Těsto

...pokračování Mrchy

Těsto

Přečtěte si také předešlé díly deníčku

Prsty mi drtí zadek, hněte ho jako těsto… škoda, že není pekař, jde mu to tak dobře. Cítím se jako kostka másla a jeho ruce se dostávají skrz až na dřeň, až ke kostem. Měla bych se bránit, měla bych utíkat, ale je to tak lehký zůstat a být těstem.

Dává mi do oběhu chtíč v prášku, mísí ho spolu s mým odporem, až už žádnej odpor nezbývá. Jsem jak šílená, chci, aby mezi námi nebyl žádnej prostor a žádný oblečení. Chci ať si mě vezme, hned. Jenže on to neudělá, hraje si se mnou a já jsem tak poddajná, jako zkrocená kobylka po letech nezkrotné divokosti. Nevěřím, že je toho schopnej. Nevím, kde se to bere, vím jen, že se asi zblázním. Což je v kontextu se vším dost vtipný. Křížím nohy, silně k sobě tisknu stehna, jsem vlhká. Nechci, ať to ví. Už tak si připadám moc obnažená, kdyby chtěl odpřísáhnu mu cokoliv. Přiznám se k vraždě, jen abych směla do smrti opakovat jeho jméno.

Pořád dokola… jeho jméno a mokrý nateklý rty po jeho polibcích.
Byla bych jeho navěky, jen kdyby zůstal a já byla jediná. Nedává to smysl. Tohle už dávno skončilo, nebo ne?

Drží mě za stehno a druhou ruku mi dává na bedra, zvedám nohu a zaháknu mu ji za pas. Ví, co chci, popadne mě v pase a zvedne, nohy mu motám kolem těla a křížím je v kotnících. Prsty mu zaplítám do vlasů a rty tisknu k jeho, otvírám ústa, chci jeho jazyk. Jen mi s ním přejede od středu rtů ke koutkům. Mám chuť křičet. Nenechá toho. Už mezi náma není žádej prostor. Je to intezivnější než sex. Jako když se poprvý zamilujete a chcete toho kluka se vším všudy, berete ho celýho. I s jeho babičkou.

Vyšel měsíc, jak poetický.

A my tu můžeme takhle stát hodiny, nevinně se líbat a osahávat a je to to nejintimnější, co jsem zažila, cítím, že jsem ve tvářích úplně rozpálená. Pálí mě každej kousek těla. „Miluju tě.“ „To je špatný, nejsem ta pravá.“ „Ne, ty jsi přesně ta pravá.“

Vrtím hlavou a vím, že kdybych teď otevřela oči a podívala se na něj, tak se rozpláču. Šaty mám vyhrnutý do pasu. On je v riflích. Má dokonalý tělo, Christian Grey se může jít bodnout.

Nevím, jak se to stalo, jak se ocitl v mým bytě, v tomhle pokoji. Někde mezi telefonátem a žádostí o schůzku, vysvětlováním, kde jsem byla, spojením našich rukou a okamžikem, kdy jsem ho vedla do schodů… mi to došlo. Když jsem mu pohlídla do očí, nervózní jako nikdy, jsem věděla, že jsem v pasti. Byl jako magnet. Viděla jsem v jeho očích bolest, když jsem mu říkala, že jsem se stáhla pryč kvůli němu. Že jsem problémová, že jsem začala něco, co nemůžu dotáhnout do konce. Že by to skončilo špatně pro všechny. Chtěl mi to vyvracet, říkal, že je to silnější než on, že nic takovýho necítil a, Bůh mi odpusť, já mu to chtěla věřit.

A tak tu stojíme, naprosto pohlcení sami sebou, učí se moje tělo nazpamět, jak kdyby se to nemělo opakovat a on měl jen tuhle šanci. Já dělám to stejný, vím, že to je špatný, ale je mi to jedno. Když se mi ruku snaží už po několikátý zasunout mezi stehna, tentokrát ho nechávám a a využiju chvilky, kdy má pootevřený rty. Vklouznu do nich jazykem.

Konečně.

Je to jak zásah elektrickým proudem přímo do mozku, do srdce.
Dotýká se mě dole a já se trapně udělám, jak malá nezkušená holka v rukou zkušenýho milence.

Tisknu se k němu pevněji a koušu ho do ucha. Pak se rozbrečím. „To nic, je to dobrý. Jsem tu s tebou.“ Déjà vu. To jsem už slyšela, ale kdy?
Ale pro jednou to je pravda.
Konecně tu se mnou někdo po 6 měsících doopravdy je.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
283
9.1.20 07:00

Tak tohle už je vyšší dívčí. Je nesmírně těžké literárně ztvárnit sexuální situace tak, aby z toho nebyla trapná fraška. Nesčetněkrát jsem se při četbě podobných děl červenala ne vzrušením, ale studem za autora (profesionála). Ne tak zde. Je to opravdu dobré! Klobouk dolů před Tvým psaním. :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 08:15

@vantili Jeee tak to děkuju mockrát. :kytka: Já se snažila aby mi to vůbec vydali no. :oops:

 • Zmínit
 • Nahlásit
53
9.1.20 08:28

Kdo to ale je probohaa, ty mě trápíš..:-)

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 08:32

@KatyPn Kdo je kdo? Ten dotyčnej? :mrgreen: No přece Lukáš :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
53
9.1.20 08:33

Uf:-) za toho jsem se modlila ale pořád mi tam hlodal ex :D

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 08:50

@KatyPn Nene, ex ne :oops:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1823
9.1.20 09:55

@vantili má pravdu. Tyhle sexuální scény můžou někdy vyznít opravdu trapně… ale tohle je dobrý, hodně dobrý… vzrušující, ale decentní zároveň :palec: :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 10:41

@zu.syk Děkuju zusyku :hug: :kytka: Těší mě to číst.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1857
9.1.20 10:50

No tedy, Lanuško, to se ti povedlo :potlesk: Myslím, že bylo z textu patrné, že šlo o Lukáše, neboj. Ty jsi fakt dobrá :kytka: No a jak píšou holky, že kolikrát jsou ty sexuální scény v knihách fakt trapné, tak to opravdu souhlasím. Ty jsi to napsala ovšem tak úžasně, opravdově…a už ani nevím, jak to ještě pochválit, paní SPISOVATELKO :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1786
9.1.20 11:21

Já tedy ani vteřinu nepochybovala o tom, že je to Lukáš ;). Přišlo mi to jasné už jen z repliky „nejsem ta pravá“ ;).

Souhlasím s názory, že to vzrušení jsi vystihla naprosto přesně a nijak vulgárně, já osobně oceňuji takový ten podprahový motiv toho, jak je ženská v náručí chlapa slabá a poddajná :palec:.

Jen tedy nevím, nevím, jestli si toho ten mlaďoch nevědomky na sebe nenaložil moc… Takže dodávám obligátní větu: Jsem zvědavá a těším se na pokračování! :mrgreen: (Za sebe tak trochu očekávám nějakou intervenci ze strany Ex a i Katka možná překvapí??)

 • Zmínit
 • Nahlásit
Crystalline.77
9.1.20 11:40

Tak ja jen doufam, ze je to cely/ z velke miry vymysleny, protoze musi byt priserny nechat se takto vlacet osudem. Hrdinka nema zadnou vlastni vuli, je pasivni hrackou v rukach ostatnich. Sorry za trochu jiny komentar nez od mistniho mainstreamu.

 • Nahlásit
22039
9.1.20 11:51

@123Soňa Děkuju Soni :hug: jsem taková malilinkatá emimiňácká pisatelka :mrgreen:
@PenelopaW Naložil to víš že jo a já pořád nevím jak naložím s tím vším :mrgreen: :think: a děkuju za komentář :kytka:
@Crystalline.77 Zajimavý názor, to mě nikdy nenapadlo, že je ona bez vlástní vůle, vláčená osudem, ale asi máš pravdu :think: Možná je to tím, že se cítí jako ublížená chudinka. Ikdyž je. Nebo ona to tak cítí.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Crystalline.77
9.1.20 12:06

Mozna by nebylo od veci zacit se zabyvat necim jinym nez chlapama. Pokud je to realita a zdravotni stav a financni situace to umoznuji, vyrazit do sveta, zacit se venovat nejakemu uzitecnemu projektu. Obcas je dobre vypadnout z rutiny/ zmenit prostredi. Jinak clovek stejne jako hrdinka preslapuje na miste a nakonec se v tom pseudo-problemu ( = zde vztahy s muzi) utopi. Ja osobne tedy nevidim v pribehu zadny progres.

 • Nahlásit
1786
9.1.20 12:21

Mně nepřipadá, že by hrdinka byla hračkou v rukou ostatních. Spíš to vnímám tak, že je natolik spoutaná svými vnitřními pocity, že kolikrát nevidí věci jaké jsou. Její psychika ji natolik zaměstnává, že se někdy pro člověka zvenku chová nelogicky a hloupě, vytváří problémy tam, kde vůbec nemusí být. Je fakt, že jako čtenáři mi progres chybí taky :P, ale pokud je to psané v průběhu a zrcadlí to nějakou realitu, která sama vlastní děj ještě nemá uzavřený, tak se to ještě asi táhnout bude, což zase chápu jako člověk :). (Teda, ne, že by čtenáři nebyli lidi :mrgreen:, ale snad je to pochopitelné, jak to myslím.)

Mezi nejbližšími kamarádkami mám jednu, u níž mi trvalo hodně dlouho, než mi došlo že má nějaký psychický problém v oblasti emočního prožívání. Dost věcí se mi tím pak začalo vysvětlovat a je fakt, že kolikrát už člověk zlomil hůl, protože ta dramata, do kterých se sama pouští a která si vytváří, aniž by reálně existovala, jsou mnohdy silná káva. Kdyby někdo psal její příběh, říkám si, po jak dlouhé době by to lidi přestalo číst. Jsme zvyklí na happy endy a „žili šťastně až do smrti“, ale konkrétně u ní si zrovna říkám, že fakt asi nebude šťastná nikdy… Tady teda v ten progres doufám a moc ho přeju!

 • Zmínit
 • Nahlásit
1786
9.1.20 12:30

@Lana25 Jak naložíš je jen a jen na Tobě :-). Znám kupř. jednu holčinu, co píše fanfictions, která rovnou avizovala, že nemá ráda šťastné konce a člověk má občas chuť se jít po přečtení osprchovat, co těm postavám napsala za život :mrgreen:. Já se teda hlásím o „hepáč“ ;).

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 12:36

@Crystalline.77 S tím progresem, je to pravda :palec: Teď nevím jestli mám napsat bohužel nebo bohudík. :think: :mrgreen:
@PenelopaW Vývoj tam asi pro běžnýho clověka bez nějaký psychiatrický diagnózy není. Ti citlivější, a nemusí mít hned diagnózu to tak prostě mají no. Drama a placání se v tom, vyžívání v bolesti a tragédiích. To je náš úděl :roll: a lehký to fakt není, my si to uvědomujem, ale je to prostě součást naší osobnosti, proto taky máme ten život o dost těžší :roll: pro okolí jsme hysterky a labilové, ale my se tím extrémním prožíváním fakt trápíme a chtěli bychom takový nebýt. Což je zase špatně, protože jdem proti svojí přirozenosti :roll: Okolí nás nechápe a jsme prostě divňouši. Ach jo :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1786
9.1.20 12:41

@Lana25 U tý svojí kamarádky to vidím tak, že ona si neuvědomuje, že to má jinak. Pak by s tím možná dokázala pracovat a nějak to korigovat. Jenže takto člověk občas nestačí zírat, jak doslova dělá z komára velblouda a vytváří dramata a tragédie. A o to víc to samozřejmě nechápou její partneři. Nejstrašnější je (to by čtenář nečekal, takovej zvrat), že když se zdálo, že už je konečně v nějakým klidným přístavu a našla toho ideálního, s nímž se uklidnila a všechno směřovalo k tomu, že fakt bude všechno růžový, tak ji opustil on. Pže se ukázalo, že vůbec nebyl ideální, ale hojil si na ní nějaký svoje bolístky… :zed:

Člověk si někdy říká, jestli to, co se nám děje, fakt má nějaký smysl nebo je to jen souhra událostí, v nichž se kolikrát mácháme a nevíme, co přijde. Já jsem teda optimista a myslím si, že ten „vyšší“ smysl tam je, jen ho člověk uvidí mnohdy až zpětně. Když v té situaci je, nechápe proč se mu to děje, ale s odstupem mu dojde, kam to vlastně šlo a proč… :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
32910
9.1.20 12:41

@Lana25 až jsem se červenala :oops: :hug: :hug:  :hug:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8913
9.1.20 12:53

:palec: :potlesk: Opet bomba… Co dodat…

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 13:36

@PenelopaW Tak to je přesný, člověk musí dostat,,lekci" aby pochopil její hlubší smysl. :potlesk: :palec: A většinou ho pochopí. Třeba i kámoška k něčemu jednou dojde. I kdyby jen k nějakýmu vnitřímu klidu, nebo pochopení.

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 13:38

@dagmarkaa :mrgreen: :mrgreen: Dájko :hug: :lol:
@Jahudka82 Děkuju Jahušíku :hug:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2644
9.1.20 16:46

Super :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
9.1.20 19:01

@DanielaD Děkuju :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
6092
9.1.20 21:18

Lano, nemohla bys do úvodu napsat, ať to nečtou ženský v době ms? :oops: :D :hug: :* :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8913
9.1.20 21:44

@Lana25 :lol: To je jak Jánošíku :mrgreen: :D :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8913
9.1.20 21:49

Christian Grey se může jít bodnout.

A celých 50 odstínů všeho možnýho taky, bo toto je strčí do kapsy, Lanušíku :lol: :D :pankac:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
10.1.20 15:09

@MeloryNox :mrgreen: Příště na to budu myslet :palec:
@Jahudka82 Ale Christian je moje láááska :oops: neblbni Jahuško :nevim: :mrgreen: :hug:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2093
10.1.20 16:17

Fandim Lukasovi, muze byt mladsi, ale mnohem silnejsi nez ex. Ty tve denicky jsou tak chytlave a intenzivni, surove, ze fakt smrdi opravdovym zivotem.

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
10.1.20 18:56

@tini Děkuju Tini :hug: :andel:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8913
10.1.20 19:50

@tini Tos vystihla hezky, líp bych to neřekla! :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
484
10.1.20 20:27

@Lana25 Senzační, nemám slov :potlesk: :palec: Hltám každý deníček :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
8913
10.1.20 20:51

@Lana25 Neblbnu, odstíny jsem neviděla, jen četla pár uryvku a nejak mě to nechytlo, nuda nuda šeď šeď haha :mrgreen: zato tohle…1 dechem! :oops:

Příspěvek upraven 10.01.20 v 20:52

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
10.1.20 21:37

@Masha0607 Děkuju ti moc :hug: :srdce:
@Jahudka82 mě se líbily knihy a i filmy :srdce: ale tak když to říkáš, tak dobře, je to lepší no :nevim: :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
17335
12.1.20 00:10

Dobré, píšeš fakt dobře :pankac: :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
16.1.20 13:48

Co to je sakra? ti je 15 nebo co? :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
16.1.20 18:46

@Nickyyyyyyyyy Nezáviď :P :P :P :P

 • Zmínit
 • Nahlásit
4782
29.1.20 15:04

Koukám, že cesta ven je přes tu pověstnou archetypální díru, která vládne koloběhu života. :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
29.1.20 15:23

@Swift Ja když viděla, žes komentoval ty, tak jsem se úplně bála :lol: :mrgreen: :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4782
30.1.20 16:49

@Lana25 simtě čeho? :*

 • Zmínit
 • Nahlásit
22039
30.1.20 17:29

@Swift Tak tě znám ne? :*

 • Zmínit
 • Nahlásit