Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
@Lizzi tak zanet v prsu mi snad nehrozi, ale v krku me to drazdi cim dal tim vic. Takovy suchy, ale ani napit nepomuze. Vetsinou jsem zvykla na opacny problem, ze jsem zahlenena, ale tohle je takove drazdive, suche. S tim zkusenost nemam. Unavena jsem take, tak nevim, kde jsem vzala tu energii cvicit. Ale dneska mne to fakt bavilo a mela jsem z toho dobry pocit, i kdyz tedy ty ruce moje nic nevydrzi
Ty budu muset asi trochu zacit posilovat. Ja s nima nedokazu machat ani s prazdnyma nad hlavou, natozpak s cinkama v predpazeni ![]()
Hlásím splněn friday workout
Musela jsem vycvičit řízek k obědu
![]()
@Lizzi Pořádně si odpočiň, snad se Ti to moc nerozjede. Nemám zkušenosti, ale z příběhů tady vím, že to může dost potrápit.
@trpaslinka Takhle mi to moje nachlazení začínalo taky, hrozně sucho v krku, pořád jsem přemýšlela, jak to zvlhčit, ale nic nezabíralo. Snad to přejde.
U cvičení si taky říkám, že mi dělají problém 1,5kg těžké činky, když prcek má podstatně víc, tahám ho věčně a nepřijde mi to ![]()
No, ja si k veceri dala kureci tikka s ryzi a myslela jsem, jak nejim zdrave. Kdyz jsem to pak naskenovala a dala do aplikace, tak jsem mela k veceri 500 kcal
Takze co jsem si nacvicila extra, tak jsem vecer prozrala k veceri ![]()
Holky, dneska necvicim.. nevim, co se o mne pokousi, ale uz mne to skoro ma. Ustlala jsem si v obyvaku a jen se valim. Neni mi nejak tezko, i kdyz ten krk mne malicko zlobi, ale jsem tak strasne moc unavena.
@trpaslinka to může být nějaká chřipka, to je člověk vždycky úplně mrtvej. Odpočívej, ať jsi brzo fit! ![]()
u mě se zánět nekoná, v noci se synáček kojil snad pohodině, tak to vykojil a já si dnska dala 40 minut
cvičím ty tři cvičení na pas a střed těla (kroucení prdelkou) a jak už to trochu znám, tak už u toho i začínám správně dýchat ![]()
@Lizzi myslis to booty shaking 1 a 2? to jsem si dala prave predevcirem mimo jine. Jinak ja rano jeste v obyvaku trochu pospala a pak mi bylo lip. Ale na cviceni se stejne moc necitim. Ale alespon jsem konecne uklidila v hornim patre. Hlavne cistila koberec. Syn to rano zase nestihl na zachod. Jeste bych to nenazyvala prujmem, ale ridke to bylo dost, takze pres celou chodbu po koberci. Takze jsem s tim musela neco udelat. Rano vycistila z nejhorsiho a odpoledne vysala, zkusila skrob, vysavacem bez hadice zaklepala do koberce (primitivni nahrada za rucni kartacovani) a po 2 hodinach opet vysala. No, je pravda, ze uz nepoznam, kde rano bylo nadelano. Uvidim, jak to bude fungovat v lete, az tam bude poradne svetlo, ale zatim se zda, ze pro mne skrob jako prvni pomoc na osvezeni koberce funguje. Takze takto asi udelam jeste alespon schody i obyvak. Jinak kluk marodi. Mel teplotu, stezuje si na bolest hlavy, ale paracetamol nechce. Odpoledne se on vyspal z toho nejhorsiho, ale krome brumika nechce nic jist a krome vody nic pit. Dokonce ani jeho oblibene mleko.
@trpaslinka jojo booty shaking, pak „swirl girl“ a „get your sexy back“.
ty nemoce jsou potvory, hlavně děti když jsou vyřízený, tak je to náročný. A když do toho ještě maminka marodí, tak to je očistec! Držte se!
@Lizzi hele, podobne cviceni jsem delala vcera
booty 1 i 2, swirl girl a nechci kecat, ale myslim, ze i ty sexy back ![]()
@trpaslinka Ahoj, tak jak je? U nás se taky rozjíždí nějaká nemoc, kluci oba soplí, mladší má i teploty a dneska v noci byl schopnej spát jen na mě, takže celou noc jsem ho měla na hrudi a spala jsem tak nějak v pololeže… No na nic ![]()
@Lizzi Denis mel zase rano teploty, mozna i horecky podle doteku. Teplomer mi nefunguje. Ale dostal paracetamol a uz je v pohode. Zato me je trochu hur. Dneska jsem si misto cviceni dala pres hodinu spanku po obede
Nejak jsem tu vytuhla, deti byly nejak vzorne, na to ze se jinak po cely den perou. Tedy nevim, jak dlouho jsem spala, ale probralo mne, kdyz po mne obe deti lezly, kazdy s jedne strany a Denis pry „mami, wake up“ (mami vstavej). Jinak Denis v noci mel nejake nocni mury.. Kdyz mel horecku (urcite to byla horecka, byl uplne varici), tak volal ze spani „no no no no“. Rano jsem z nej dostala, ze se mu zdalo o padu ze schodu. No, jeste stesti, ze mu ten paracetamol ucinkuje. Jeho nejvetsi kamarad je take nemocnej a jeho maminka musela k nemu volat doktora, protoze tomu teploty dolu nesly.
@trpaslinka to je mi líto, že máš dítko nemocné, ale dobře, že jsi se mohla přes den trochu prospat
na našeho staršího paracetamol neúčinkuje, jen ibuprofen. dejte se brzy do kupy ![]()
@Lizzi tak nekdy take paracetamol nezabira. Ale tentokrat zabral a to jak vcera v noci, tak dneska dopoledne. Takze kluk byl uplne v pohode. Zato ja bych lezela porad, kdybych mohla.
Ahoj holky ![]()
jak se daří? @trpaslinka jak Ti je? co děti?
@ElisC cvičíš?
chtěla jsem se zeptat, Tvé jméno je Eliška? jestli ano, tak jsme jmenovkyně ![]()
Já včera dala jen slabou půlhodinku posilování, musím najít nějaké účinné cviky na šikmé břišní svalstvo
Jinak naši kluci jsou už pár dní marodi, takže to cvičení je takové náročnější ![]()
@Lizzi Ahoj ![]()
Musím přiznat, že jsem se teď 3 dny flákala
Přes víkend jsme jezdili po návštěvách a včera když jsem začala cvičit, vzbudil se syn a pak už jsem se neukecala (kolem 9 )
Ale chodila jsem alespoň s kočárem.
Dneska jsem dala 40 min.
Zkoušela jsem nové cviky https://www.youtube.com/watch?…
Nemám vůbec sílu v rukách
![]()
Na břicho jsem dnes cvičila https://www.youtube.com/watch?…
Jsem z toho vždy úplně hotová.
Ne, nejmenuji se Eliška, jen se mi vždy líbilo jméno Elizabeth ![]()
Jmenuji se Helča (i když tohle jméno odjakživa nemám ráda
)
@trpaslinka Ahoj, přidávám se s dotazem, jak se vám vede?
@Lizzi Také jsi psala, že děti začínají marodit. Nebo se to uklidnilo?