Nejlepší deníčky roku 2018: Které nás chytly za srdce?

O čem všichni mluví

Každý den vychází na eMiminu deníčky – vaše zápisky o vztazích, porodech a rodičovství. Letos přibyly i fejetony o životě a erotický příběh na pokračování. Který z deníčků se líbil vám?

* Děkujeme za skvělé deníčky a těšíme se na další v roce 2019. Zdroj foto: nehophoto / Shutterstock

Jak ulovit muže

Snažení o miminko s sebou přináší spoustu situací, kdy člověku není do smíchu. Rodina se pořád ptá, kamarádky nemožně radí… a vy je všechny chcete poslat do háje. Autorka karjak však tyto zkušenosti vtipně glosuje… a my držíme palce, aby rok 2019 byl plodný nejen v psaní.

Hříšná Angelika

Na eMiminu se poprvé objevil lechtivý deníčkový příběh, a to dokonce na pokračování. V této fiktivní story od anonymní autorky není nouze o peprné dialogy (a také překvapivou pointu). V každém deníčku najdete odkaz na další díly, takže příběh teď můžete přečíst i na jeden zátah. A a pak netrpělivě čekat na další kapitolu.

TianDe - kde je pravda?

Mezi deníčky zazářil nezvyklý formát. Uživatelka Theira popsala, co ji štve na kosmetice TiandDe a její text vzbudil pořádné reakce na eMiminu i na sociálních sítích. Deníček se stal tím nejčtěnějším za loňský rok – přečetlo si ho přes 69 tisíc lidí a číslo čtenářů stále stoupá.

Rodit budete nejdřív zítra

Nikdo jí nevěřil, že rodí… a pak to dostalo takové otáčky, že tatínek málem nedoběhl. LucyLiu nakonec shrnula svůj porod s nadhledem a vy se při čtení přistihnete, jak budoucí mamince pořádně fandíte. Těšíme se na případné pokračování!

Přidejte i vy svůj deníček na eMimino »

Každý deníček má na eMiminu tisíce čtenářů. Zdroj foto: Minnikova Mariia / ShutterstockKaždý deníček má na eMiminu tisíce čtenářů. Zdroj foto: Minnikova Mariia / Shutterstock

Když kouzelný telefon zazvoní

Do rodiny uživatelky Lucanka přišlo osvojené miminko. Jaké bylo jejich seznámení? A jaká je péče o „cizí“ dítě? Právem si tento příběh vysloužil nejvíce srdíček, tedy ocenění čtenářek na konci deníčku.

Dvě mámy

Lesbická maminka sepsala svůj příběh a jsme rádi, že se o tomto tématu mluví. V deníčku popisuje svůj život od puberty přes odmítnutí rodinou kvůli homosexualitě až po narození dcery. Anonymní autorce držíme palce i nadále!

Jak se chystám stát znovu matkou, ale i babičkou

Má osm dětí… a to poslední se narodilo podobně jako první vnouče. Florka22 sepsala deníček pár dní před porodem, a tak po odstupu vyhlížíme pokračování. Jak třeba probíhaly Vánoce v tak velké rodině?

Jak jsme se našli

Z nešťastného vztahu jí pomohlo internetové přátelství, které se nakonec proměnilo v lásku a manželství. Půvabná love story vzbudila řadu reakcí i proto, že muž Frozenheart je upoutaný na vozíku.

A to třetí bylo v plánu?

Jadala je trojnásobnou maminkou, která ve volných chvílích relaxuje psaním. Obratně, s humorem a pokorou sepisuje rodinné historky i úvahy o mateřství a životě… a tím je pro nás královnou deníčků.

Koho na eMiminu s oblibou čtete a na jaký deníček vzpomínáte rádi? Napište nám do komentářů.

Váš příspěvek
PenelopaW
Kecalka 490 příspěvků 4 inzeráty včera v 18:32

Ráda čtu deníčky čtivé, tématicky mně blízké, ideálně humorné a v nichž si autor/ka hraje se slovními obraty. A takových je tu hodně, takže stále narážím na nové a nové, za které alespoň touto cestou jejich tvůrcům děkuji! :kytka:
Napadlo mne, když dnes frčí knižní vydávání různých blogů a facebookových statusů, jestli redakce Emimina nezvažuje vydat z těch nej deníčků nějakou knížku, která by byla třeba i členěná dle témat pro ty, co o miminko teprve usilují, ty, co je čeká porod, anebo „otřískané“ matky, které si rády počtou, že v tom nejsou samy, stejně jako novopečené maminky, které se s kupou situací při výchově potomka setkávají poprvé :).

Příspěvek upraven 19.01.19 v 18:36

Theira
Povídálka 24 příspěvků 15.01.19 08:39

Přidávám se do fronty děkujících, mile mne toto vyhlášení potěšilo/přek­vapilo :)

Lucanka
Kecalka 125 příspěvků 12.01.19 21:32

@admin děkuji, potěšilo mě to :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 19:59

Za mě Jadala :-)
Jinak by mě zajímal deníček od jedné uživatelky,která udajně čeká 12té dítě…To by byl myslím deníček všech roku :lol:

LucyLiu
Povídálka 27 příspěvků 05.01.19 13:48

Jéé :srdce: . Moc děkuji. To vážně potěší. A pokud bych měla volit já, tak karjak vítězí na plné čáře :palec: .

Keshi
Závislačka 2852 příspěvků 05.01.19 12:43
:potlesk: :kytka:
karjak
Kecalka 329 příspěvků 05.01.19 11:12

Jééé, to mě potěšilo! Děkuji! Všechny deníčky jsou super. Emimino je taková virtuální kavárnička, kde se můžeme vykecat :) Dřív ženské draly peří, dnes blogují na Emiminu :) Těším se na další počteníčko…

Russet
Extra třída :D 13214 příspěvků 05.01.19 10:22

Kdybych měla vybrat pomyslnou deníčkovou vítězku, byla by to karjak.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11448 příspěvků 05.01.19 09:47

Děkujeme ještě jednou autorkám zmíněným ve článku - @karjak, @Jadala, @Frozenheart, @fiorka22, @Lucanka, @LucyLiu a @Theira a také dvěma anonymním. :kytka:

Jadala
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 05.01.19 01:56

Moc děkuji za krásnou pochvalu, vážím si jí. :srdce: Ráda si přečtu všechny deníčky, některé mě rozesmějí, u jiných uroním slzu, další mě přinutí přemýšlet…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 00:49

Jednoznacne Karjak. Nejlepsi denicky s humorem a nadhledem… :kytka: :srdce:

Vložit nový komentář