Přehnaná láska od partnera mě začíná děsit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
31
11.6.13 14:50

@Drovers Jo tak jasně že nemůžu. Je fakt že by to takhle udělat mohla. Jen mám trochu pocit, že tahle diskuze začíná žít svým životem. Jekože o ní bez ní.

• Nahlásit
6253
11.6.13 15:05

Taky na AOT myslím, snad se ozve.Ty rady od psychiatričky se mi vůbec nelíbily. Marc snad zakladatelku zná dobře a pokud se najednou změní bude to hodně nápadný. Nezdá se mi, že by ji sledoval ve včech směrech a internet nechal bez povšimnutí. To je dost nepravděpodobné…Pokud by jí ho ale zakázal doma, z práce by se připojit mohla, ale zatím nic…

• Nahlásit
15081
11.6.13 16:14

Holky, taky je mi divný, že by jí Marc sledoval na každém kroku a zrovna net by vynechal. :think:. Pokud tu byla Aot online dnes v noci, proč by nenapsala??? Alespoň holky, jsem/nejsem o. k. Docela se bojím, zda tu nebyl Marc… Nic bych nedala za to, že má v jejím PC ten program, který najde historii, i když jí ona vymaže. Spíše by mě překvapilo, kdyby ten program neměl. To samé v jejím telefonu - podle není pro něj problém si zjistit, na jaká čísla volala a tím pádem by viděl, že několikrát Čechy…
Nějak se mi to nechce líbit :think:

• Nahlásit
Aot
149
11.6.13 16:14

Ahoj devcatka,

omlouvam se, ze pisu az ted. Vcera jsem zaucovala novou kolegynku, tak nebyla moznost se pripojit a vecer, kdyz jsem se dostala domu, tak uz ma Marc stepoval za zadkem. Nestihla jsem napsat, ale prihlasila jsem se, abyste vedely, ze ziju. :lol: Doma se zatim nic moc nedeje, Marc se ted chova normalne. Rozhodla jsem se prihlasit na jogu, jdeme spolu na obed, tak mu to oznamim, tak uvidim, co na to bude rikat. Jinak stale se koupu a uklizim, ale dneska „zapomenu“ vymenit rucniky. Musim je menit ob dnen, me to prijde zbytecne, bylo to jeho prani. No, uvidime, zda si vsimne. Budu tady mit zase novou kolegynku, tak se ozvu, az z domova. :hug:

• Nahlásit
24603
11.6.13 16:20

@Aot :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
No já věděla že máš jistě moc práce :lol:
No ručníky měnit ob den na jeho přání, hezky, :mrgreen:
su zvědavá ne jeho reakci až se zapomeneš :mrgreen:

• Nahlásit
sophinka1
11.6.13 16:22
  • Nahlásit
46867
11.6.13 16:23

@Aot :mavam: :mavam: :mavam:
cauuu, tak pak napis dojmy z yogy :palec:.

• Nahlásit
6588
11.6.13 16:53

@Aot Jóga se mi líbí :palec: (sama chodím), bude koukat jak puk 8o

• Nahlásit
10959
11.6.13 17:27

@Aot ahoj zlatíčko :* uf, to jsme si oddechli :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
699
11.6.13 17:36

Ahoj holky, sice nepíšu, ale poctivě čtu a držím palce :kytka: :kytka: Co se týče toho sledování příspěvků Aot Marcem, tak bych to asi tak nehrotila, pochybuji, že Marc mluví česky ;)

• Nahlásit
1780
11.6.13 17:48

@Aot
Jůů, to jsem ráda, že vidím příspěvek od Tebe! :kytka:

• Nahlásit
2854
11.6.13 18:08

@Aot :mavam: věděla jsem, že nebudeš ty změny provádět nijak zbrkle a razantně, jak se tady některé obávaly, myslím, že to máš v hlavě srovnané a držím palečky ať jde vše dobře :kytka:

• Nahlásit
3168
11.6.13 19:15

@Aot
to jsem ráda, že všechno ok. Uvidíš, jestli tě na jogu pustí a co řekne na ručníky. Dobrý plán :palec:

• Nahlásit
8911
11.6.13 19:17
@Nela_M píše:
Ahoj holky, sice nepíšu, ale poctivě čtu a držím palce :kytka: :kytka: Co se týče toho sledování příspěvků Aot Marcem, tak bych to asi tak nehrotila, pochybuji, že Marc mluví česky ;)

Cvičně jsem si zkusila hodit odkaz na tuto diskuzi do Google překladače (čeština-angličtina) a myslím, že by si docela početl. Ale jen za předpokladu, že by znal Aotin nick nebo že by zůstala přihlášená, otevřené okno atd. Těžko by to asi dohledal, kdyby nevěděl, co má hledat…

• Nahlásit
1504
11.6.13 19:32

@Wiolla tak ono by uplne stacilo mazat veskerou historii na E.miminu.ne vsechnu, to uz je podezrely 8)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat