Máma mi rozmazlila dítě. Co teď? Nechat, či nenechat řvát?

Napsat příspěvek
57
25.3.17 20:47

Prijde mi smutne nemit cas na vlastni dite, kdyz te zrovna potrebuje :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:50

Jsem na mobilu u jeho postýlky a hladím… Jinak bych sem nepsala. Od sedmi jsem neudělala nic. Vždy ho dám spát a pak se na to vrhnu.
Prcka miluju, ale jako sorry, ale denně tohle absolvovat? Trochu se mi z toho ježí chlupy. A je mi fakt putna, za jak velkou krkavčí matku mě budete považovat

• Citovat
  • Upravit
3497
25.3.17 20:51

Tak mu zkus precist pohádku, zpivat… tim odvedes pozornost jinam. A kdyz je cas spani, tak u toho usne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já Ti rozumím, také nestíhám.. ale přemýšlím, kdy jindy by měl mít jeden nárok na uspávání, když už ne ve 2 letech :oops: Tak si zaveďte nějaké jiné rituály. U nás funguje pohádka, přitulení, to už usíná menší a větší dá ještě pusu a dobrou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha

@voodoo Jsem si jistá, že mě nepotřebuje. Nikdy mě nepotřeboval. Je to jen jeho rozmar. To už na něj poznám. Není to takový ten smutný a provinilý pláč, ale řev vzteklouna

• Citovat
  • Upravit
19159
25.3.17 20:52
@Lenisha píše:
Jsem na mobilu u jeho postýlky a hladím… Jinak bych sem nepsala. Od sedmi jsem neudělala nic. Vždy ho dám spát a pak se na to vrhnu.
Prcka miluju, ale jako sorry, ale denně tohle absolvovat? Trochu se mi z toho ježí chlupy. A je mi fakt putna, za jak velkou krkavčí matku mě budete považovat

No, tak jsi se už dávno rozhodla, tak proč se tady vlastně ptáš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
@Lenisha píše:

Tak proč kvůli tomu zakládáš diskuzi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1898

Jezis, tak nastala ve 22 měsících změna. Zjistil, ze se s nim muze někdo pred spanim pomazlit, tak by to chtěl. To chápu. Myslim, ze většina maminek nejak podobne uspava deti. Nikdo netvrdí, ze to musí trvat hodinu-u babičky mohl byt neklidny z cizího prostředí, doma by stačilo mozna 10 minut. Nemáš na to cas? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:53

@Magdaleeena Taky máme rituály… Zamávat tatínkovi (který tu teď není), dát flašku, pusinku, přikrýt, podat plyšovou ovečku, popřát dobrou noc a je to. Vypadá že spí, půjdu se tajně přemístit do obýváku

• Citovat
  • Upravit
2595
25.3.17 20:53
@Lenisha píše:

Já tě teda naprosto chápu, ač svoje dítě miluju jak nic jinýho, tak jsem velice ráda, že ji stačí dát do postele, olíbat, strčit plyšáka pod křídlo a odejít, a to právě od malička. Kontaktu si vynahradíme až až přes den a že bych na ní pozorovala nějakej citovej deficit, tak to fakt ne…

Vyřvat bych teda asi nenechala, na to bych asi úplně neměla nervy, no doufala bych, že to přejde a vrátí se do starejch kolejí :nevim: Mně třeba ex doktorka poradila homeo Sedalia, je fakt, že po tom spala líp (když měla nespavý období :mrgreen: ) BTW není třeba po nějakým úraze, očkování, špatně vstřebatelnej zážkitek atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
25.3.17 20:55

@Adinal Já chtěla radu, né kritiku na to, jaká jsem máma. Na to jsem se neptala. :)

• Citovat
  • Upravit
49241
25.3.17 20:55
@Lenisha píše:

tak proč píšeš do diskuze - než prcka lámat a nechat vyřvat tak zkus vymyslet co by zabralo - noční světýlko, usínáček, změnit rituály..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
554
25.3.17 20:56

U syna se rituály před spaním střídaly. Když byl malé miminko tak položit do postýlky, pohladit a odejít, když byl kolem půlroku, tak jsem tam musela chvíli být dokud neklimbnul, pak kolem roku najednou ze dne na den zlom a jinde než u mě v manželské posteli neusnul. Tak tam byl další cca půlrok s námi. Od roku a půl najednou zase změna a spal sám v posteli ve svém pokojíku. Jen večer pohádka, pusa a odejít. Kolem dvou let, jsem tam u něho musela sedět než usnul… No chci tím říct, ta období se mění a to, že doteď něco nefungovalo, neznamená, že to tak bude navždy. Byla bych tam s ním dokud neusne, ale teda bych ho celou dobu nehladila. Myslím, že teď nemůže usnout, protože si tě hlídá jestli neodejdeš. Když pochopí, že tam jsi s ním a prchat nebudeš, tak bude usínat rychleji. Nevím jakou máš večer práci, ale pokud je to PC, nejde si to vzít k němu? Snad by to mohl zvládnout, že mamka je u něho, ale po tváři mu nejezdí, třeba jen ze začátku mít ruku položenou na jeho tvářičce, nebo ručce aby tě cítil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19159
@Lenisha píše:
@Magdaleeena Taky máme rituály… Zamávat tatínkovi (který tu teď není), dát flašku, pusinku, přikrýt, podat plyšovou ovečku, popřát dobrou noc a je to. Vypadá že spí, půjdu se tajně přemístit do obýváku

Váš, kolikrát si moje děti změnily usínací potřeby a časy? Ikskrát a pokud bych zarputile trvala na tom, že takhle to bylo a bude na věky věků, tak by mi z toho akorát hráblo.

OT, ale hladit skoro dvouleté dítě u usínání mi přijde mnohem zdravější, než ho nechat udumlávat se flaškou a nechat ho spát bez vyčištěných zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28876

To je přesně důvod, proč bych tak malé dítě nenechala spát mimo domov. Rozhodi si rituály a návyky a přinese si cavyky, které doma nemělo. Hodinu bych neuspavala, na to nemám čas. Babičce bych to nevycitala, udělala, co považovala v té chvíli za nejlepší, potřebovala utisit rozhozene dítě. Neměl tam spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama