IVF cube studie pro rok 2018

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18177
9.6.20 13:45

@MiliKuu Já vím, že je to pitomost, kdyby mi to někdo říkal, tak si klepu na čelo. Ale já jsem se přes toho císaře nějak nepřenesla (i když vím, že se nedalo nic udělat jinak ani líp) a tohle taky nedávám. Spaní asi taky pomalu končí, aspoň to denní - myslím, že se to všechno blbě sešlo. Jak se začala překulovat, tak najednou hrozně vzrostl její zájem o vše kolem. Navíc v podobnou chvíli konečně začala uchopovat věci. Tolik věcí, co se dají chytit a ocucat. Pak se odtahuje od prsa, protože hele kolotoč, závěs, pes. Teď jsem hodinu uspávala, protože střídá pozici úplně mrtvýho ubrečenýho mimina, co sotva udrží oči s vysmátým výskajícím, který chce něco podniknout… Na tohle vždycky zabralo „mlíko na spaní“. Dnes až na třetí pokus. Jestli nebudu kojit, tak jsem skončila, vždyť tím řeším každý průser :mrgreen:

To je fajn, že ude sono. Kdy jdete?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 13:54
@Ba-stet píše:
Tak jsme si dnes udělaly s Ankou pěkný večer :? Trochu se nakojila, ale pořád se odtahovala, koukala na hračky, na kolotoč, na závěs, smála se… Podle váhy příjem nic mocTak jsem ji umyla, převlékla do pyžama a uložila, s tím, že když nebude moct usnout, dáme mlíko na dobrou noc. A pak to přišlo - bojkot kojení jak z učebnice: hysterák, vřískání, propínání, pěkně hoďku a půl. Hodinu jsem to zvládala, tišila, zkoušela jiné polohy, kojit za chůze, všechno jen horší a horší… Pak jsem se zachovala patřičně dospěle a vyštěkla na ní, ať si teda umře hlady, že mi je to jedno :oops: Muž to nervově nevydržel a skočil do krámu pro kojeneckou vodu, že teda dáme UM. Než přišel, Anka odpadla. Zkusila jsem do ní ještě dostat trochu mlíka, ale byla úplně tuhá. Tak jsem ji vrazila do postýlky a zkusím to ještě za hodinu nebo za hodinu a půl, až se prospí a mně otrne. Zítra asi ještě zkusím zavolat tý laktační, co od ní mám váhu, ale tak nějak vidím, že jsem s kojením skončila… :,( :,( :,( :,(

Vydrž, pořád zkoušej… odstříkávej a dej z lahvičky, když nevezme prso. Mě to teď dělal 14 dní taky…ale teď už zase saje, sice ne vždy a ne tak dlouho jako dřív kromě noci, ale saje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
9.6.20 13:57

@Jitule K Já neodstříkám víc než lžičku :nevim: Klidně mi z jednoho prsa pravidelně kape, ale jak dám odsávačku, ani ťuk. Tak to mám od začátku. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 14:17
@Ba-stet píše:
@Jitule K Já neodstříkám víc než lžičku :nevim: Klidně mi z jednoho prsa pravidelně kape, ale jak dám odsávačku, ani ťuk. Tak to mám od začátku. :roll:

To mi taky nějaké holky ze skupiny miminek ve stejném měsíci psaly… Nechápu, že to z tebe vycucne a odsávačkou to nejde… Zkus se zeptat té laktační… A nenervuj se z toho. Mě ten císař taky štve, že jsem nedokázala ani dítě donosit, ale s tím se nedá nic udělat už. Buď ráda, že je Anka zdravá a usmíej se na ní.. tak třeba my s příkrmy v poledne a kaší před spaním přibrali za 10 dní 330 g :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
9.6.20 14:24

@Jitule K Jojo, moje mlíko je jen pro miminka :D Jako asi to s tou kaší tak dopadne, ale zdá se mi to prostě hrozně brzo… Sotva ukončila třetí měsíc :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 14:30
@Ba-stet píše:
@Jitule K Jojo, moje mlíko je jen pro miminka :D Jako asi to s tou kaší tak dopadne, ale zdá se mi to prostě hrozně brzo… Sotva ukončila třetí měsíc :nevim:

Neukončila 4?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
9.6.20 14:35
@Jitule K píše:
Neukončila 4?

V červnu běží čvrtý, ne? Když je únorová? Já jsem jak praštěná, teď nejsem schopná to dopočítat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 14:48
@Ba-stet píše:
V červnu běží čvrtý, ne? Když je únorová? Já jsem jak praštěná, teď nejsem schopná to dopočítat…

Pokud je únorová, ta jo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
9.6.20 14:51

@Ba-stet No měla 2.6 4měsíce, takže ukončila čtvrtý a běží pátý :kytka: no a když končí spaní, konečně začne ta zábava :srdce: jupí, Aninka uchopuje, má zájem, jízda začíná :kytka: :andel: :hug: je zdravá, krásná, akorát mrňavá :hug: to dožene ;) zvládnete to, holky :kytka: kaši klidně může, nebo jsem se dočetla díky Cocci, že se na přibírání používá odvar z ovesných vloček ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
9.6.20 14:58

@MiliKuu Tak já jsem asi ještě blbější, než jsem myslela :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
9.6.20 16:48

@Ba-stet nebo si to celou dobu počítám blbě :oops: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
9.6.20 17:07

@MiliKuu spíš ja. Vzdycky jsem myslela, ze se povita celý měsíc :roll: Ja ji asi faktvdam k adopci, nevim ani, jak stary mam dítě 🤦

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 17:45
@MiliKuu píše:
@Ba-stet No měla 2.6 4měsíce, takže ukončila čtvrtý a běží pátý :kytka: no a když končí spaní, konečně začne ta zábava :srdce: jupí, Aninka uchopuje, má zájem, jízda začíná :kytka: :andel: :hug: je zdravá, krásná, akorát mrňavá :hug: to dožene ;) zvládnete to, holky :kytka: kaši klidně může, nebo jsem se dočetla díky Cocci, že se na přibírání používá odvar z ovesných vloček ;)

Já vím, že jsem taky blbě počítala, že mu bylo 6 měsíců a to mě upozornili, že už bude mít příkrmy a já, že ne, že až za měsíc a přitom byl vlastně ukončený, až jsem z toho byla špatná. Přijít o mého plně kojeného chlapečka 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
9.6.20 17:46
@Ba-stet píše:
@MiliKuu spíš ja. Vzdycky jsem myslela, ze se povita celý měsíc :roll: Ja ji asi faktvdam k adopci, nevim ani, jak stary mam dítě 🤦
:lol: tak to já budu muset dát taky k adopci :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
9.6.20 19:41

@Ba-stet máš nějaké nedobré období, ale to zas brzo přejde :hug: a nedávej, byla by jí škoda a kde by ji Milánek před svatbou měl hledat jako :hug: :srdce: drž se :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová