Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
veru u tebe moc tvoje kámošky nechápu vždyt jsi vdaná, tak proč? a nebo je to prostě jenom závist, to se taky stává. Mě to zduvodnují tím že jsem moc mladá a že času je dost, ale já si myslím, že když to člověk opravdu chce tak do toho má jít. ![]()
@boiska píše:
veru u tebe moc tvoje kámošky nechápu vždyt jsi vdaná, tak proč? a nebo je to prostě jenom závist, to se taky stává. Mě to zduvodnují tím že jsem moc mladá a že času je dost, ale já si myslím, že když to člověk opravdu chce tak do toho má jít.
Jde o to,že ony vdané nejsou a je to pro mě zatím nepochopitelné, žijou jinak… A kolik ti je,jestli se můžu zeptat?
Bude mi 25 a přítel 27, bydlíme spolu skoro dva roky a oba jsme uspěšní v práci. ted už nám chybí jenom malý špunt.
@boiska píše:
Bude mi 25 a přítel 27, bydlíme spolu skoro dva roky a oba jsme uspěšní v práci. ted už nám chybí jenom malý špunt.
Myslím,že máš věk akorát mě je taky 25
a manželovi 31. Vykašly se na názory okolí, je to vaše věc a vy víte jak je to správně ![]()
jojo to jsme si taky s přítelem řekli, ale u něho je to jednodušší, protože je chlap, to já mám v okolíjenom samé těhu tak mě to trochu občas chytne. ale ted jsme se do toho trochu vice postili tak doufám že už to vyjde, protože už i přítel chodí a vzdychá jaké by to asi bylo a tak.
já vysadila v srpnu a snažíme se od listopadu…co si budeme říkat. Taky jsem měla vše pevně spočtený a naplánovaný, že už budu v létě rodit
(fakt vtipnej ten život)
@popina píše:
já vysadila v srpnu a snažíme se od listopadu…co si budeme říkat. Taky jsem měla vše pevně spočtený a naplánovaný, že už budu v létě rodit(fakt vtipnej ten život)
Nápodobně, některý věci se nedají naplánovat, nakonec budeme rády,když bude rodit někdy v roce 2013......
tyjo,mám dneska nějaké křeče v podbřišku.Podobné jako kdybych to měla dostat. Mám mít teda zítra OVU,tak to je možná ono, ikdyž jsem snad nikdy takové bolesti neměla. ![]()
No mně taky přijde, že jsou kolem samé těhule. Samozřejmě jim to přeju, ale když pak poslouchám jak vlastně ani nechtěli a zadařilo se .......A pak ty bolbé dotazy, jestli nechceme druhé (mám doma už 3letého syna). No jasně, že chceme, ale prostě to nejde, nejde, nejde.................fuj, ale ulevilo se mi ![]()
Kačko, tobě držím palce aby mrcha zitra a už dalších 9 měsíců nepřišla a i nám všem ostatním, aby hned začátek roku 2013 byl TEN NÁÁÁÁŠ ![]()
Popi a ty sis dělala ovulační testy nebo měříš bazální teplotu?
Možná ty bolesti u tebe znamenají velmi silnou ovulku. Každopádně bys to měla dnes i zítra s manželem pojistit ![]()
ovulacni testy jsem si delala asi 5 cyklu a vychazi mi cca porad stejne.ted uz na testy kaslu.akorat jsem se na to zbytecne upinala
kačí hlavně nestresuj, já stále čekám na mrchu tak se uvidí. drž se
![]()
A jak dlouho máš zpoždění? já s tím fakt tento měsíc nepočítám…a ani by mi to zrovna nevadilo ..nechtěla bych prosincové miminko ![]()
zatím jenom tři dny, ale to je u mě už dost přotože v normálu to mám přesné jako hodinky, ale taky s tím moc nepočítám, protože už se mi to takhle jednou stalo a nic z toho nebylo jenom mi musela dr. vyvolat mrchu, ale to jsem zase byla ve velkém stresu ze státnic
já bych chtěla jakékoli miminka ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat