Bojím se, že nenajdu správného partnera na založení rodiny

2.6.15 21:33

Bojim se, že nenajdu správného partnera na založení rodiny

Ahoj holky, chodím si sem často počíst a dneska jsem sebrala odvahu napsat, co trápí mě. V kostce o co jde- je mi 29 let, jsem něco přes rok rozvedená (manžel mi po svatbě řekl, že si to najednou rozmyslel a nechce děti). Já přitom po miminku toužím už 2 roky :,( Tak jsem se potloukala po seznamkách až natrefila na nynějšího přítele. Rodinu chce, má dobrou práci, ale upřímně – rozhodně se nevznáším na nějakém obláčku zamilovanosti, to ani náhodou, což si myslím, že po 5ti měsících by tak nějak být mělo. Neumíme se společně zasmát, já jsem velký optimista a ráda dělám srandu, on je spíš takový morous, moc toho nenamluví. Máme i trochu jiný pohled trávení volného času. Ale rodinu vidíme oba stejně. Navíc jsem byla v 18ti letech na konizaci děložního čípku, takže i z tohoto důvodu nechci se založením rodiny otálet. Navíc bydlím v Praze a přijde mi, že tady žádný chlap kolem 30ti po dítěti netouží, každý má miliardu koníčků a zájmů a budují kariéru a nějaká rodina tady žádného chlapa moc nezajímá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
2.6.15 21:35

@Breberka123 a co chceš slyšet? že si teď, mermomocí z rozumu, pořídíš dítko a pak na to budeš sama? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 21:41

Spíš se ptám, jestli takový vztah může fungovat, nebo jestli mám hledat dál a doufat, že třeba za 2 za 3 roky nebude pozdě (myšleno kvůli té operaci, kterou jsem podstoupila)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.6.15 21:45
@Breberka123 píše:
Spíš se ptám, jestli takový vztah může fungovat, nebo jestli mám hledat dál a doufat, že třeba za 2 za 3 roky nebude pozdě (myšleno kvůli té operaci, kterou jsem podstoupila)

mi dr taky kdysi řekl, že už děti mít nebudu a mam je. Osobně? Vykašlala bych se na vztah, když mu 100 % nevěřim, proč žít v kompromisu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
2.6.15 21:47
@Breberka123 píše:

Ne, podle mě nemůže, dřív nebo později by to bouchlo a byla bys na dítě sama. Čtu to tady v diskuzích dnes a denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
2.6.15 21:48

Neztrácej čas a energii v nefunkčním vztahu. Co se týče 11 let staré operace.. rok dva navíc už by neměly být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
2.6.15 21:50

.

Příspěvek upraven 18.08.15 v 20:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 21:50

Ne, nemyslim si. Ve vztahu chybi chemie a nehlede, az deti malinko odrostou, tak nebudete ani spolu travit volny cas, protoze jste kazdy jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 21:52

Tak ptala jsem se na tu operaci samozřejmě i gynekologa a prý to na to nemá vliv, ale raději bych to slyšela i z vícero zdrojů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
2.6.15 21:53

Když budeš 2 až 3 roky hledat, asi budeš mít celou dobu strach, že bude pozdě. A když má člověk strach, tak se věci nedaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
2.6.15 21:57

@Breberka123 tak snad víš sama, jestli s ním chceš být nebo ne??? Ale být s ním, jen proto, abys měla dítě je docela sobecké… Pokud si myslíš, že to není ten pravý - hledej dál! Jsi ještě mladá!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 21:59

Hradnipani Chemie u nás asi jako jediná funguje, přitahuje mne, to ano. Ale právě si ríkám, co bysme spolu dělali až by děti odrostly. Asi bych si musela pořídit psa :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 22:01

@Calathea Souznění necítím…A neshodneme se moc ani na financích vlastně…Jistá si zkrátka nejsem. Člověk má asi vysněný nějaký model šťastně vypadající rodiny z plakátu ale holt život tomu chce někdy jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
2.6.15 22:01

Jako konizace není žádná vážná operce, abys jí vůbec brala v potaz kvůli otěhotnění. Jako konizaci vypusť z hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
2.6.15 22:02

@Breberka123 tvůj současný partner na mne nepůsobí nijak špatně… Jestli je rodinný typ, proč ne. Lepší než se s ním před otěhotněním smát a po narození miminka jen o samotě brečet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama