Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To jsem zase rozklikla tema
![]()
Nejdriv jsem precetla prispevek, zaklepala si na celo a az pak se podivala, kdo to psal.
Livinko, kdybys napsala, ze uz delsi dobu mate problemy a vyvrcholilo to necim, tak by se to dalo nejak zkouznout. Ale z Tveho prispevku kazdy pochopi to, ze si jednou zasel do hospody a tim padem je konec.
Dal se k tomu vyjadrovat nebudu, bo si jsem stejneho nazoru jako ostatni.
Ad. dokonaly chlap - tezko rict, co si pod tim predstavujes. Myslim, ze kazdy to ma nastavene jinak.
Moc hezky napsala Janine! ![]()
Pro mne je dokolane to, ze se necoura po hospodach a za zenskyma, nehraje automaty, nejsme fyzicky nebo psychicky tyrani. Ma nas rad, je skvely tata, muzu s nim muvit o cemkoli, je na nej spoleh. A ze jsme spolu zvladli, ikdyz s obtizemi, tu nejtezsi zitovni zkousku!!
A ze mu obcas nekde neco odpadne nebo nejaka cinnost dele trva, povazuji za drobnou vyrobni chybu ![]()
Holky, ne že tady uděláte k potěše livinky 100 stránek!
Mně přišlo, že to Baraf uzavřela hezky a doufala jsem, že to vydrží jako poslední příspěvek… Takhle na mě pořád bliká „očičko“…
![]()
kacerval píše:Angua píše:Ja nevim ja jsem ti to ani nak necetla ty dizkuze od ni a vim ze jsem jen prolitavala a pak jsem cetla tamto,tak sorac,priste budu vic cist nez neco napisukacerval píše:Já jsem myslela, že všichni pochopili, že to přiznání byl vtip
Mam v tom trosku zmatek,ja myslela ze livinka je ta holka co si pred par mesici z nas udelala prcu,prece se pak priznala naka holka![]()
Ne, to je v poho, jenom, že mám pocit, že to nějak nebylo pochopeno více lidmi… No ale čert ví, co je ve skutečnosti vůbec zač
Což paltí pro každého člověka na netu, kterého neznáme osobně ![]()
Wiolla píše:
Holky, ne že tady uděláte k potěše livinky 100 stránek!Mně přišlo, že to Baraf uzavřela hezky a doufala jsem, že to vydrží jako poslední příspěvek… Takhle na mě pořád bliká „očičko“…
![]()
Tobě blikají očička? Se máš… Mně teda už několikátý den skoro vůbec ![]()
livinka píše:Dnes po mesíci a pul se ptám, kde najít dokonnalého otce a skvělého přítele?
Jak dlouho to asi tak trvá?
Upřimně, myslela jsem že Já jsem ta nejujetější z Emimina a ono ne ![]()
lemaz píše:
Ale no tak, holky. Nechci se někoho zastávat. Ale to jste ještě nepochopily, že livinka je prostě jiná? Trvalo mi to celou tu první diskusi (dlouhou a ostrou), než mi to došlo.
Přemýšlí jinak, jedná jinak. Zřejmě k tomu má odvahu i možnosti.
Nechápu, proč jí hned častovat „Kravkou roku“, na to by tady bylo moře jiných adeptek.
Liv prostě nepřemýšlí jako drtivá většina z nás.
Jistě je příliš sebevědová, příliš sobecká a příliš panovačná.
A jestli se teď unáhlila? její chyba. Přišla o přítele, o barák, o úplnou rodinu. Ale je to její volba. Ona sama musí časem poznat, jestli šlápla vedle nebo ne.
A to se týče chlapečka, No, rozbitá rodina není to pravé ořechové, ale šáhněte si do duše, kolik z vás je rozvedených a mají střídavou péši?
Neodsuzujte jen proto, že se vám někdo zdá být dle vašich měřítek, mimo mísu.
Já s ní také nesouhlasím, řešila bych to jinak, ale proč hned urážet?
Souhlas.
Liv přečetla jsem znovu původní příspěvek. Nejsi hloupá žena, to ne. Dokážeš hezky vyjadřit podstatu věci. V tom případě Ti musí byt jasné že se vyjadřujěš provokativnim způsobem, píchaš do vosího hnízda a draždiš hada bosou nohou. Proč to děláš, co tim sleduješ?
Livinko mě překvapuje jediná věc.Mě si teda říkala že se nic mezi váma nestalo,jen jste se tak domluvili,ale to je jedno,ale co mě zaráží je že ty máš k dokonalosti hodně daleko a sama jí očekáváš?Promin ale zase nejsi žádná hvězda ![]()
Taky máš spoustu chyb a to nemluvim jen o vzhledu,ale nikdo není dokonalej a nikdo takovej ani neexistuje.
je ahoj kamco, dlouho jsem te nevidela
vzdyd se taky nic nestalo ![]()
celou dobu me tady za to osocujou (kdyz jsi si nevsimla) ![]()
jinak ja nikdy nenapsala ze jsem dokonala, ale dokonalost vyzaduji, chci a nesmirim se s tym ze ji nemam… kdybych byla spokojena s tym co mam tak sedim jeste dnes u matky na prdeli, jak svuj zivotny uspech budu povazovat svatbu kuli tomu ze jsem tehotna, a moje kariera skonci u detskych plenek, protoze manzel se prece ma a umi postarat..... ![]()
livinka píše:
ja tu dlouho nebyla, mela jsem spoustu prace behani a tak… mam novou praci novy byt.
ne nechodil do hospéody vuubec, byl jenom ten vecer ale muj chlap se opijet nebude…(kdyz vidim co za peklo dela alkohol v jinycho rodinach k sobe to tahat nedovolim)jo mozna mas pravdu, mozna ze jsem jeste mlada, a mozna jednou prijde nekdo kdo me dokaze skrotit
(mozna)
ale do ty doby si budu uzivat to co muzu a tak jak chci, proste jsem se rozhodla ze ten vztah nema smysl, premyslela jsem nad tym jestli jsem se unahlila, ale ne, asi ne…(to ukaze cas
)
začněte chodit do hospody na střídačku a bude to klapat ![]()
Já prostě nechápu tu logiku. Víš, že nejsi dokonalá, přesto dokonalost vyžaduješ. Proč? Protože na to máš nárok? Protože vedle dokonalého partnera se dokonalou staneš? Protože něco, co mě nenapadlo? Nebo to prostě žádnou logiku mít nemá?
![]()
livinka píše…jinak ja nikdy nenapsala ze jsem dokonala, ale dokonalost vyzaduji, chci a nesmirim se s tym ze ji nemam…
Co představuješ pod pojmem Dokonalost?
janine24 píše:Jani přece musíš chapat že za tim je něco vic.
Já prostě nechápu tu logiku. Víš, že nejsi dokonalá, přesto dokonalost vyžaduješ. Proč? Protože na to máš nárok? Protože vedle dokonalého partnera se dokonalou staneš? Protože něco, co mě nenapadlo? Nebo to prostě žádnou logiku mít nemá?![]()
lemaz píše:
No, tak pokud byl jen jednou, tak na tom nevidím nic špatného. A v Brně se chlastá daleko víc. Morava, s tím nepohneš. Taky mě naučila - né, že bych byla notor!!!Ot mimo - a kde si našla práci?
Lena F. píše:
Liv přečetla jsem znovu původní příspěvek. Nejsi hloupá žena, to ne. Dokážeš hezky vyjadřit podstatu věci. V tom případě Ti musí byt jasné že se vyjadřujěš provokativnim způsobem, píchaš do vosího hnízda a draždiš hada bosou nohou. Proč to děláš, co tim sleduješ?
Muzu ti odpovedet tvymi slovy? Nesnáž se to vymyslet ![]()