut 12, ne? A hypoteční krize asi ještě přitvrdí, takže skoro se mi chce říct Zázrak!
O tom projektu v našem Pastoračním centru jsem slyšela… Také řeším už teď, co mě čeká a nemine za 2 roky (vlastně už za rok a 11 měsíců :-(( ), ale mám velikou podporu u manžela, a doufám, že Pán mě v tom také nenechá. Už teď se za to taky modlím.   Gerberko: co u vás? Nejste taky nemocní?   Christy: držte se, a Pavlíček už je tedy chlap, žádné novorozeňátko :-). Honem nějakou fotku by to chtělo, ať můžeme srovnávat. Taky bych ráda viděla Helenku, jak povyrostla.   Lamvinku: a jak bojujete vy? Terezka ve škole, Anetka po nehodě, Kamil s těmi problémy a ty s bolestmi… Už se to všechno trochu srovnalo? Asi moc ne, že? Myslím na vás, tak dej o sobě vědět. Posílám tobě a holčičkám pohlazení, a Kamila zdravím!  

Zatím všem požehnaný večer a zítřejší den přeje
 Demi.

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 01.10.08 23:16

Ahoj
tak dnes se podpis smlouvy nekonal :-((((((((((((((((((((((((((((((
Nepsala jsem podrobnosti - tak paní momentálně začala praco¨vat - předtím byla na pracáku tak nedošáhne na hypoteční úvěr - blbá bonita. Má bráchu - ten vezme úvěr + partner bude ručit   - ti chlapi budou figurovat na smlouvě.
Dnes přišli chlapi (bez paní - je ve zkušební době a nemohla se na 15h uvolnit) , ale o tom v jakém stadiu je vyřizování úvěru vůbec nebyli info ani nevěděli kdo to v Komerčce vyřizuje ( prý se jim z banky měla ozvat dnes a neozvala se ). Makléřka jim pohrozila,že pokud úvěr neřeší s jejich hypotečním makléřem , mají rezervaci a prodlužují - můžou přijít o rezervační částku - v náš prospěch+realit­ka. No mají lhůtu , tak se do 2 dnů ukáže.  No těžcí chaotici - jen na okraj jsou mladší než my.
Do toho jsme  v městě potkali ty zájemce se 7 dětmi a z jejich strany by zájem stále byl,  hypotéku si přejednali - zastaví současný i budoucí kupovaný byt , aby nemuseli dokládat příjem. Se 7 dětma a doložením příjmů by na něj asi nedosáhli.
Tož po dnešním shonu, stresu, žádný pokrok - :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((   nálada pod psa. Samé zvraty , modlím se aby to dobře dopadlo.
Myslete prosím na nás.
Dík JaneK

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 01.10.08 23:50

jedna fotka z mobilu jak rosteme

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 02.10.08 00:26

A doprčic!!!! To je pitomá smůla… Ale snad ještě není nic ztraceno, věřím, že po těch 2 dnech se všechno vysvětlí a dobře to dopadne.
A co vlastně ti s těmi 7 dětmi? Píšeš, že si předjednali hypotéku a zájem mají… Tak kde je problém?  

Já myslím, že se teď s celou tou světovou finanční krizí dost zamíchaly karty v hypotékách. Naše banky začaly být o dost přísnější a úvěry asi jen tak někomu neposkytnou. Kéž by se to v dohledné době stabilizovalo!!! (Přeju si i s ohledem na naše budoucí realitní plány…)  

Myslím na vás a modlím se!
Demi.

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 02.10.08 00:28

No jo, rostete! A děti jako by mamince z oka vypadly… Šikulky!  

Demi.

 
Janek
Kecalka 268 příspěvků 02.10.08 00:37

Demi dík za modlitbu.
Problém je s výpovědní lhůtou 1 měsíc realitce neb máme exkluzivní smlouvu. Možná se s ní , ale bude dát domluvit, už na začátku září jsem makléřce volala, že chceme vypovědět smlouvu, ale dovedla tyhle zájemce .....
uvidíme
 JaneK

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 02.10.08 12:59

No, Janku :(, ale ono to dopadne, uvidíš… Ale úplně tě chápu, jak jsi zklamaná, já taky špatně snáším situace, které nemůžu moc ovlivnit a vám už se to taky táhne tak dlouho… Vydrž!

Demi, já si iluze nedělám, ale prostě mi to nedá, asi bych se měla radši připravovat ke zpovědi, už sjem nebyla tak dlouho… a na přijímání tudíž též ne a doma už to začíná podle toho vypadat :-/.

Holky, proč se tu nezobrazují komentáře pod tím příspěvkovým oknem, grrr, já si nic nepamatuju!!!

Snad jen, že u Barušky mi ten přístup toho chlapa taky přijde děsně nefér, holt některým lidem není blbé nic. Těžké je být tvrdý, ale musíte, to není věc křesťanského milosrdentví, i spravedlnost muisí být, tak ať se moc nenervuješ.

Jo a posílám fotku „břicha“, dneska jsem se poprvé vyfotila a musím dohledat, jak sejm vypadala při předchozích těhu, protože teď nic moc (tedy ne že bych chtěla mít obrbřicho). Asi že sjem si koupila v CA nové těhudžíny za 1200,–, tak abych je moc neopotřebovala, pořád mám svoje normální, akorát tedy ty volnější…
Mějte se! M+2+jeden 22+5tt

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 02.10.08 17:44

Ahoj holky!
Tak to konečně klaplo a budeme mít na víkend synovce Tomáška. Je mu šest a už u nás přes noc byl. Já se už šíleně moc těším, nejrači bych, aby už byl zítřek. :-))
Janku, Moc jsem doufala, že to tentokrát  prodejem klapne. Snad to nějak stihnou. Moc bych ti zase přála klid.Děti vypadají moc spokojeně.
Maky, bříško máš hezké. Ať se v něm chlapečkovi daří a líbí…
Požehnyný den
Rafuska

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 02.10.08 20:02

Ahoj holky,
Tak Maky bříško je krásné a neboj určitě brzy vyroste na obr bříško.Jak to zvládáš s Bětuškou a Míšou?  

Chris toto letí, pošli fotečku Pavlíčka s Helenkou.Jak zvládáte všechno?  

Janku držíme moc palce a posíláme modlitbičku at už Vám to vyjde.Děti fakt rostou, Vašíček je kus chlapíka.  

Demi přejem brzké uzdravení a ty vydrž.Pohlad za nás kluky a pozdravuj tatínka od našeho tatínka.  

Jinak u nás nic moc nového, spíš čím dál depresivnějí.Včera jsem byla s Terezkou na gastro poradně, kvůli těm jejím bolestem bříška, tam se jim to nelíbí a Terezka musí k hospitalizaci na vyšetření, tak zase špitál, chjo my se ho snad nezbavíme. :-((( .Dnesky jsem měla kontrlou s krkem, dostala jsem další tři obstřiky a límec další dva týdny, ale už ho můžu po chvilkách sundávat.Manžel s páteří, ještě 14 dní klidový režim pak kontrola, tak snad se to ustálí samo.Holky jsou v pořádku, Anetka autem ještě nejela tak nevím jak je to vní.
Papa Barča    

 
harpyje
Extra třída :D 10393 příspěvků 05.10.08 22:32

ahoj holky, přelstila jsem svoji vrozenou lenost a dala na web nějaké fotky- prosím odkaz si najděte pod mým nickem na této stránce

https://www.emimino.cz/modules.php?…

budu asi ten odkaz měnit, a tady to nelze upravovat, tam jo :-)
 har.

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 06.10.08 09:39

Ahoj,  

zdravím všechny po naší nekonečné sérii nemocí… Už to vypadá, že jsme se ze všech angín, viroz a laryngitíd díky Bohu vyhrabali, tak konečně můžeme zase normálně fungovat. Honzík je opět ve školce a opět s pláčem - mno celkem jsem s tím počítala.  

Dnes je na idnes.cz článek o interrupcích, jak probíhají, co se přitom děje, kolik stojí, apod. Holky, ani jsem neměla odvahu si to přečíst, je mi z toho fuj.   JaneK: tak jak to nakonec dopadlo s bytem? Skoro se bojím zeptat…   Lamvinku: dneska ti zavolám, myslím na vás a je mi líto Terezky.   Harpyje: krásné fotky a určitě to byly krásné křtiny, což? A Ondrášek jako by ti z oka vypadl! Prosím tě, kolik už má měsíců?   Gerberko: tak jakpak u vás v Brně? Jste fit? A jak si zvykl Jindříšek ve škole v novém kolektivu?   Maky: tedy podle fotky je bříško skoro takové, jako jsem měla s Danečkem ve 3 měsíci… :-)) Je fakt, že Daník bylo kapánek přerostlé miminko, v porodnici v tu dobu asi největší a nejtěžší… Taky to na bříšku bylo hodně brzy vidět, že nenosím žádného drobečka. Ale nejpodstatnější je, že je u vás všechno v pořádku. Kdy ž máš vlastně termín?  

Jinak ostravačky, vzhledem k tomu, jak je u nás neustále nemocno, a navíc jsme se přesunuli do chladného období roku, moc to na srazím k Pastoračním centru nevidím. Přeci jen si netroufám odhadovat, jak je to v té místnosti s teplotou, protože v létě je to o něčem jiném. Dnes písnu otci Víťovi, aby alespoň věděl, že jsme odtamtud neutekly, protože by se nám tam nelíbilo.  

Tak zatím všem požehnaný týden a nemocným brzké uzdravení s pomocí Boží!  

Demi.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »