Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
almondea.chci se zeptat nejsi z trávniku a nemáte chovnou stanici brazilských fil.
@jbul píše:
almondea.chci se zeptat nejsi z trávniku a nemáte chovnou stanici brazilských fil.
JJ to jsme my, máme ch. s. Bascoretta a chováme fily a bloodhoundy. ![]()
Tak co je s agilkou měly jsme jí mít před 6 lety. Jenže sociálka a soused si stěžoval že takového velkého psa nemáme mít. Jinak je mi líto pana vondry z naší ulice.Byl to hodný pán. Tak at se mu v nebíčku líbí.
Jé Aquila je v Čechách v Raspenavě u nějakého podnikatele, hlídá mu jeho sídlo a obr pozemek. Snad se má dobře. Jinak její maminka Azurka ještě žije, má 12 let a vypadá to s ní pořád dobře. ![]()
Já pana Vondru neznala, ale měl už skoro 90 let, fakt super věku se dožil. Prý to byl fajn člověk.
To jsem ráda že se má agilka dobře. máme jí na fotkách. dominiček z ní byl unešený. jen na hlas chrápala.
Holky nevíte o někom, kdy by byl schopný a ochotný občas vyzvednout malýho ze školky a postarat se o něj cca 1,5 - 2 hodiny. Nemám hlídání cca na 8 dní v měsíci sice mi slíbila pomoc rodina, ale potřebuji někoho v záloze, kdyby nemohli.
@Iduska píše:
Holky nevíte o někom, kdy by byl schopný a ochotný občas vyzvednout malýho ze školky a postarat se o něj cca 1,5 - 2 hodiny. Nemám hlídání cca na 8 dní v měsíci sice mi slíbila pomoc rodina, ale potřebuji někoho v záloze, kdyby nemohli.
Viděla jsem ted letáčky na hlídání dětí Bohunka, muzu ti sehnat kontakt…má tam psané hlídání dětí, doprovázení do a z kroužků, doprovod do a ze školy… Je to mýho chlapa teta. Dělala v klokánku, má na to i školy:)
@Efsheny Když tak mi prosím pošli do SZ telefon a nějaký kontakt jestli máš. Já doufám, že ji potřebovat nebudu, ale hlídat může jen mamka a 80-letá babička tak potřebuji nějaký záložní plán. Díky. ![]()
Dobrý den, ahoj. Hledáme s mou dcerkou (15 měsíců) kamarády a kamarádky z okolí. My jsme spíš od Otrokovic, ale není problém se kamkoliv přepravit. Právě je ve věku kdy společnost dětí nutně potřebuje a my tu v okolí máme jen čerstvá miminka..Kroměříž moc neznám
ale ráda poznám
Peppe, tak jak budeš mít cestu, dej vědět. Nebo i v otrokovicích, klidně se můžeme domluvit. Znám tam jednu holčinu, tak by jsme to mohly spojit. Má taky tak starý dítko. ![]()
Jestli tě napadá kdy a kde my se rády připojíme ![]()
@Farllin píše:
Peppe, tak jak budeš mít cestu, dej vědět. Nebo i v otrokovicích, klidně se můžeme domluvit. Znám tam jednu holčinu, tak by jsme to mohly spojit. Má taky tak starý dítko.
No, ani néééé. My se taky rádi podřídíme. Však jak budeš mít cestu do km. My jsme přímo z něj. Krom víkendů teda…
@Pep@e Tak nám je teprve půl roku, tak to by si moc nepohráli, ale co tak najít nějaké cvičení s tak starými dětmi, určitě by ses tam seznámila s nějakou maminkou
.Já chodí s klukem cvičit do Kenny.