Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Hmmmm tak „Cvičme v rytme“ už docvičila.
Teda myslela jsem, že vypadne Kristýna z těch dvou párů, co tam zůstaly. A zrovna dneska se mi Olga Šípková moc líbila. ![]()
Hnus, flus, dementi, zhovadilost. Jsem v soku!! To me fakt mrzi…
@MUFICE píše:
Tak možná Leichtová vypadneona je taková nemrštná
Volsova.. ale bohuzel.. ![]()
No tak Šípková evidentní vypadala proto, že ji lidi hlasy neposílaly, mysleli si, že je jasná, no není…mně teda sympatická není, ale tancovala krásně
Holt český národ nemá rád úspěšné lidi… ![]()
Sok to byl očividně pro vsechny.
@MUFICE píše:
Tak možná Leichtová vypadneona je taková nemrštná
Podle mě to dělá nejistota na podpatcích. Je to hodně vidět už jen při chůzi, jde úplně jinak, než když podpatky nemá (a bohužel tedy ne elegantněji, ale právě naopak). Ale je pravda, že působí asi dojmem nejlínějšího soutěžícího (ostatní působí, že do toho dávají mnohem víc chuti a energie).
A Šípková podle mě vypadla, protože si všichni mysleli, že ta má hlasů dost, tak pro ni nikdo nehlasoval. Jo a Ridi se tam ještě určitě udrží, to je to samé jako loni Pavlásek, Lucku Hunčárovou znají děti z Déčka a hlasy posílají jí a ne jejímu partnerovi.
Co Olga, ale mně je líto, že už nebude tančit ten její partner. Ten je jedlý… ![]()
@IvaB píše:
No jo, český divák je holt nevyzpytatelný
jsi mi připomněla tu hlášku Ebena na začátku, že mohli dát do páru Banka s Vízkem, taky tam padlo něco o nevyzpytatelném národu nebo něco takového
@medunka23 píše:
jsi mi připomněla tu hlášku Ebena na začátku, že mohli dát do páru Banka s Vízkem, taky tam padlo něco o nevyzpytatelném národu nebo něco takového
Ze by byli neporazitelny par. Narazka na Pavlaska a to, ze lidi se budou radsi bavit cizim nestestim, nez by aspon tohle vzali malicko vazne..
Se divim, ze me to jeste prekvapuje..
Jinak souhlas, Dedik mi bude chybet. Dalo se na nej koukat (i trochu dyl klidne
) a jehochoreografie byly krasne..
@bublinek píše:
Sama ne. Piškula teď super. Kostková si mohla nechat zvednout prsa.
S tou Kostkovou mě to napadlo taky. Moc jí to dneska jinak slušelo - šaty, účes, ale ten dekolt kazil celkový dojem. I můj chlap tady měl nějaké podobné poznámky.
@stáťáva píše: Šípková mě mrzí fandila jsem ji ale těším se až to shlédnu
Tak jsem smutná, že Olga Šípková vypadla
. Byla jednou z mých favoritek.
Dnes jsem poslala hlas lyžaři a kuchaři, protože byli na konci tabulky a chtěla jsem, aby pokračovali. Olga byla vysoko, vůbec mne nenapadlo, že by mohla vypadnout a že i ona potřebuje hlasy
. Škoda, že to hlasování nejde vrátit zpátky…