Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@zoeee203 No tak se mi tomu právě nechce moc věřit.. Ale počkám do středy.. Děkuji ![]()
@JuliF A měla si to v srpnu tejné jako já s MS?
a kdy si měla ovulku? ![]()
@wwwinky píše:
@Kajule21 nezoufej
vyjde to priste
ja jsem ted ve fazi cekani necekani ms
jenze krom teploty co leze nahoru nemam zadne priznaky
Nezoufám, už jsem to od té soboty tak nějak pobrala. Příznaky MS žádné, odpoledne si jdu na hoďku a půl lehnout, vzbudím se a křeče jako blázen - do hodiny jsem to dostala.Prsa mě bolely jako nikdy, tak jsem si říkala, že to určitě bude těhu - prd
Nevadí, tenhle měsíc už nebudu hlídat jediný příznak…Každý, který bych měla by steně znamenal, že to zase dostanu, tak na co sestresovat
![]()
@zoeee203 Já měla MS právě normálně.. Ovulace vycházela na toho 17-18.. No uvidíme
@JuliF a poslední menstuaci si měla kdy?
přeju ti to
To čekání je strašné
Vím, že by se mělo testovat ob den ale nedalo mi to
zdá se mi, že je silnější, co myslíte? ![]()
Právě jsme se doma chytli.. Chtěla jsem jet pro test, ale zase mi bylo řečeno, že budu akorát plakat… A že ho to naštve.. Že pokud tam něco je, tak to nikam neuteče… ![]()
@JuliF Aha
Jéé, já bych ho neposlouchala a jela bych si pro testík ![]()
@zoeee203 Já to mám přes půlku města.. Autem by to bylo rychlejší a já nejsem pojízdná
Hold vydržím do té středy
@JuliF Jé aha
A máš už nějaké příznaky?
to už se zvládne vydržet do středy
@JuliF ti chlapi tohle nikdy nepochopi co?
jak je to testování pro nás důležité ![]()
@zoeee203 mám takový bílý drolivý výtok.. Upozorňuji, že na ně netrpím, takže netuším co to je.. Píchá mi v břiše, jakože u vaječníků a mám hrozně nateklé bradavky a zvětšené dvorce… A bolí mě teda v kříži jak sviňa ![]()
@Lucínek290691 Ne nikdy no.. Je pravda že to třeba ještě přijde.. Ale já doufám, že ta potvora nedorazí ![]()